از احداث کارخانه پسماند تا راه‌اندازی دوباره «کیان‌کرد» همدان پیام
 
 
دوشنبه - 31 تير 1398 - شماره روزن
 
امروز : سه شنبه ، 1 مرداد 1398

Today : Tue, July 23, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  92229 تاریخ انتشار:  1398-01-26 - 09:21 تعداد بازدید:  54
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

نماینده ملایر مطرح کرد
از احداث کارخانه پسماند تا راه‌اندازی دوباره «کیان‌کرد»

مادستان به زودی با مشارکت بخش خصوصی کارخانه پسماند ملایر به زودی احداث می شود.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست اخیر خود با حسین رجب صلاحي معاون امور شهرداري هاي سازمان شهرداري ‌ها و دهياري ‌های کشور بر ضرورت افزایش حمایت از شهرداری ‌های شهرستان ملایر تأکید شد.
محمد کاظمی در گفت و گو با ایسنا، در این رابطه افزود: در این نشست که سرمایه ‌گذار بخش خصوصی برای احداث کارخانه پسماند و تولید برق از آن حاضر بود، تصمیمات لازم به منظور احداث این پروژه کلیدی اتخاذ شد.
کاظمی ادامه داد: با توجه به تمهید مقدمات لازم توسط شهرداری ملایر و معاونت عمرانی استانداری همدان و پس از بررسی کارشناسی طرح در این جلسه، مقرر شد برای وارد کردن تجهیزات لازم از کشور آلمان، تعامل موثر با دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در وزارت امور اقتصادی و دارایی صورت پذیرد.
نقش دانشگاه علمی کاربردی در کاهش فاصله علم، صنعت و تولید
نماینده مردم ملایردر خانه ملت در ادامه در دیدار خود به محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور اشاره کرد و گفت: در این جلسه ضمن انعکاس نیازها و مشکلات دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز ملایر به نقش تأثیرگذار این دانشگاه در کم کردن فاصله مراکز آموزش عالی و بخش صنعت و تولید اشاره کرد.
وی یکی از جدی‌ترین نیازهای بخش اشتغال کشور را افزایش مهارت آموزی و آموزش‌های کاربردی دانست و بیان کرد: فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی نسبت به فارغ التحصیلان سایر دانشگاه‌ها در این عرصه از ابزارهای بیشتری برخوردارند.
کاظمی تحقق شعار "رونق تولید" را محتاج تلاش همگان عنوان کرد و افزایش تعامل دانشگاه‌ها و بخش صنعت و تولید را راهگشا دانست و افزود: در این جلسه تصمیمات مقتضی برای مشکلات کنونی دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز ملایر اتخاذ شد.
وی در بخش دیگری از سخنانش یادآورشد: در سفر معاون اول رئیس جمهور به ملایر در مورد مشکلات کارخانه کیان کرد رایزنی های فراوانی داشتیم و از طرفی با سرمایه گذار نیز جلساتی برگزار کردیم، با این اقدامات و پیگیری های مستمر و برطرف شدن موانع و مشکلات به زودی شاهد بازگشت مجدد کارخانه کیان کرد به چرخه تولید هستیم. نماینده مردم ملایردر مجلس گفت: در راستای بازگرداندن واحدهای تولیدی متوقف شده با توجه به اینکه بخش اعظم مشکلات در بحث تسهیلات است، برنامه ریزی شده که با حضور بانک عامل مربوطه جلساتی برگزار و سرمایه در گردش به آنها اعطا شود تا واحدها مجدداً راه اندازی شوند.
 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com