برطرف‌سازی مشکل شهرک فارابی نهاوند پس از گذشت چند دهه همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 9 آذر 1401 - شماره 4470
 
امروز : پنجشنبه ، 10 آذر 1401

Today : Wed, November 30, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  124456 تاریخ انتشار:  1401-04-05 - 10:13 تعداد بازدید:  97
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

برطرف‌سازی مشکل شهرک فارابی نهاوند پس از گذشت چند دهه

مادستان

 شهرک فارابی از سال‌ها قبل تفکیک شده و به تعدادی از همشهریان واگذار شده و تاکنون بدون تکلیف مانده بود و مشکلات قانونی مانع از ساخت و ساز در این منطقه ‌می‌شد که این مشکل در حال حاضر برطرف شده است.
شهردار نهاوند در این خصوص گفت: از روزهای نخست حضور در شهرداری نهاوند، تمام مدارک موجود این شهرک را بررسی کرده و رایزنی‌هایی با استان همدان در این خصوص صورت گرفت و جلسه‌های مختلفی با هیأت مدیره و نمایندگان مالکین برگزار شد و توانستیم بعد از سال‌ها مشکلات قانونی را برطرف کرده تا شاهد رونق بخشیدن به این شهرک باشیم. مجید یوسفی نوید از توافق شهرداری با نمایندگان مالکین گفت و افزود: طبق توافق صورت گرفته، املاک مسکونی که کاربری مسکونی دارند بعد از موافقت شورای اسلامی شهر و تأیید شدن متن قرارداد، می‌توانند جهت اخذ پروانه ساخت به شهرداری مراجعه کنند و درخواست صدور پروانه ساخت را داشته باشند.
شهردار نهاوند در ادامه افزود: کارهای نیمه‌تمام در شهر زیاد است و متأسفانه پیگیری‌های صورت گرفته بی‌تأثیر بوده اما در این دوره قدم‌های مؤثری درخصوص پیگیری و به نتیجه رسیدن این املاک انجام گرفته که به‌زودی خبرهای خوبی در این خصوص اعلام خواهیم کرد. وی ادامه داد: املاک شهرک فارابی بعداز سال‌ها که بدون تکلیف مانده بود با پیگیری‌های صورت‌گرفته مشکلشان برطرف شد و به زودی شاهد ساخت و ساز در این مناطق خواهیم بود. یوسفی نوید گفت: ساخت معبرهای 20متری و 30 متری در این مسیر و ارتباط نقاط مختلفی از شهر(شیخ منصور به بلوار امام حسین(ع)، دوخواهران به بلوار امام حسین(ع)، پای قلعه به بلوار امام حسین(ع)، بلوار امام حسین(ع) به بلوار خلیج فارس ،...) باعث توسعه بخش قسمت‌های بافت فرسوده خواهد بود.
وی بیان کرد: به صورت شبانه‌روزی تلاش خواهیم کرد که با توکل بر خدا و همکاری شهروندان تغییرات اساسی در شهر داشته باشیم که ساخت پارک‌های محله‌ای، ساخت معابر جدید، بسترسازی برای رسیدن به درآمد پایدار، رونق بخشیدن به بافت فرسوده، حفظ سرمایه‌های شهر، بازپس‌گیری املاک و متعلقات شهرداری از جمله این کارها است و در نظر داریم تمامی آنچه که تاکنون در نهاوند به کندی صورت گرفته و یا نادیده گرفته شده را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهیم.
شهردار نهاوند در پایان گفت: سرمایه‌ی اصلی و مهمترین سرمایه هر شهر شهروندان آن شهر است و خوشبختانه نهاوند مملو از سرمایه‌های گرانبها است که دلسوزانه پیگیری مسائل شهر هستند و نهایت همکاری را با مجموعه شهرداری دارند و امیدواریم با کمک شهروندان شهری بسازیم که آیندگان به ما افتخار کنند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com