تداوم عملیات اجرایی 2 پروژه عمرانی روستایی در نهاوند همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 18 تير 1399 - شماره 3796
 
امروز : پنجشنبه ، 19 تير 1399

Today : Wed, July 8, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  109804 تاریخ انتشار:  1399-04-11 - 09:42 تعداد بازدید:  42
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تداوم عملیات اجرایی 2 پروژه عمرانی روستایی در نهاوند

مادستان


 نهاوند -  خبرنگار همدان پیام: عملیات اجرایی 2 پروژه عمرانی روستایی با اعتبار 5/1 میلیارد تومان در شهرستان نهاوند تداوم دارد.
فرماندار نهاوند در بازدید از پروژه‌های عمرانی روستایی با حضور در جمع اهالی روستاهای میلاب و گردچم از توابع بخش مرکزی نهاوند، اظهار کرد: نظارت بر اجرای امورات در شهرستان یکی از مهم‌ترین برنامه‌هاست که همه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.
مراد ناصری با بیان اینکه پیگیری مستمر و همچنین بازدید میدانی در حوزه عمرانی می‌تواند موجب پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها شود، گفت: سال گذشته به‌همراه مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان از بیش از 180 روستای شهرستان نهاوند بازدید و مشکلات ایشان بررشی شد.
وی ادامه داد: بخشی از این مشکلات با بهره‌گیری از توان درون شهرستان مرتفع می‌شد اما بخش دیگر نیازمند تأمین اعتبار مورد نیاز از استان بود که خوشبختانه با نگاه ویژه استاندار همدان به شهرستان این مهم نیز مرتفع شد.
وی با بیان اینکه درحال‌حاضر 2 پروژه آسفالت روستای میلاب و ساخت کانال سنگی روستای گردچم از توابع بخش مرکزی با اعتبار 5/1 میلیارد تومان درحال انجام است، گفت: توجه به مناطق روستایی با هدف افزایش بهره‌وری و همچنین افزایش تولیدات یکی از مهم‌ترین سیاست‌های کشور است که در استان همدان و شهرستان نهاوند این مهم نیز درحال پیگیری و عملیاتی شدن بیش از پیش است.
ناصری با اشاره به وضعیت ویروس کرونا در شهرستان نهاوند، افزود: با توجه به شرایط سخت کرونا در شهرستان، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شرکت نکردن در مراسم‌های جشن و عزا توسط مردم شهرستان به‌ویژه در روستاها تأکید می‌شود.
گفتنی است در حاشیه این برنامه که با حضور جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان و اهالی روستاهای یادشده برگزار شد، فرماندار نهاوند از وضعیت بهداشتی نانوایی‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازدید کرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com