کشف ۳ تن سنگ سیلیس و یک تن چوب قاچاق در ملایر همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : شنبه ، 29 ارديبهشت 1403

Today : Sat, May 18, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  136294 تاریخ انتشار:  1402-10-23 - 14:34 تعداد بازدید:  89
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

کشف ۳ تن سنگ سیلیس و یک تن چوب قاچاق در ملایر

مادستان


فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف سه تن سنگ سیلیس قاچاق توسط مأموران فرماندهی انتظامی بخش زند خبر داد.

احمد ساکی امروز (شنبه، ۲۳ دی ماه) گفت: مأموران فرماندهی انتظامی بخش زند هنگم گشت‌زنی در شهر زنگنه به یک دستگاه خودرو نیسان حامل سنگ مشکوک شدند و برای بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند. در بررسی‌ها توسط مأموران مشخص شد بار خودرو از نوع سنگ سیلیس به وزن سه تن است که توسط راننده و سرنشین به‌صورت غیرمجاز از اراضی منابع طبیعی جمع‌آوری شده است. خودرو توقیف شد و متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی همچنین از کشف ۱۰۰۰ کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق از یک دستگاه خودرو نیسان خبر داد و گفت: مأموران فرماندهی انتظامی بخش زند هنگام گشت‌زنی در حوزه استحفاظی و در راستای مقابله با قاچاق، به یک خودروی نیسان حامل بار چوب مشکوک شدند و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی اظهار کرد: در بازرسی توسط مأموران مشخص شد خودرو حامل یک تن چوب جنگلی غیرمجاز است. خودرو توقیف شد و راننده همراه دو نفر سرنشین برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی ملایر در بخش دیگری، به کشف یک دستگاه خودروی پراید سرقتی، بازداشت چهار نفر متهم به سرقت خودرو، دو نفر سارق، یک نفر متهم به مشارکت در قتل و سه نفر محکوم مالی متواری در اجرای طرح امنیت محله‌محور با تلاش مأموران کلانتری ۱۴ ازندریان اشاره کرد.

وی با بیان اینکه طرح امنیت محله‌محور در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در محله‌های آلوده و جرم‌خیز توسط مأموران کلانتری ۱۴ ازندریان اجرا شد، گفت: در اجرای این طرح و درپی سرقت یک پراید، با تلاش و پیگیری‌های انجام‌شده، مأموران خودرو را که در یکی از محله‌های شهر ازندریان رها شده بود، کشف کردند.

ساکی بیان کرد: مأموران در این طرح چند نفر از متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات، یک نفر سارق وسایل داخل خودرو کامیون، یک نفر سارق اماکن خصوصی، یک نفر متهم به مشارکت در قتل و سه نفر محکوم مالی متواری را دستگیر کردند.

وی اظهار کرد: مأموران در این مأموریت ۱۲ دستگاه موتورسیکلت را به علت حرکت‌های مخاطره‌آمیز از سوی راکبان، رانندگی مخاطره‌آمیز در معابر، استفاده نکردن از کلاه ایمنی، تولید صدای نامتعارف و ایجاد آلودگی صوتی، نداشتن مدارک شناسایی و دیگر مزاحمت‌ها و مخدوش بودن شماره موتور توقیف و در این ارتباط چهار نفر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی ملایر از بازداشت یک نفر سارق تلفن همراه، دو نفر سارق قطعات خودرو و یک نفر خریدار اموال سرقتی در اجرای طرح امنیت محله‌محور توسط مأموران کلانتری ۱۳ این شهرستان خبر داد و گفت: طرح امنیت محله‌محور با هدف ارتقای امنیت اجتماعی در محلات آلوده و جرم‌خیز و برخورد با مجرمان و به‌ویژه سارقان اجرا شد.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح، مأموران پس از انجام تحقیقات و پیگیری‌ها، چند نفر متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات ضربتی یک نفر سارق تلفن همراه، دو نفر سارق قطعات خودرو و یک نفر خریدار اموال سرقتی را دستگیر کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، ساکی با بیان اینکه مأموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان دستگیرشده یک دستگاه گوشی تلفن همراه و سه باطری سرقتی خودرو را کشف کردند، گفت: با تشکیل پرونده، همه متهمان به مرجع قضایی معرفی شدند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com