بدهی یک‌میلیارد تومانی روستاییان ملایر به آبفار همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 2 خرداد 1398 - شماره 3480
 
امروز : شنبه ، 4 خرداد 1398

Today : Sat, May 25, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  84638 تاریخ انتشار:  1397-05-14 - 10:05 تعداد بازدید:  29
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

بدهی یک‌میلیارد تومانی روستاییان ملایر به آبفار

مادستان


وی با بیان اینکه در حال حاضر مشکلی در تامین آب شرب روستاهای ملایر وجود ندارد، گفت: تعدادی از روستاها نیز که کمبود آب دارند در طول هفته یک یا دو بار در هفته  با تانکر آبرسانی می‌شوند.
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی ملایر با بیان اینکه در حال حاضر روستاهای مانند واشان و کهکدان مشکل آب دارند، گفت: در این زمینه با مدیریت مصرف نوبت‌بندی انجام می‌شود.
 وی در گفت‌وگو با فارس در خصوص کیفیت و کمیت آب روستای علی‌آباد دمق نیز گفت: در این زمینه کمیت آب مشکلی ندارد و از آب نمی‌توان برای شرب استفاده کرد اما مصارف غیر شرب آب مشکلی نداشته و بحث آب شرب نیز با جایگزینی و تامین از قنوات و چشمه‌های  روستا برای مردم حل شده است.
ترکاشوند با بیان اینکه حفر چاه نیز برای رفع مشکل آب شرب روستای علی‌آباد دمق در حال انجام است گفت: با تامین اعتبار در آینده نزدیک با حفر چاه جدید مشکل آب آشامیدنی این روستا نیز حل خواهد شد.
وی با بیان اینکه حدود 80 درصد روستاهای ملایر زیر پوشش آب و فاضلاب روستایی ملایر هستند، گفت: برخی روستاها نیز ممکن است در ماه‌های آینده با مشکل کمبود آب مواجه شوند که در این زمینه تدابیر لازم برای آبرسانی به این روستاها اندیشیده شده است.
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی ملایر با اشاره به راه‌اندازی مخزن آب شرب روستای کسب در سال گذشته گفت: چاه روستای کهکدان نیز در حال احداث است.
وی از تجهیز چاه روستای حمزه‌لوی سفلی خبر داد و افزود: چاه روستاهای گنبد و نمازگاه نیز تجهیز شده و به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
ترکاشوند با بیان اینکه به دنبال مجوز حفر چاه در دو روستای زیر آبی و واشان هستیم تصریح کرد:  قرارداد توسعه و بازسازی شبکه‌های آبرسانی تعدادی از روستاها نیز با هدف جلوگیری از هدررفت آب به طول 6 کیلومتر به زودی انجام می‌شود.
وی از بدهی یک‌میلیارد تومانی روستاییان ملایر به شرکت آب و فاضلاب روستایی خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود آب از مردم می‌خواهیم رعایت الگوی مصرف داشته و از آب شرب برای مصارف  غیر ضروری و کشاورزی خودداری کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com