1401-02-161401-02-26bool(false) توجه مجلس به رزمندگان بدون بیمه و شغل همدان پیام
 
 
دوشنبه - 26 ارديبهشت 1401 - شماره 4311
 
امروز : دوشنبه ، 26 ارديبهشت 1401

Today : Mon, May 16, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119817 تاریخ انتشار:  1400-07-01 - 07:00 تعداد بازدید:  68
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
توجه مجلس به رزمندگان بدون بیمه و شغل

مادستان

امروز هر مدیری، نماینده‌ای، وکیلی و وزیری اگر در جهت امیدوار کردن مردم قدم بردارد، همان رزمنده تحت فرماندهی ولایت است که در جبهه ایستاده است، یکی از برنامه‌های کمیسیون اجتماعی مجلس توجه به رزمندگان معسراست که جوانی و عمر خود را وقف جبهه و جهاد کرده و امروز نه بیمه دارند و نه شغل و با حداقل حقوق زندگی می‌گذرانند.
به گزارش راه دانا،‌ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در دیدار با پیشکسوتان عرصه جبهه و دفاع مقدس با امام‌جمعه شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: حضور قاطع مردم در جبهه‌های نبرد علیه دشمن در دفاع از تمامیت مرزی خاطرات زیادی را در اذهان زنده می‌کند.
کیومرث سرمدی با اشاره به فلسفه جنگ تحمیلی و هجمه‌های جهان استکبار به رهبری صدام ملعون علیه کشور ایران مشخص بود، گفت: آن‌ها از ابتدا بر اساس مراکز جاسوسی و شناختی که از امام(ره) به پشتیبانی ملت داشتند، امروز را خوانده و به این رسیده بودند که اگر این تفکر در جهان جا بگیرد، در آینده نه‌چندان دور آنان دچار پدیده‌ای نوظهور مانند انقلاب اسلامی خواهند شد.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس بابیان اینکه هر زمان و هر دوره‌ای در هر عرصه‌ای جنگ و تقابل ما با نظام استکباری و تفکر ضد اسلام است، گفت: امروز یکی از رسالت‌های ما این است که فرزندان جبهه و جهاد و رزمندگانی که از همه‌چیز مال و جان خود گذشتند، نباید اجازه دهیم که در سختی زندگی و گذران عمر به فراموشی سپرده نشوند چراکه آنان اسطوره‌های انقلاب اسلامی هستند.
وی با اشاره به اینکه آن دوران دفاع مقدس شهدای ما شهید شدند و ایثارگران ما هرچه داشتند، گذاشتند، افزود: امروز هم‌سنگر هم همان سنگر جبهه و جنگ است، مردم به لحاظ معیشتی و اقتصادی با مشکل مواجهند، امروز هر مدیری، نماینده‌ای ، وکیلی، وزیری اگر در جهت امیدوار کردن مردم قدم بردارد، یعنی همان رزمنده تحت فرماندهی ولایت فقیه در جبهه ایستاده است و اگر هر سستی و بذر ناامیدی و سرگردان مردم و پیچ‌وخم کردن کارهای اداری و کوتاهی در انجام‌وظیفه داشته باشد، درواقع تقویت همان تفکر ضد استکباری و صدامی که مردم ما را نشانه رفته است می‌باشد.
سرمدی تصریح کرد: امروز مجلس شورای اسلامی به‌عنوان مجلس انقلابی در راستای منوی رهبری، معیشت، اقتصاد و فرهنگ مردم را در برنامه‌ها و وضع قوانین مدنظر دارد، امروز اگر مشکل معیشت مردم حل شود ، بار از دوش آنان برداشته شود، این جبهه تقویت می‌شود.
وی بابیان اینکه امروز یکی از بزرگترین مشکلات خانواده‌های اسدآباد که از سال‌های قبل تلنبار شده، اشتغال جوانان است، افزود: چه‌بسا همین پیشکسوتان عرصه جبهه و جهاد طعنه‌هایی هم می‌شوند که این‌همه ایثار کردید، امروز فرزندانتان بیکار هستند، بنابراین باید در سنگر خدمتگزاری برای رفع مشکلات و گرفتاری‌های مردم تلاش کرد.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: برای رزمندگان معسر که جوانی و عمر خود را وقف جبهه و جهاد کردند و امروز نه بیمه دارند و نه شغل و با حداقل حقوق زندگی می‌گذرانند، یکی از برنامه‌های کمیسیون اجتماعی مجلس توجه به آنان است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com