درمانگاه فرهنگیان تویسرکان افتتاح شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 3 مهر 1399 - شماره 3860
 
امروز : جمعه ، 4 مهر 1399

Today : Fri, September 25, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  100593 تاریخ انتشار:  1398-07-28 - 11:33 تعداد بازدید:  87
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

درمانگاه فرهنگیان تویسرکان افتتاح شد

مادستان


در این مراسم که مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت متبوع، مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی دیگر از مسئولان نیز حضور داشتند، درمانگاه فرهنگیان حاج ابراهیم چراغی شهرستان تویسرکان به بهره برداری رسید.درمانگاه فرهنگیان تویسرکان بیش از 950 متر زیربنا دارد و در سه طبقه ساخته شده است.برای ساخت و تجهیز این درمانگاه بیش از 3میلیارد تومان هزینه شده که 800 میلیون تومان  آن  توسط خیر و 2میلیارد و 200 میلیون از منابع ملی و استانی هزینه شده است.
 بررسی وضعیت رتبه‌بندی معلمان هفته آینده
در صحن علنی مجلس
معاون وزیر آموزش و پرورش  در این مراسم گفت: آئین‌نامه‌ای براساس سیاست‌های مندرج در ماده 63 قانون برنامه ششم توسعه وجود داشت که توسط دولت تصویب و از هفته آینده به صحن علنی دولت می‌رود.
علی ترکمن‌ا... ‌یاری با اشاره به اینکه استان همدان به لحاظ شاخص‌های مراکز اقامتی و درمانی در سطح ملی جزو استان‌های نخست است اظهار کرد: مطالباتی که توسط مسئولان تویسرکان بیان شد به طور حتم طبق اولویت‌بندی در دستورکار قرار خواهیم داد.
وی با اشاره به آغاز برنامه‌هایی در خصوص بیمه تکمیلی، مراکز اقامتی و رفاهی، توسعه مراکز درمانی، اسکان فرهنگیان در مناسبت‌های مختلف و... گفت: در تابستان گذشته 12 میلیون نفر فرهنگی در ستاد اسکان خاص فرهنگیان پذیرایی شدند.معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: با تمام تلاش‌ها و اتفاقاتی که می‌افتد، شاید بسیاری از این اقدامات ملموس نبوده و نتواند رضایت کامل شما فرهنگیان را تامین کند.وی تصریح کرد: قطعاً با یک نگاه ویژه به توسعه برنامه‌ریزی برای مسائل آموزش و پرورش و یک عزم ملی جدی، بقیه موارد دسته‌بندی و مسیر برای حل آن‌ها هموار می‌شود.نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی نیز از افتتاح زمین چمن مصنوعی تویسرکان خبر داد و اظهار کرد: این پروژه نخستین زمین چمن مصنوعی در غرب کشور محسوب می‌شود.
محمد‌مهدی مفتح با اشاره به اینکه در صورت احداث بیش از 15 کلاس درس در روستاها، تویسرکان تا سال‌های متمادی در سطح شهر و روستا نیاز به احداث مدرسه ندارد افزود: با وجود همه محدودیت‌های مالی در سال‌های اخیر اقدامات بسیار خوبی در حوزه آموزش و پرورش تویسرکان انجام شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان نیز با اشاره به اینکه سومین درمانگاه بعد از همدان و ملایر در تویسرکان افتتاح شد اظهار کرد: سال گذشته حدود 400 هزار نفر را در درمانگاه‌های فرهنگیان استان پذیرش شدند.محمد پورداود با اشاره به پذیرش بیش از 210 هزار نفر در درمانگاه‌های فرهنگیان استان در 6 ماهه امسال گفت: در قالب طرح توسعه مراکز درمانی عملیات اجرایی درمانگاه اسدآباد آغاز و همچنین مجوز درمانگاه در شهرستان‌های نهاوند، کبودراهنگ و رزن صادر خواهد شد.وی از توسعه اردوگاه‌های تفریحی چالوس و گنجنامه خبر داد و افزود: طرح تجهیز مراکز اقامتی و رفاهی نیز در برنامه قرار دارد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com