ضرورت ایجاد زیرگذر برای مسیرشریانی صالح آباد-کرمانشاه همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 17 آذر 1401 - شماره 4477
 
امروز : شنبه ، 19 آذر 1401

Today : Fri, December 9, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  124655 تاریخ انتشار:  1401-04-13 - 14:11 تعداد بازدید:  96
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردار صالح‌آباد تأکید کرد
ضرورت ایجاد زیرگذر برای مسیرشریانی صالح آباد-کرمانشاه

مادستان

صالح آباد _خبرنگارهمدان پیام: آسفالت‌ریزی و ایجاد زیرگذر یا میدان برای مسیرشریانی جاده صالح‌آباد - کرمانشاه ضروری است. عملیات زیرسازی، قیرپاشی وآسفالت‌ریزی تعدادی از خیابان‌ها ومعابر شهر صالح‌آباد انجام‌شد: بازسازی معابر شهر، پروژه خاکبرداری و تسطیح و آماده‌سازی کوچه‌ اوچ‌تپه و شهید رجایی 9 واقع در خیابان شهیدرجایی و پروژهای عمرانی و اصلاح مسیرها و معابر شهر، عملیات روکش آسفالت بلوار شهیدبهشتی با نظارت مستقیم اجرا شد.
شهردار صالح‌آباد با بیان مطلب فوق گفت: عملیات آسفالت‌ریزی معابر شهر، اجرای عملیات زیرسازی، قیرپاشی و آسفالت کوچه شهید‌رسولی (محله لشگر گاه) جنب نانوایی بربری‌پزی تا کوچه فاطمیه، محله قلعه‌چمن، چهارباغ خیابان شهیدباهنر، کوچه‌های شهید‌رجایی 8 و اوچ‌تپه (پشت شرکت گاز) واقع در خیابان شهید‌رجایی، کوچه‌های شهید باهنر 8 و 3 و شهید یوسفی‌دلاور، تقاطع خیابان‌های شهیدمطهری‌مدنی و شهدا کوچه جنت (پشت پارک گلستان شهدا ) نیز آسفالت‌ریزی شد.
 سحاب‌روشن همچنین از بازدید میدانی از مسیر جاده صالح‌اباد به حسن‌قشلاق و خیابان عدالت به همراه پلیس راهور و اداره راه و شهرسازی شهرستان جهت رفع خطرخبرداد که با نصب علائم راهنمایی و رانندگی نسبت به نصب سرعتکاه نیز اقدام شد.
وی درادامه از دیدارهای جداگانه شورای‌شهر، بخشدار، شهردار، معاون شهردار با صادقی‌راد، مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده استان  ونگهداری معاون این اداره‌کل و کارشناسان این حوزه خبرداد، دراین دیدارها درخصوص مسائل و مشکلات مربوط به حوزه راه در بخش و شهر صالح‌آباد از جمله ادامه روکش آسفالت محور صالح‌آباد، حسن‌قشلاق با توجه به ضرورت کار برای مسافران و گردشگران و همچنین دسترسی اهالی ۱۹ روستا به مرکز بخش و همچنین روشنایی محور صالح‌آباد به قروه در بزرگراه همدان _سنندج به طول ۲/۵ کیلومتر تا ناحیه صنعتی و ایجاد و نصب تابلوهای راهنمایی در محور همدان- سنندج و کرمانشاه_ همدان  و سه راهی صالح آباد ( شهید زارعی ) و آسفالت بلوار سید جمال‌الدین‌اسدآبادی وبررسی زیر‌گذر و میدان در دوراهی زاغه_صالح‌آباد وآسفالت این مسیر به‌عنوان مسیر شریانی دسترسی جاده صالح آباد_کرمانشاه و روستاهای بالادستی و صنعتگران و گردشگران استان‌های کرمانشاه و ایلام به غارعلیصدر ، تصویب طرح شهرکامیون ومجتمع صنفی تریلی‌سازان و ساخت‌وسازهای حاشیه جاده کرمانشاه بحث شد و تعیین گردید که باتوجه به اعتبارات استانی اقداماتی صورت‌گیرد.
وی همچنین از دیدار با مدیرکل تامین‌اجتماعی استان درخصوص تعطیلی دوساله نمایندگی تامین‌اجتماعی و استقرار نیروی دائمی برحسب ضرورت ونیاز متقاضیان وجلوگیری از تردد بیمه‌شدگان به شهرهای همجوار خبرداد.
مهدی سحاب‌روشن اظهارکرد: در دیدار اعضای شورای‌اسلامی شهر صالح‌آباد با مخفی، مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری همدان، لزوم ارتقاء نمایندگی‌ها به ادارات مطرح شد.
وی تصریح کرد: دیدار بامدیرکل آموزش و پرورش استان با محوریت دیوارکشی و تکمیل مدارس تازه‌ساخت شهید آقامحمدی و فاطمه‌الزهرا، ارتقاء نمایندگی آموزش و پرورش بخش به اداره مستقل، حضور یکی از فرهنگیان شهر صالح‌آباد در شورای اموزش و پرورش شهرستان بهار نیز از دیگر برنامه‌های هفته گذشته بود.

 بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com