کریدور و کنار گذر رزن تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 18 تير 1399 - شماره 3796
 
امروز : پنجشنبه ، 19 تير 1399

Today : Wed, July 8, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  109802 تاریخ انتشار:  1399-04-11 - 09:33 تعداد بازدید:  47
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

کریدور و کنار گذر رزن تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد

مادستان


 رزن- خبرنگار همدان پیام: در راستای برنامه‌ریزی شهرستان، کار گروه مدیریت و برنامه‌ریزی رزن با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و نماینده مردم شهرستان‌های رزن و درگزین در فرمانداری برگزار شد.
نماینده مردم شهرستان‌های رزن و درگزین در کار گروه برنامه‌ریزی گفت: با توجه به محدودیت منابع مالی دولت در استان، شهرستان رزن بین سایر شهرستان‌ها وضعیت مطلوب و پیشرفت خوبی در اجرای پروژه‌ها دارد.
حسن لطفی به پروژه‌های ملی در شهرستان رزن اشاره کرد و گفت: طبق جلسه 2 روز گذشته نمایندگان استان با وزیر راه و شهرسازی، اعتبار کریدور رزن و کنار گذر رزن تأمین شده است و تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
وی به پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی بیمارستان رزن اشاره کرد وگفت: عملیات ساخت این پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد درحال اجراست.
لطفی انتقادی در راستای توسعه نسبت به مدیران دستگاه‌های اجرایی کرد و از آنها خواست قانون بودجه را به‌خوبی مطالعه کنند و اطلاعات دقیق و کاملی از پروژه‌های پیشنهادی ارائه دهند تا بتواند برای دریافت بودجه اقدام کند.
نماینده رزن و درگزین به آسیب‌ها و چالش‌های پیش روی بودجه اشاره کرد و گفت: ۸۰ درصد بودجه در اختیار شرکت‌ها و بنگاه‌های دولتی است که این مهم جزو آسیب‌های اساسی بودجه است و مجلس باید آن را بررسی کند.
در ادامه فرماندار رزن نیز گفت: با توجه به الزامات قانون بودجه  پروژه‌هایی که پیشرفت فیزیکی بالایی دارند و پروژه‌های اقتصاد مقاومتی و سند راهبری، در اولویت تخصیص بودجه قرار می‌گیرند و به‌صورت عادلانه و براساس اولویت، بین دستگاه‌ها توزیع خواهد شد.
سیدرضا سلامتی اظهار کرد: در مجموع در 3 ردیف به مبلغ ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در تملک بوده و ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در بخش نفت و گاز و حدود ۶ میلیارد تومان در اعتبارات متوازن بوده است که براساس پیشنهادات و برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان توزیع خواهد شد.
وی با تأکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی تا پایان هفته فرصت دارند تا اعتباری را که در چارچوب اعتبارات خود دارند جابه‌جا یا اولویت‌بندی و یا اصلاح کنند.
در پایان گفته شد، آزمون قانون بودجه برای مدیران دستگاه‌های اجرایی به‌عنوان ضمن‌خدمت برگزار خواهد شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com