1403-02-191403-02-29bool(false) 1403-02-191403-02-29bool(false) کارخانه رزن صاف احیا شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : شنبه ، 29 ارديبهشت 1403

Today : Sat, May 18, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  135817 تاریخ انتشار:  1402-09-19 - 11:31 تعداد بازدید:  113
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

کارخانه رزن صاف احیا شد

مادستان


 با اشتغال ۵۰۰ نفر در بزرگترین کارخانه صنعتی فویل آلومینیومی غرب کشور، واقع در شهرستان رزن، این کارخانه احیا شد.

فرماندار رزن در مراسم تجلیل از مقام‌آوران رشته ووشو شهرستان، اظهارکرد: فاز اول کارخانه صنعتی "رزن صاف" بر اساس قول مساعد سرمایه‌گذار جدید بخش خصوصی این واحد، در حال راه‌اندازی و بازگشت به چرخه تولید است که با احیا و بازگشت این واحد صنعتی بزرگ به چرخه تولید در نیمه دوم سال آینده، ۵۰۰ نفر در این واحد مشغول به فعالیت خواهند شد.

علی‌اصغر غفاری‌آثار افزود: واحد صنعتی "رزن صاف" یکی از مجموعه‌های مادر و تخصصی شهرستان به عنوان 3مین شرکت ایران بوده که از ابتدای سال‌جاری به صورت کامل تعطیل و راکد شده بود. اما خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده دستگاه‌قضایی استان و شهرستان و نیز با همکاری سازمان صمت و معاونت صنایع صمت استان و فرمانداری شهرستان رزن واگذاری این واحد صنعتی به سرمایه‌گذار بخش‌خصوصی جدید انجام شده و سرمایه‌گذار جدید پیگیر احیای این واحد است.

غفاری‌آثار با اشاره به اینکه، سرمایه‌گذار بخش خصوصی جدید این واحد صنعتی به عنوان یک هلدینگ و مجموعه کلان، 4مین اقتصاد بزرگ کشور است،تصریح کرد: قول می‌دهیم با راه‌اندازی مجدد این واحد صنعتی بزرگ، بسیاری از هیأت‌های ورزشی شهرستان را بتوانیم اسپانسری کنیم.

وی تصریح کرد: اعتبار سال گذشته حوزه ورزش شهرستان رزن در رابطه با حوزه تعمیر و تجهیز تنها ۳۰۰میلیون تومان بود. که این میزان اعتبار در سال‌جاری به 5-4میلیارد تومان افزایش داشته است.

وی با اشاره به اینکه هیأت‌های ورزشی شهرستان ریالی اعتبار از اعتبارات استانی نداشتند،خاطرنشان کرد: شهرستان رزن نخستین شهرستان در استان همدان بود که حق و حقوق هیأت‌های ورزشی از استان را پیگیری و سهم اعتباری هیأت‌ها را درخواست کرد.

به گزارش روابط‌عمومی استانداری همدان، غفاری آثار یادآور شد: در حال حاضر به جایی رسیدیم که‌ به صورت فصلی و ماهیانه برای رفع نیازهای هیأت‌های ورزشی اعتباراتی از طریق استان به این هیأت‌ها تزریق می‌شود.

وی از آماده بودن پروژه زمین چمن طبیعی فوتبال این شهرستان برای بهره‌برداری پس از سال‌ها انتظار خبر داد و گفت: کمیته‌برنامه‌ریزی شهرستان برای احیاء و تکمیل زمین چمن طبیعی سالن ورزشی مجموعه سرداران شهید شهر رزن در سال‌جاری بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته است.

غفاری آثار ادامه داد: در رابطه با مجموعه ورزشی بانوان شهرستان از محل سفر ریاست جمهوری به این پروژه ۲۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شد که از این میزان اعتبار تاکنون افزون بر 5-4میلیارد تومان اعتبار تخصیص و جذب شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رزن در ادامه با تأکید بر اینکه شهرستان رزن دارای ورزشکاران و مدال‌آوران بسیار در رشته‌های مختلف ورزشی است، بیان کرد: شهرستان رزن دارای ورزشکاران بسیار خوبی بوده که از این ورزشکاران انتظار ورزشکار پهلوانی داریم تا همواره ماندگار شوند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com