مانور استانی انتقال شبکه برق در سه‌راهی فارسبان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : شنبه ، 26 خرداد 1403

Today : Sat, June 15, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  137955 تاریخ انتشار:  1403-02-29 - 09:31 تعداد بازدید:  123
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فرماندار نهاوند در شورای ترافیک خبر داد
مانور استانی انتقال شبکه برق در سه‌راهی فارسبان

نویسنده : معصومه کمالوند

مادستان

 
 گره سر درگم ترافیک نهاوند و رعایت نکردن مقرارت سبب شده تا خیابان‌های پرترددی که همه خدمات شهر از درمانی و اصناف تا بانک‌ها و... در آن متمرکز شده است، در ازدحام شلوغی و حجم خودروهای پارک شده خفه شود.

هم مردم قوانین را رعایت نمی‌کنند هم راهور می‌گوید کمبود نیرو دارد و نتیجه آن هم اضافه شدن خودروهای دستفروش و عرضه میوه‌وتره‌بار به این سردرگمی است.

 راهکار‌های بلند یا میان‌مدت برای ترافیک شهر

ضرغام احمدوند می‌گوید: چشم مردم به مصوبات و خروجی‌های این جلسات است و باید راهکاری اندیشیده شود و برای ترافیک شهر فکری کارشناسی شود، خیابان‌ها کم‌عرض و خودروها هم در حال افزایش است و در نهایت اینکه مبلغ جریمه هم پاسخگو نیست و کاری از پیش نرفته است.

نبود پارکینگ در مرکز شهر سبب پارک‌های نامنظم و غیرقانونی در مراکز پرتردد شهر شده است و نیاز به راهکار بلند مدت است از طرفی برای برخی موانع دیگر هم طرحی کوتاه‌مدت اندیشیده شود، دستفروش‌ها، خودروها هر کدام برای خود مشکلی شده است.

 تأکید فرماندار برای رفع بلاتکلیفی در دهنو راه

فرماندار نهاوند درباره وضعیت جاده دهنو راه و شرایطی که دارد و ضرورتی که در ساماندهی آن مطرح است، بین شهرداری و راهداری بلاتکلیف مانده است و استان ملاک را طرح تفضیلی شهر می‌داند، تأکید کرد که به‌صورت ویژه یک نشست برگزار  شود تا این موضوع برای همیشه رفع مشکل شود.

 انتقال شبکه برق با اجرای مانور استانی یک روزه در سه‌راهی فارسبان

پروژه ساماندهی سه‌راهی فارسبان هم که بر اساس ضرب‌العجل رئیس حوزه قضایی خزل و بازدید فرماندار و مدیران استانی مرتبط از پروژه 2 ماهه باید تحویل داده شود، به جابه‌جایی ۱۲ تیربرق که در محدوده معارض‌دار بود، رسید و حالا تا آغاز اجرای عملیات عمرانی انتقال شبکه باقی مانده است.

احمدوند درباره ادامه اجرای پروژه ساماندهی سه‌راهی فارسبان هم با بیان اینکه پروژه در مرحله بتن‌ریزی است و برای جلوگیری از خاموشی طولانی مدت در منطقه ، از اجرای یک مانور استانی یکروزه برای انتقال شبکه در روزهای میانی هفته آینده خبر داد.

 ضرورت نصب دوربین در خیابان‌های اصلی

فرماندار نهاوند همچنین نصب دوربین‌های پایش تصویری در خیابان‌های اصلی شهر را ضروری دانست و با توجه به افزایش نرخ جریمه‌ها بر ساماندهی تابلوهای راهنمایی درون‌شهری تأکید کرد.

 دستفروش‌ها فضای تردد جرثقیل اداره را هم بسته‌اند

سعید سیاوشی همچنین با بیان اینکه دستفروش‌ها در مقابل اداره برق تجمع دارند و مانع خدمات‌رسانی و خروج ماشینآلات از جمله جرثقیل و دور خوردن آن می‌شود و خطرناک هم است گفت: توقع داریم با صدور مجوز نصب 2 تابلو مطلقاً ممنوع محدوده آزادسازی شود.

 سرعت‌کاه‌ها مجدد بازمی‌گردد

اما محور فیروزان نهاوند نیز تصمیمات و مصوباتی مطرح شد که قرار شد اقدامات مقطعی برای ایمن‌سازی انجام شود از همین‌رو سرعت‌کاه‌هایی که نصب شده بود نیز برداشته شدکه در نهایت به تصادف و فوت یک سرنشین منجر شد.

حالا بر اساس گفته معاون عمرانی فرماندار نهاوند قرار است چند سرعت‌کاه مجدد تا زمان اجرای آسفالت، نصب شود که بنا بر پیگیری‌های انجام شده قرار بوده شهرداری ۱۷۰ تن آسفالت در اختیار قرار دهد تا اجرایی شود.

 اتمام نیوجرسی‌گذاری برزول

موسوی، رئیس راهداری نهاوند هم از اتمام پروژه نیوجرسی‌گذاری محور و گردنه برزول تا ورودی شهر به میزان ۳ کیلومتر و اختصاص ۳۰ میلیارد اعتبار برای ساماندهی محور شهرک فارسبان خبرداد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com