1400-10-201400-10-30bool(false) همکاری شهروندان بهاری برای پرداخت مطالبات شهرداری با 30درصد تخفیف همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 29 دي 1400 - شماره 4231
 
امروز : پنجشنبه ، 30 دي 1400

Today : Thu, January 20, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  120191 تاریخ انتشار:  1400-08-01 - 10:02 تعداد بازدید:  108
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردار بهار خواستار شد
همکاری شهروندان بهاری برای پرداخت مطالبات شهرداری با 30درصد تخفیف

مادستان بهار- مینا ابراهیمی- خبرنگار همدان‌پیام: دومین نشست خبری شهردار بهار در کمتر از 2ماه سکانداری شهرداری برگزارشد.
 شهردار بهار در این نشست ضمن تشریح سرانه شهروندی بهار به مبلغ 700هزار تومان با بودجه مصوب 20میلیارد تومانی، همکاری و مشارکت کسبه و اهالی شهر را برای پرداخت عوارض کسب‌وپیشه و واحدهای مسکونی و کمیسیون ماده 100 و پروانه ساختمانی را خواستارشد و از تخفیف 30 درصدی این عوارض تا 20آبان‌ماه خبرداد چراکه با مشارکت بیشتر شهروندان در پرداخت مطالبات شهرداری، خدمات بهتری را می‌توان به شهروندان ارائه کرد.
مهدی مجیدی با بیان اینکه کمیسیون ماده 77 به مدت 3 سال در شهرداری تعطیل بود، از راه‌اندازی این کمیسیون خبرداد و افزود: با توجه به هزینه‌های جاری پرداخت حقوق پرسنل سهم پروژه‌های عمرانی شهر بسیار ناچیز بوده که در همین‌خصوص در پی متمم بودجه و افزایش بودجه از 20میلیارد تا 37 میلیارد تومان هستیم که تحقق این بودجه مستلزم همکاری شهروندان است چراکه اداره و زندگی در شهر هزینه‌بر بوده و شهروندان موظفند برای اداره هرچه بهتر شهر مشارکت لازم را داشته باشند.
وی گریزی به نصب 2سرعتگاه در شهر بر اساس مصوبه شورای ترافیک زد و گفت: با توجه به موارد فوتی در بلوار آیت‌ا... بهاری و بر اساس مصوبه شورای ترافیک اقدام به نصب 2سرعتکاه کردیم که شهروندان بایستی ضمن آشنایی با فرهنگ ترافیکی، علائم راهنمایی‌ورانندگی را در مناطق پرتردد و مسکونی رعایت کنند تا آسیبی به خودروهایشان وارد نشود.
مجیدی همچنین استعلام شهروندان از شهرداری قبل از خرید ملک را خواستار شد تا در آینده دچار تعارضات ملکی نشوند و افزود: به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی و رفتار قانونمندانه شهروندان از ساخت‌وسازهای غیرقانونی و بدون اخذ پروانه ساخت خودداری نمایند و برای هرگونه ساخت‌وساز از شهرداری پروانه ساخت دریافت کنند.
وی فرهنگ‌سازی درخصوص رهاسازی نشدن پساب‌های شهروندان به داخل جوی آب و جلوگیری از بوی تعفن به دلیل نبود شیب مناسب را خاطرنشان شد و گفت: به منظور اجرای پروژه جمع‌آوری آب‌های سطحی لوله خریداری شده، حفاری انجام شده و منتظر اتمام پروژه مخابراتی هستیم.
مجیدی لازمه اجرای صدور قبوض عوارض و... را در افزایش زیرساخت‌های الکترونیکی شهرداری و به‌روزرسانی ممیزی و... عنوان کرد که تا نوروز سال 1401 در دستور کار شهرداری قراردارد.
وی در ادامه از تحقق 50درصدی بودجه خبر داد و گفت: پروژه‌های بسیاری در شهر بهار در این مدت کوتاه اجرا شده و درحال اجراست که می‌توان به جالیز میدان مصطفوی، پیاده‌روسازی حوزه‌علمیه خواهران در انتهای خیابان فدائیان اسلام، بلوار کشاورز، آسفالت پارکینگ عمومی شهر و استفاده شهروندان به‌صورت رایگان، اجرای رفوژ و جداکننده پارک نواری ورودی شهرک پاسداران، روکش آسفالت خیابان فرهنگ آذر و...، روشنایی پارک لاله، ‌بهارستان و... ساماندهی وانت‌بارها، رفع سدمعبر و اجرای برنامه‌های شاد و متنوع و فرهنگی اشاره کرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com