خدمات رسانی جمعیت هلال احمر در استان همدان چشمگیر است همدان پیام
 
 
يكشنبه - 10 مهر 1401 - شماره 4421
 
امروز : دوشنبه ، 11 مهر 1401

Today : Sun, October 2, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  122894 تاریخ انتشار:  1401-01-04 - 15:59 تعداد بازدید:  211
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

خدمات رسانی جمعیت هلال احمر در استان همدان چشمگیر است

مادستان

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در جلسه ستادسفرشهرستان تویسرکان ضمن تبریک عیدنوروز و عرض خداقوت به همه فعالان عرصه سفر گفت: وظیفه ماست استان به استان برای خسته نباشید به همه فعالان این عرصه سر بزنیم، که مقصد امروز سفر استانی ما همدان بود.
پیرحسین کولیوند بیان کرد: در جمعیت هلال احمر در کل کشور یک آمادگی خوب و شور و نشاط بسیار بالا بین جوانان وجود دارد و همه در حال فعالیت هستند، نیروهای هلال احمر آسایش خود را فدای آرامش هموطنان می‌کنند.
کولیوند با بیان اینکه درخواست هایی توسط فرماندار مطرح شده گفت: جای دارد با ظرفیت بالای شهرستان بیشتر از این نیز در شهرستان کار شود.
وی اضافه کرد: برای پایگاه جاده ای فرسفج با عنایت تردد بسیار بالای و مسیر خطرساز منطقه در طول مدت یک هفته کانکسی جانمایی و در سه راهی فرسفج مستقر شود و آمبولانس و خودرو نجات از تهران داده می شود چون هرچه زود تر انجام شود احتمال نجات جان شهروندان نیز در حوادث این منطقه بیشتر است، ایجاد پایگاه کوهستان هم سریعا طی همین ماه انجام می شود.
پیرحسین کولیوند اظهار کرد: تعدادی امدادگر و نجاتگر داریم که علیرغم اینکه ۱۴۰ ساعت کار می کنم، تنها یک میلیون و دویست می گیرند، که به دنبال وضعیت استخدامی و معیشت آنها هستیم و به محض ردیف استخدامی در تویسرکان نیز جهت افزایش نیروی انسانی از این محل استفاده می کنیم.
کولیوند بیان کرد:دنبال مرکز آموزشی بین المللی در تهران هستیم که در صورت انجام پس از مطالعات در شهرستان آپ منطقه ای استان نیز در تویسرکان ایجاد می کنیم.
وی در ادامه گفت: امسال ۴۰ درصد افزایش سفر داشتیم، گرچه آمار فوتی ها افزایش داشته ولی زخمی و جرحی ها کم بوده است. شهرستان تویسرکان ظرفیت زیادی دارد که باید بالفعل و فعال شود.
رئیس جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد: در حوزه آسیب های اجتماعی نیز تیم جوانان وارد می شوند و خدمات خوبی را ارایه می دهند.
وی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر کشور امسال ظرفیت را ۱۰۰ درصد افزایش داده و در جاده ها مستقر شده است، در محلات و مسیرهای حادثه خیز نجاتگران و امدادگران به عنوان آشکار ساز محل حضور دارند.
پایگاه سلامت هم فعال کردیم که پزشکان پرستاران و پیراپزشکان به صورت داوطلبانه کمک می کنند.
کولیوند در ادامه اشاره کرد: خوشبختانه در بحث کویید در پایگاهها شکایت و نگرانی زیادی نداشتیم و بیشترین شکایت ها ناراحتی های گوارشی بوده که می طلبد نظارت بر رستورانها بیشتر نظارت شوند و مسافران نیز بهداشت غذایی و دارویی خود را رعایت کنند.
فرماندار تویسرکان نیز در این دیدار بیان کرد: کمبود نیروی انسانی ، ماشین آلات و تجهیزات از مهمترین مشکلات هلال احمر این شهرستان است.
حسین افشاری بیان کرد: در شهرستان تویسرکان ستاد خدمات سفر از اوایل اسفند ماه با تشکیل ۱۰کارگروه زیر مجموعه کار خود را آغاز و برنامه ریزی خوبی نیز در این زمینه صورت گرفته است.
افشاری در ادامه افزود: فرهنگ مردم تویسرکان ستودنی است؛در شب چهارشنبه سوری تنها در دو نقطه،هنجار شکنان اقدام به استفاده از ترقه نمودند که پس از مدت کوتاهی توسط نیروی انتظامی جمع آوری شد.
وی در ادامه اظهار کرد:جمعیت هلال احمر شهرستان دو مشکل اساسی شامل کمبود نیروی انسانی،ماشین آلات و تجهیزات دارد که نیازمند توجه ویژه کولیوند است.
فرماندار تویسرکان بیان داشت: آمادگی داریم محل مناسبی در شهر در اختیار جمعیت هلال احمر قرار دهیم تا اردوگاه آموزشی،تفریحی وتربیتی در تویسرکان ایجاد شود.
افشاری در پایان تاکید کرد: ساخت پایگاه امداد جاده ای در سه راهی فرسفج نیازمند حمایت فرااستانی است و زمین مورد نیاز برای ساخت این پایگاه هم اختصاص یافته است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com