نهضت آسفالت‌ریزی بهار در 20 سال گذشته بی‌سابقه است همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 17 آذر 1401 - شماره 4477
 
امروز : شنبه ، 19 آذر 1401

Today : Fri, December 9, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  124544 تاریخ انتشار:  1401-04-08 - 08:55 تعداد بازدید:  68
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردار بهار:
نهضت آسفالت‌ریزی بهار در 20 سال گذشته بی‌سابقه است

مادستان

 بهار _مینا ابراهیمی _خبرنگار همدان پیام: با حجم بالایی که برای آسفالت‌ریزی در شهر بهار داشتیم، نهضت آسفالت‌ریزی شهر بهار در 20 سال گذشته بی‌سابقه بوده است.
شهردار بهار در آیین بهره برداری از فاز نخست نهضت آسفالت‌ریزی معابر که با حضور فرماندار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، فرماندهان سپاه، راهور و سایر مدیران  و مردم شهرستان در کوچه درخشان انجام شد گفت: فاز نخست نهضت آسفالت‌ریزی این معابر شامل آسفالت‌ریزی بلوار معلم، محله شیخ علی‌میرزا، کوچه درخشان و پامچال2، کندرو بلوار کشاورزی و خیابان شهید رجایی بوده که بیش از 2 هزار 100 تن آسفالت با اعتباری بیش از 37 میلیارد و 800 میلیون ریال انجام شده است.
مهدی مجیدی افزود: در بودجه سال جاری 6 هزار تن آسفالت برای حدود 30 تا 40 معبر مشخص شهر بهار در نظر گرفته ‌شده است که قابلیت اجرای 8 هزارتن آسفالت را در صورت خودیاری اهالی داریم.
وی ادامه داد: همچنین جدول‌گذاری به طول 8 هزار مترمربع نیز از دیگر اقداماتی است که بخشی انجام و مابقی تا پایان سال به تحقق خواهد پیوست.
وی با قدردانی از شهروندان برای تعریض و بازگشایی معابر، صبوری و همکاری شهروندان در اجرای پروژه شامل زیرسازی، جدول‌گذاری آسفالت‌ریزی معابر اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر بهار رویکرد توجه به نقاط محروم و کم برخوردار را در رأس امور قرار داده تا با بهره‌مندی یکسان شهروندان از خدمات شهرداری طعم خوش‌خدمتی را چشیده و رضایتمندی بیش‌ازپیش شهروندان را دربی داشته باشد.
وی افزود: با اقدامات عمرانی متعدد شهر بهار تبدیل به کارگاه عمرانی شده است که اجرای این حجم از آسفالت در 20 سال گذشته در بهار بی‌سابقه بوده است.
مجیدی از شهروندان خواست با پرداخت به‌موقع عوارض و خودیاری شهرداری را در افزایش ارائه خدمات راندمان کاری یاری رسانند و درصورت خودیاری اهالی معابر بیشتری به‌جز موارد تعریف‌شده در بودجه نیز آسفالت‌ریزی می‌شود.
وی افزود: اجرای هر مترمربع جدول‌گذاری 500 هزارتومان هزینه برای شهرداری دربردارد که تنها دریکی از محلات شهر بنام شیخ علی میرزا که چندین کوچه از آن منشعب می‌شود و طول زیادی دارد،500 میلیون تومان هزینه جدول‌کشی کتابی شده است.
مهدی مجیدی بابیان اینکه حدود4 میلیارد تومان در 2 ماه اخیر صرف آسفالت‌ریزی معابر شده که باقوت تمام تا پایان سال 16 میلیارد تومان اعتبار صرف آسفالت‌ریزی می‌شود.
وی جدول‌گذاری و اسفالت انتهای خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی، جدول‌گذاری و آسفالت کوچه شیخ علی میرزا و کوچه‌های منشعب، پارک نواری شهرک پاسداران و آسفالت خیابان عدالت، جدول‌گذاری کوچه‌های شهرک فرهنگیان و جدول‌گذاری و آسفالت بلوار شاهد را ازجمله پروژه‌های عمرانی در محلات مختلف شهر بهار عنوان کرد که در حال اجراست.
مجیدی همچنین احداث واحد تجاری شهرداری، کف‌سازی سوله ماشین‌آلات نقلیه، پیاده‌روسازی معابر شهری را از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی سال جاری دانست.
وی همچنین از شهروندان خواست قبل از اجرای آسفالت در معابر از هدایت پساب‌های خانگی به دلیل وجود مواد شوینده که باعث تخریب وافت کیفیت آسفالت می‌شود، جلوگیری نمایند و اقدامات لازم را برای هدایت پساب‌ها به فاضلاب انجام دهند.

 خدمات شهرداری بهار
در آسفالت‌ریزی ستودنی است

فرماندار بهار نیز بابیان اینکه هدف از خدمت به مردم فراهم کردن زندگی توأم با آرامش به‌دور از آسیب‌های اجتماعی است،گفت: زحمات شهرداری و شورای اسلامی شهر بهار در آسفالت‌ریزی معابر و رضایتمندی اهالی ستودنی است.
 روح ا... نباتی از اختصاص اعتبارات شهرستانی و سهمیه قیر یارانه‌ای در مجموع به مبلغ 2 میلیارد تومان خبر داد.
حسین زاده، یکی از اهالی کوچه درخشان نیز با قدردانی از شهردار جهادی بهار و با مقایسه وضعیت کوچه درخشان قبل و بعداز آسفالت‌ریزی گفت: باپیگیری اهالی کوچه زودتر از موعد وضعیت کوچه سامان یافت و جدول‌گذاری و بیس‌ریزی آسفالت‌ریزی انجام شد که جای قدردانی از شهرداری و شورای اسلامی شهر بهار دارد.
در ادامه این مراسم از کوچه‌ها و معابر آسفالت‌ریزی شده بازدید به‌عمل آمد و در پایان از نیروهای فنی شهرداری وعوامل دخیل در آسفالت‌ریزی تجلیل شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com