1402-06-301402-07-09bool(false) 1402-06-301402-07-09bool(false) 1402-06-301402-07-09bool(false) افتتاح ۷ پروژه عمرانی و تولیدی در ملایر همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : يكشنبه ، 9 مهر 1402

Today : Sun, October 1, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


نمایشگاه تهران
عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  130205 تاریخ انتشار:  1401-11-20 - 11:16 تعداد بازدید:  303
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

افتتاح ۷ پروژه عمرانی و تولیدی در ملایر

مادستان


 ملایر _ سحر یوسفی _ خبرنگار همدان پیام: همزمان با هشتمین روز از دهه فجر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان ، مدیر کل محیط زیست همدان ، مدیر کل نوسازی ، توسعه  و تجهیز مدارس همدان ، فرماندار ملایر و جمعی از مسئولان اجرایی ۷ پروژه عمرانی و تولیدی در ملایر با حدود ۳۸ میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری رسید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان در آئین افتتاح مدرسه روستای ینگی کند و همزمان افتتاح مدرسه روستای کمری ، اظهار کرد :انقلاب اسلامی از روزهای اول با توطئه ابر قدرتهای دنیا مواجه بود و هر سال که جلوتر آمدیم، فشارها بیشتر شد و در حال حاضر نیز در شرایط تحریم های ظالمانه اقتصادی هستیم.

فرزاد تیموری گفت : ایران اسلامی امروزه به قله هایی رسیده است که کشورهای خارجی فکرش را نمی کردند ، ما امروز صادر کننده بسیاری از تجهیزات دفاعی شدیم.

وی اتکا به خودباوری، جوانان و ایمان مردم غیور کشور را از دلایل به اوج رسیدن کشور و پیروزی مقابل ابرقدرت های دنیا دانست و خاطرنشان کرد: با رهبری های عالمانه مقام معظم رهبری و قوای سه گانه از گردونه مشکلات عبور می کنیم .

مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان نیز در این آئین گفت : مدرسه سه کلاسه برکت روستای ینگی کند با زیر بنای ۲۲۰ متر مربع  و ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید که ۲۰۰ میلیون تومان آن توسط بنیاد برکت و باقی از منابع استانی و ملی تأمین شده است.

حمید شیرازیانی با اشاره به اینکه این پروژه در کمتر از ۱۵ ماه به بهره برداری رسیده است، افزود : همزمان پروژه چهار کلاسه روستای کمری در دو طبقه با ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار افتتاح شد که ۶۰۰ میلیون تومان از اعتبار پروژه توسط خیر گرانقدر آقای بحرینی و  باقی از منابع ملی تأمین شده است.

واحد تولیدی دولومیت کلسینه ازندریان نیز با زمینی به متراژ ۱۰۰۰۰ متر و با سرمایه گذاری حدود ۲۰ میلیارد تومان پروژه بعدی بود که افتتاح شد .

این واحد تولیدی که با هدف جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی به بهره‌برداری رسید برای ۱۴ نفر به طور مستقیم و برای ۵۰۰ نفر غیر مستقیم اشتغال ایجاد می کند.

پروژه تصفیه خانه فاضلاب صنعتی کشت و صنعت با مساحت ۷۳۰ متر مربع و ظرفیت روزانه ۱۵۰ متر مکعب تصفیه و با اعتبار ۶ میلیارد تومان و همزمان سالن پرورش تلیسه که از سال ۸۳ با ظرفیت تولید روزانه ۳۰۰ کیلو گرم شیر شروع کرده ، توسعه یافته و به تولید ۴۰ تن شیر افزایش یافته است ، افتتاح شد .

این پروژه ۲۳۰۰ رأسی برای ۸۰ نفر مستقیم و ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد کرده است . و نیز راه اندازی همزمان دیزل ژنراتور شرکت پگاه همدان ، از جمله پروژه های افتتاحی در آورزمان بود .

در پایان سالن چند منظوره شهدای روستای توچغاز با مساحت ۹۲۶ متر مربع و با  ۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید .

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com