1399-05-061399-05-16bool(false) لزوم تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی شهرستان درگزین همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 16 مرداد 1399 - شماره 3821
 
امروز : پنجشنبه ، 16 مرداد 1399

Today : Thu, August 6, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  110705 تاریخ انتشار:  1399-05-11 - 07:00 تعداد بازدید:  33
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

لزوم تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی شهرستان درگزین

مادستان

 عملیات عمرانی و زیرسازی برخی روستاها انجام و برخی دیگر نیز آماده تعیین پیمانکار است و اعتباراتی نیز در این‌باره پیش‌بینی شده است.
فرماندار شهرستان درگزین در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بنیاد مسکن شهرستان که با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان تشکیل شد، گفت: درگزین از بسیاری چالش‌ها در حوزه بنیاد مسکن عبور کرده که بیشتر آنها در راستای رضایت مردم پیگیری و حل شد.
علی‌اصغر ناظری‌پورگفت: اولویت‌ها در شهرستان در بحث بنیاد مسکن مشخص شده است و با وجود همدلی و همراهی بنیاد مسکن استان و شهرستان، کارها به‌خوبی پیش می‌رود و امیدواریم بتوانیم خدمات شایسته‌ای در این بحث به مردم روستاها ارائه کنیم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: به‌قطع سال 99، سال تسریع‌ بخش اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح روستاها و شهرهای شهرستان خواهد بود. دستگاه‌های اجرایی، بخشداران و دهیاران باید زمینه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در روستاها فراهم کنند.
نماینده مردم شهرستان‌های رزن و درگزین نیز گفت: برنامه منسجم برای شهرستان‌ها نیاز است تا تمام منابع اختصاص‌یافته برای روستاها مدیریت و به‌نحو احسن پروژه‌های آن اجرا شود.
مدیرکل بنیادمسکن استان همدان نیز با قدردانی از درایت فرماندار شهرستان در پیگیری مسائل حوزه بنیاد مسکن گفت: مسائل حوزه بنیاد مسکن در درگزین با پیگیری‌های فرماندار پرتلاش برطرف شده است.
وی تأکید کرد: سلایق سیاسی در کار نباید معنی داشته باشد؛ زیرا تمام ما خادم مردم هستیم و نباید سلیقه‌های شخصی تأثیری بر خدمت به نظام و مردم بگذارد.
حسن ظفری گفت: در استان‌های سردسیر، هم اکنون فصل کاری پروژه‌های عمرانی آغاز شده است و با تزریق بودجه و تأیید آن هرچه در توان داریم برای درگزین به کار خواهیم گرفت تا در پایان فصل کاری و آغاز فصل سرما، بیشترین عملکرد را برای شهرستان داشته باشیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری درگزین، حسن لطفی ادامه داد: با آغاز فصل گرما، فصل کاری پروژه‌های عمرانی در شهرستان آغاز شده و به‌دنبال برداشتن گام‌های مهم در رابطه با زیرسازی و آسفالت‌ریزی روستاهای محدوده کارخانه سیمان هگمتان هستیم که بر اثر تردد وسایل نقلیه سنگین آسفالت و راه‌های آنها از بین رفته است.
مدیرعامل شرکت سیمان هگمتان نیز با اشاره به کمک توسعه راه‌ها برای پیشرفت فروش سیمان شهرستان گفت: توسعه راه‌ها و اتصال راه روستایی به اتوبان ساوه - تهران می‌تواند به افزایش فروش کارخانه سیمان هگمتان کمک کند.
سیدمجتبی حسینی‌مقدم در پایان اظهار کرد: امیدواریم با پیگیری که در آینده می‌شود راه آهن نیز در دستور کار قرار گیرد تا بتواند به توسعه درگزین سرعت چشمگیری ببخشد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com