حق ملایر در رویداد همدان 2018 ادا شود همدان پیام
 
 
سه شنبه - 1 خرداد 1397 - شماره 3199
 
امروز : سه شنبه ، 1 خرداد 1397

Today : Mon, May 21, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  84266 تاریخ انتشار:  1397-02-20 - 05:45 تعداد بازدید:  27
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

حق ملایر در رویداد همدان 2018 ادا شود

مادستان

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر رضایی ه بر لزوم ادای حق شهرستان ویژه ملایر در رویداد بین المللی همدان 2018 تاکید کرد و گفت: استان باید برنامه های این رویداد در مورد ملایر را شفاف اعلام کند.
به گزارش ایرنا، عبدالعظیم رضایی در جمع خبرنگاران استفاده از فرصت مغتنم همدان 2018 را برای کل استان همدان یک ضرورت برشمرد و افزود: همه نقاط استان باید از این رویداد بین المللی بهره مند شوند.
وی بیان کرد: ملایر نیز در کنار همدان دارای جاذبه های تاریخی، طبیعی و فرهنگی است که سهم آن باید به خوبی دیده شود.
فرماندار ویژه ملایر گفت: با پیگیری های انجام شده و تاکید استاندار همدان، طبق قول مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان، فاز نخست شهر زیرزمینی سامن برای رویداد همدان 2018 آماده بهره برداری است.رضایی خطاب به اهالی رسانه تاکید کرد: باید تلاش کنیم همزمان با رویداد همدان 2018 داشته ها و ظرفیت های ملایر در حوزه های مختلف روز به روز ارتقاء پیدا کند.
وی یادآور شد: کوره ذوب آهن آلیاژی ملایر و شرکت فروسیلیس آذرخش ملایر آماده بهره برداری است که قرار است برای آیین افتتاح چندین طرح معاون اول ریاست جمهوری به استان همدان سفر کند.
رضایی افزود: براساس ارزیابی شاخص های عملکرد و مستندات توسط استانداری همدان، فرمانداری ملایر در بین سایر فرمانداری های استان رتبه برتر را طی سال 95 و 96 کسب کرد.
وی با بیان اینکه ملایر در مسیر پیشرفت قرار دارد و نباید دچار اختلال و انحراف شود، اضافه کرد: با وفاق و همدلی و ظرفیت های بارزی که در ملایر وجود دارد، باید برتری خود را در تمامی حوزه ها نشان دهد.
 خلاف میل باطنی ام از ملایر می روم
فرماندار ویژه ملایر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خلاف میل باطنی ام درخواست انتقال داده ام و از ملایر می روم.
رضایی با بیان اینکه از نظر شرایط خانوادگی و شخصی مجبور به این تصمیم شدم، ادامه داد: بدون هیچگونه فشار و میل باطنی خودم می روم، اگرچه فشارهایی برای رفتن من بود، اما این فشارها در تصمیم من تاثیری نداشته است.وی خاطرنشان کرد: علاوه بر اینکه خیلی علاقه و تمایل داشتم در ملایر بمانم، در عین حال از نظر سیاسی هم به صلاح نمی دانستم که بروم، اما به دلیل یکسری مشکلات شخصی ناگزیر به این تصمیم هستم.
وی با بیان اینکه در یک شرایط صددرصد طبیعی و با اختیار خودم از ملایر می روم، بیان کرد: استاندار همدان قرار است تصمیم نهایی را در این زمینه بگیرد، اما هنوز به این نتیجه نرسیده و رفتن من نیز قطعی نیست.وی گفت: همواره برای حل برخی مشکلات شهرستان از موضع عزت، گفت وگو و تعامل کرده ام و تمام تلاشم برای جلب رضایت مردم و حرکت طبق خواسته های آنان بوده است.
معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: نگران پیامدهای خروج آمریکا از برجام نیستیم و با وفاق و همگرایی که ملت و دولت دارد، از این مرحله نیز به خوبی عبور می کنیم. وی ادامه داد:احتمال دارد خروج آمریکا از برجام مشکلات محدودی به دنبال داشته باشد اما ملت بزرگ ایران در برابر این ناملایمات آبدیده شده است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com