1397-09-171397-09-27bool(false) افتتاح فاز نخست پروژه 4خطه سامن - بروجرد بزودی همدان پیام
 
 
سه شنبه - 27 آذر 1397 - شماره 3364
 
امروز : سه شنبه ، 27 آذر 1397

Today : Tue, December 18, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  83131 تاریخ انتشار:  1396-08-17 - 05:45 تعداد بازدید:  125
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رئیس اداره راه‌وشهرسازی ملایر خبر داد
افتتاح فاز نخست پروژه 4خطه سامن - بروجرد بزودی

مادستان

 رئیس اداره راه‌وشهرسازی شهرستان ملایر از اتمام فاز نخست پروژه 4خطه سامن ـ بروجرد خبر داد و گفت: فاز نخست پروژه 4خطه سامن ـ بروجرد به طول 6 کیلومتر به اتمام رسیده و بزودی آماده بهره‌برداری است.
علیرضا صارمی در این رابطه افزود: 77 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای فاز اول این محور حدفاصل شهر سامن تا روستای یونس به طول 6 هزار و 250 متر هزینه شده است. وی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: فاز دوم این محور یکی از نقاط پراهمیت استان است که به طول 8 کیلومتر با اعتباری افزون بر 110 میلیارد ریال در حال احداث است و امیدواریم تا پایان تابستان سال 97 به بهره‌برداری برسد. صارمی با اشاره به اهمیت اتمام 4خطه کردن این محور با وجود ترافیک سنگین و عبور و مرور ادامه داد: مشکل معارضان و نبود اعتبارات در زمینه تملک اراضی حریم راه یکی از مشکلات جدی است اما با این حال اتمام فاز نخست کام مردم و مسئولان دست‌اندرکار را شیرین خواهد کرد. وی با تأکید بر اینکه هدف ما تکمیل 4خطه کردن کل محورهای ارتباطی شهرستان و تسهیل و ایمنی در عبور و مرور مردم و مسافران است، خاطرنشان کرد: به جهت ایمن شدن ترافیک جنوب- مرکز و جنوب شمال و غرب کشور، اتمام عملیات اجرایی این محور از اولویت‌های مهم است.
صارمی در ادامه به اتمام پروژه 4خطه جوکار به تویسرکان تا پایان‌ماه آینده اشاره کرد و افزود: با اتمام 5/1 کیلومتر در دست احداث، بزودی حدود ۵ کیلومتر باقیمانده در محور ملایر ـ تویسرکان به بهره‌برداری می‌رسد و بدین ترتیب کل حوزه استحفاظی ملایر در محور جوکار ـ تویسرکان 4خطه خواهد شد. رئیس اداره راه‌وشهرسازی شهرستان ملایر با بیان اینکه بیش از 18 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این محور هزینه شده است، گفت: علت تأخیر در بهره‌برداری محور فوق، اعتبارنداشتن برای تملک اراضی واقع در حریم و وجود معارضان در پروژه بود.
وی اظهار کرد: با تلاش مسئولان و نمایندگان ملایر در مجلس شورای اسلامی، این مسیر آزاد شده و بزودی مابقی هزینه اراضی مردم پرداخت خواهد شد همچنین هم‌اکنون اجرای لایه‌های زیرسازی و جابه‌جایی خطوط برق در این مسیر انجام شده و بزودی آسفالت باقی‌مانده نیز به اتمام خواهد رسید.
 احداث پارک در محله شمس‌آباد ملایر
رئیس اداره راه‌وشهرسازی شهرستان ملایر از احداث پارک در محله شمس‌آباد خبر داد و بیان کرد: در راستای بازآفرینی و توانمندسازی محلات بافت فرسوده و حاشیه‌ای کمتر توسعه‌یافته شهری اقدام به احداث پارک در بلوار شهید تاجوک خیابان نصیری کرده‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: اعتبار این پروژه که در راستای خدمت به اقشار محروم و کم‌درآمد جامعه شهری است، افزون بر383 میلیون تومان بوده و در حال حاضر این پروژه در مرحله پی‌کنی و تسطیح محوطه فوق است.
صارمی اظهار امیدواری کرد: با توجه به مجاورت مسجد و کتابخانه، با اجرای این پروژه فضای سبز و محل بازی مناسب برای گذران اوقات‌فراغت جوانان و خانواده‌ها ایجاد شود.
وی به اتمام احداث سیستم یکپارچه دفع فاضلاب در محله شمس‌آباد اشاره کرد و یادآور شد: به منظور بازآفرینی و توانمندسازی محلات بافت فرسوده و حاشیه‌ای کمتر توسعه‌یافته شهری اقدام به احداث شبکه یکپارچه دفع فاضلاب خانگی در خیابان شهید معارفوند حد فاصل خیابان شهید تاجوک تا کمربندی حاج محمد ملایری و کوچه‌های منشعب به سمت خیابان انقلاب به طول هزار و ۴۷۵ متر کردیم.
صارمی با بیان اینکه اجرای سیستم دفع فاضلاب خانگی و حدود ۱۲۰ انشعاب خانگی به اتمام رسیده است، گفت: اعتبار این پروژه که در راستای خدمت به اقشار محروم و کم‌درآمد جامعه شهری به طور کامل در مدت 3 ماه اجرا شده، افزون بر550 میلیون تومان است و امیدواریم با اجرای این پروژه، مشکلات بهداشتی محله‌های هدف بازآفرینی و آلودگی روان‌آب‌های سطحی کاهش یابد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com