رمز موفقیت ما در برابر استکبار مقاومت است همدان پیام
 
 
شنبه - 30 شهريور 1398 - شماره 3574
 
امروز : يكشنبه ، 31 شهريور 1398

Today : Sun, September 22, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  94724 تاریخ انتشار:  1398-03-21 - 08:59 تعداد بازدید:  61
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رمز موفقیت ما در برابر استکبار مقاومت است

مادستان


 معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با اشاره به اینکه دولت باید بیشتر از فعالیت‌های فرهنگی پشتیبانی کند گفت: رمز موفقیت ما تقویت کار‌های فرهنگی است.
مصطفی آزاد بخت، در گردهمایی هم‌اندیشی جبهه فرهنگی با موضوع تکریم و معارفه مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان اظهار کرد: خوشبختانه امروز در استان وحدت و هماهنگی جهت پیشبرد سیاست‌ها و اهداف نظام مهیا است.
وی با بیان اینکه وضعیت امروز نظام، وضعیت حساسی است افزود: ما امروز باید بر اساس تجربه و رهنمود‌های مقام معظم رهبری بیشترین مقاومت را در برابر استکبار و صهیونیست داشته باشیم.
معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه رمز موفقیت، تقویت وحدت در دورن نظام است اضافه کرد: خوشبختانه این وحدت با محوریت مقام معظم رهبری و سربازی، نیرو‌های مخلص در کشور وجود دارد.
به گزارش ایسنا، آزاد بخت با بیان اینکه همواره روحانیت صاحبان اصلی و پیش برندگان نظام بوده اند گفت: استانداری اعتقاد و اعتماد کامل به حوزه‌های علمیه و جبهه فرهنگی دارد لذا آمادگی لازم جهت تقویت جبهه فرهنگی استان با اختصاص ردیف بودجه خاص به این حوزه را نیز دارا است.
وی با اشاره به اینکه دولت باید بیشتر از فعالیت‌های فرهنگی پشتیبانی کند گفت: رمز موفقیت ما تقویت کار‌های فرهنگی است، انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود و جوانان این مرز و بوم به دستور دین، از جان شیرین خود گذشتند و اکنون نیز ادامه و استمرار این نظام و انقلاب، تبعیت محض از مقام معظم رهبری و اعتماد به توان درونی است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه رمز موفقیت ما در برابر استکبار مقاومت است ادامه داد: ما نشان داده ایم که هر جا تمسک به ولایت و اطاعت از دستورات دین بوده است کشور به موفقیت رسیده و دشمن در برابر ما به زانو درآمده است.
آزاد بخت با اشاره به اینکه هر جا پای روحانیت در میان بوده است شاهد کاهش تخلفات و افزایش بازده نظام بوده‌ایم بیان کرد: اکنون نیز هر جایی که پای کار تبلیغی و فرهنگی در میان باشد، استانداری از آن حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com