1397-08-121397-08-22bool(false) 1397-08-121397-08-22bool(false) هدف دولت در تشکیل سازمان رسانه‌ای انسجام بخشی است همدان پیام
 
 
سه شنبه - 22 آبان 1397 - شماره 3335
 
امروز : سه شنبه ، 22 آبان 1397

Today : Tue, November 13, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  83121 تاریخ انتشار:  1396-08-17 - 05:45 تعداد بازدید:  163
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

سخنگوی دولت:
هدف دولت در تشکیل سازمان رسانه‌ای انسجام بخشی است

داخلی

 سخنگوی دولت هدف از تشکیل سازمان رسانه ای را انسجام بخشی به این نهاد عنوان کرد و گفت: نگاه همه وزیران تقویت جایگاه سازمان رسانه ای است و از همه اصحاب رسانه می خواهیم پیشنهادهای تکمیلی خود را برای ارتقای این سازمان ارائه دهند.
به گزارش ایرنا، محمد باقر نوبخت در نشست هفتگی خبری در پاسخ به این که انتقاداتی نسبت به تشکیل سازمان رسانه ای مطرح است، تصمیم دولت در این زمینه چیست، اظهارکرد: دولت در چارچوب منشور حقوق شهروندی همه تلاش خود را برای اجرایی کردن آن به کار بسته و در احکامی که برای وزیران صادر شد، در پیوست های آن از اولویت های عمومی و تخصصی تعریف شده است.
وی ادامه داد: یکی از آن نهادها برای اجرایی کردن حقوق شهروندی و هدایت مجموعه دست اندرکاران اجرایی موضوع رسانه ها است که اقدام دولت برای انسجام بخشی به این نهاد است.سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: نگاه همه وزیران نیز تقویت جایگاه سازمان رسانه ای است و از همه اصحاب رسانه می خواهیم پیشنهادهای تکمیل خود را برای ارتقای این سازمان منعکس کنند و ما از آن استقبال خواهیم کرد.
نوبخت در پاسخ به سوالی درمورد نتایج نشست هفته گذشته سران قوا به منظور بررسی مشکلات سپرده گذاران برخی از موسسات پولی و بانکی گفت: در این جلسه تصمیمات مهم و رافع مشکل بیان و مقرر شد کارگروهی از نمایندگان سه قوه موضوع را پیگیری کنند و تصمیمات اخذ شده اجرایی شود.
وی افزود: در آینده نزدیک و در روزهای آتی از نتایج حاصله برای حل مشکل این سپرده گذاران با خبر خواهیم شد تا با نظارتی که از سوی بانک مرکزی انتظار داریم اعمال شود، از تکرار هرگونه اشتباهات موسسات پولی و مالی جلوگیری کند.
سخنگوی دولت در پاسخ به این که باتوجه به این که رییس کمیته امداد از پرداخت یارانه به مستمری بگیران این نهاد اعلام آمادگی کرده است، دولت نسبت به پرداخت یارانه ها در بودجه سال آینده چه برنامه ای دارد، اظهارکرد: یارانه ها از سال 89 تا امروز اجرایی شده و هر ساله در قانون بودجه چگونگی اجرای پرداخت آن به تفصیل بیان می شود.
وی افزود: در سال جاری نیز در تبصره 14 چگونگی توزیع منابع یارانه ها تا سقف 48 هزار میلیارد تومان بین اقشار مختلف به صورت نقدی و غیرنقدی یا پرداخت به بخش تولید و طرح تحول سلامت و دیگر موارد مشخص شده است.
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور خاطرنشان کرد: غیر از آنچه مسئول کمیته امداد امام خمینی(ره) اعلام آمادگی کردند که فقط یارانه بگیران یا گروه هدف در این توزیع یارانه ها را معطوف به بهزیستی و افراد تحت پوشش این کمیته کرده است، برخی نمایندگان مجلس نیز معتقدند که یارانه را فقط به افراد نیازمند تحت پوشش پرداخت شود.
نوبخت گفت: در حال حاظر بهترین فرصت برای رسیدگی به این مسأله در بررسی لایحه بودجه 97 است تا آنچه را که نمایندگان نظر دارند، در تبصره 14 لایحه بودجه اعمال کنند و دولت مجری قانون است.
وی همچنین درمورد وضعیت حج عمره امسال تصریح کرد: صحبت در این زمینه زود است و پس از جمع بندی اعلام می‌شود.
سخنگوی دولت در پاسخ به این که مدیر توتال اعلام کرده که از تحریم های احتمالی پیروی می کند و در این صورت آیا ایران نسبت به قرارداد منعقده شکایت می کند، خاطرنشان کرد: یکی از امتیازات این قرارداد که از نقاط قوت آن است این بود که برای هر نوع شرایط غیرمعمول این نقش را برای استیفای حقوق قانونی طرف ایرانی قائل شده است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com