24 میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی در تویسرکان همدان پیام
 
 
سه شنبه - 27 آذر 1397 - شماره 3364
 
امروز : چهارشنبه ، 28 آذر 1397

Today : Tue, December 18, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  83130 تاریخ انتشار:  1396-08-17 - 05:45 تعداد بازدید:  119
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

24 میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی در تویسرکان

مادستان

 طبق برنامه اشتغال فراگیر اعتباری معادل ۳۴۰ میلیارد تومان به استان همدان اختصاص یافت که ازاین مبلغ سهم تویسرکان ۲۴ میلیارد تومان شد.
فرماندار تویسرکان در نشست هم‌اندیشی با مدیرکل آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای همدان گفت: اکنون اعتباری معادل 100 میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در روستاهای استان همدان در قالب پرداخت تسهیلات ارزان قیمت 4 تا 8 درصدی به طرح‌های توجیه‌دار اقتصادی از سوی دولت اختصاص یافته است.
حبیب مومیوند بیان کرد: استفاده از این نوع تسهیلات در شهرستان‌های مختلف استان همدان سهمیه بندی نشده و محدودیتی ندارد و هر شهرستانی که طرح‌های بیشتر و بهتر اشتغالزایی داشته باشد می‌تواند از سهم بیشتری از این اعتبارات برخوردار شود.
وی تأکید کرد: پرداخت تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغال روستایی علاوه بر همه روستاها شامل شهرهای زیر 10 هزار نفر جمعیت یعنی شهرهای سرکان و فرسفج نیز می‌شود همچنین متقاضیان اشتغالزایی در روستاها می‌توانند از این تسهیلات از میزان 100 میلیون تومان تا سقف 2 میلیارد تومان و در همه عرصه‌ها و بخش‌ها بجز دامداری استفاده کنند.
مومیوند با تأکید بر اینکه علاوه بر پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در روستاها، برنامه اجرایی دیگری با عنوان "برنامه اشتغال فراگیر" از سوی دولت در سراسر کشور در حال اجرا است، افزود: بر اساس آن، متقاضیان طرح‌های اشتغالزا می‌توانند بجز در بخش مسکن و طرح‌های خوداشتغالی، از تسهیلات ارزان‌قیمت در همه عرصه‌ها مانند گردشگری، اصناف، تولید پوشاک، توسعه صنایع دستی، زیرمجموعه‌های متنوع بخش کشاورزی نظیر باغداری، کشت‌های گلخانه‌ای و گیاهان دارویی، صنایع غذایی، بخش سلامت و بهداشت و حمل‌ونقل استفاده کنند.
مومیوند گفت: اما این سهم نیز با درخواست‌های طرح‌های متنوع اشتغالزایی در شهرستان قابل افزایش است و هر شهرستان می‌تواند با طرح‌های بهتر و متنوع‌تر از اعتبارات این بخش در قالب تسهیلات بهره ببرد. وی بیان کرد: همچنین اعتباری افزون بر یک میلیارد و 300 میلیون تومان در قالب تسهیلات ارزان قیمت برای ایجاد مشاغل خانگی به شهرستان تویسرکان اختصاص یافته که سومین طرح طلایی به منظور ایجاد فرصت‌های شغلی در شهرستان تویسرکان به شمار می‌رود.
فرماندار تویسرکان تأکید کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات ارزان‌قیمت اشتغالزایی در هر یک از این 3 بخش می‌توانند طرح‌های خود را به دهیاری‌ها، بخشداری و فرمانداری ارائه کنند تا بر اساس بررسی آنها واجد دریافت تسهیلات شوند.
مومیوند بااشاره به اینکه این تسهیلات اشتغالزایی در این 3 بخش به طرح‌های توجیه‌دار اشتغالزا و افراد برخوردار از اهلیت یعنی افرادی که اطلاعات لازم در مورد طرح خود را دارند و از تسهیلات دریافتی در بخش‌های دیگری غیر از اشتغالزایی استفاده نمی‌کنند، پرداخت می‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com