1398-02-201398-02-30bool(false) فروچاله‌ها دشت اسدآباد را تهديد مي‌کنند همدان پیام
 
 
دوشنبه - 30 ارديبهشت 1398 - شماره 3477
 
امروز : دوشنبه ، 30 ارديبهشت 1398

Today : Mon, May 20, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  84611 تاریخ انتشار:  1397-05-11 - 05:45 تعداد بازدید:  91
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فرماندار هشدار داد
فروچاله‌ها دشت اسدآباد را تهديد مي‌کنند

مادستان


وی در ادامه با اشاره به تسهیلات اشتغالزایی افزود: راهنمایی متقاضیان برای استفاده از این تسهیلات به عنوان یکی از فرصت‌های کم‌نظیر در اشتغال جوانان و مشاغل درآمدزا  از نقش موثری در اقتصاد مقاومتی برخوردار بوده که می‌طلبد مدیران دستگاه‌های ذیربط سرمایه گذاران و افرادی را که قصد طرح توسعه دارند برای استفاده از این تسهیلات ترغیب و راهنمایی کنند.
حمیدوند همچنین با اشاره به دو کارخانه موفق کاویان پیچ و کاویان پود شهرستان با ظرفیت 100 درصد تولید ،تصریح کرد: عدم وقفه در تولید با وجود تکانه‌های اقتصادی در کشور توسط این دو کارخانه نشان از هنر مدیریتی این واحدهای تولیدی دارد که با توجه به این هنر مدیریتی طرح توسعه این دو کارخانه در آینده نزدیک انجام خواهد گرفت.
 آغاز فرونشست‌ها در دشت اسدآباد
فرماندار  در ادامه با تاکید برمدیریت مصرف آب و برخورد با چاه‌های غیر مجاز  گفت:در برنامه امسال شهرستان  در راستای مدیریت آب هوشمند سازی چاه‌ها باید سرلوحه قرار گیرد چرا که در دشت اسدآباد فرونشست‌ها شروع شده است.
وی خاطر نشان کرد:اجرا شدن این امر می‌تواند ما را در بهره برداری مناسب از چاه‌های آب کمک کند.
 حمایت از دستگاه های خدمات رسان برای برخورد قانونی با انشعابات غیر مجاز
حمیدوند افزود: برای برخورد با انشعابات غیرمجاز  آب و برق، فرمانداری اسدآباد برای برخورد قانونی پشتیبان دستگاه های خدمات‌رسان بوده و آنان را حمایت خواهد کرد. وی اضافه کرد:کسانی که دارای انشعابات غیر مجاز هستند ملاحظه مصرف ندارند که در این راستا انشعابات غیرمجاز باید برای ادارات و شرکت‌های زیربط خط قرمز بوده و پیگیری لازم را انجام دهند.
فرماندار همچنین تصریح کرد: تصفیه و استفاده از پسماند فاضلاب شهر همدان برای نیروگاه شهید مفتح نمونه بارز اقتصاد مقاومتی در استان همدان بوده که شهرستان اسدآباد نیز با توجه به خروجی 40 لیتر در ثانیه پسماند فاضلاب شهر  می‌تواند با الگوبرداری از این امر با تغییرات مجدد پسماند فوق را برای آبیاری فضای سبز و مصارف صنعتی مورد استفاده قرار دهد.
فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به احصا مشاغل کوچک و درآمدزا موجود شهرستان توسط کارگروه اقتصادی به عنوان زیرمجموعه قرارگاه اقتصاد مقاومتی افزود:پرورش کرم ابریشم، فرآوری و بسته بندی سبزیجات، فرآوری محصول زعفران، تولید و بسته بندی انواع ترشیجات و شوری جات، بسته بندی تخم مرغ محلی، پرورش گلمحمدی، تولید گیاهان دارویی، آموزش تراش سنگ‌های قیمتی، از جمله مشاغل کوچک درآمد زا و جدیدی است که در این شهرستان شناسایی شده که می‌توانند این مشاغل کارهای جانبی دیگری را در کنار خود فراهم کنند و باید از این مشاغل در راستای اقتصاد مقاومتی شهرستان برای توسعه هرچه بیشتر حمایت شوند.
به گزارش تسنیم در پایان  این جلسه از 5 دستگاه اداری شامل ادارات آموزش و پرورش، دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، پیام نور، شهرداری  و ورزش و جوانان شهرستان به خاطر داشتن بیشترین کاهش مصرف انرژی برق تا پایان سال گذشته توسط شرکت برق شهرستان با اهدا تندیس تقدیر و قدردانی شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com