تعطیلی، پلمب و کسر سهمیه آرد در انتظار نانوایی‌های متخلف همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 12 آذر 1399 - شماره 3914
 
امروز : پنجشنبه ، 13 آذر 1399

Today : Thu, December 3, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
روزجهانی ایدز
logo-samandehi
 
کد مطلب:  112557 تاریخ انتشار:  1399-07-22 - 07:00 تعداد بازدید:  58
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فرماندار اسدآباد خبر داد
تعطیلی، پلمب و کسر سهمیه آرد در انتظار نانوایی‌های متخلف

مادستان


 نانوایی‌هایی که پروتکل‌‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، در راستای سلامت عمومی در بازرسی‌های انجام شده بدون هیچ مسامحه با نصب پرده تعطیل، پلمب و سهمیه آرد آنها کسر خواهد شد.
فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: در بحث نان‌های عرضه شده توسط سوپری مارکت‌‌ها برای پیشگیری از کرونا نیز از این پس با تعیین یک نانوایی مشخص درباره پخت نان سوپری‌‌ها با بسته‌بندی بهداشتی و مهر و علامت مشخص باید اقدام و بین سوپری‌های متقاضی توزیع شده و با عرضه نام دیگر نانوایی‌‌ها به سوپرهای عرضه نان برخورد شود.
مجید درویشی در کمیسیون تنظیم بازار شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: شهرستان اسدآباد درحال‌حاضر دارای ۱۱۹ واحد نانوایی بوده که از این تعداد واحد نانوایی ۴۸ واحد در سطح روستا و ۴۷ واحد در سطح شهر به‌صورت یارانه‌ای فعال هستند و علاوه‌بر این واحدها، ۱۴ سنگکی، 6 واحد بربری، یک واحد تافتون و 3 مجتمع نیز به‌صورت آزادپز فعالیت دارند که در 6 ماه ابتدای امسال از این تعداد نانوایی بیش از ۶۰۰ مورد بازرسی توسط اتاق اصناف شهرستان انجام گرفته است.
فرماندار اسدآباد با اشاره به سد معبر برخی از نمایشگاه‌های ماشین در سطح شهر اسدآباد و نارضایتی‌های مردم در این‌باره نیز مطرح کرد: توجیه لازم نمایشگاه‌های ماشین شهرستان توسط دستگاه‌های متولی امر انجام گرفته و خوشبختانه مشکل سد معبر و نارضایتی‌های مردم در این راستا مرتفع شد.
رئیس اتاق اصناف اسدآباد هم از  هزار و ۴۵۳ فقره بازدید انجام شده از واحدهای صنفی سطح شهر توسط اتای اصناف این شهرستان در 6 ماه ابتدای امسال خبر داد و گفت: در این بازدیدها ۱۸۴ مورد اخطار به واحدهای صنفی داده شده و ۷۲ واحد نیز پلمب شده‌اند ضمن اینکه در مدت فوق ۶۰۰ مورد بازدید از نانوایی‌های سطح شهرستان انجام گرفته است.
رئیس اداره صمت اسدآباد هم خاطرنشان کرد: در یک هفته گذشته ۹۶ مورد بازرسی از واحدهای صنفی سطح شهرستان انجام گرفت که این بازدید‌‌ها موجب تشکیل پرونده برای 8 مورد از واحدها در زمینه‌هایی چون بهداشتی 5 پرونده، کم‌فروشی یک پرونده، عرضه یک پرونده و تعطیلی یک پرونده شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com