«حسینی» فرماندار تویسرکان شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 24 مرداد 1398 - شماره 3546
 
امروز : سه شنبه ، 29 مرداد 1398

Today : Tue, August 20, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  93641 تاریخ انتشار:  1398-02-26 - 09:38 تعداد بازدید:  27
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

«حسینی» فرماندار تویسرکان شد

مادستان


 طی مراسمی با تقدیر از زحمات حبیب مومیوند فرماندار سابق تویسرکان، رسول حسینی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.
روز گذشته در مراسمی با تقدیر از زحمات  حبیب مومیوند فرماندار سابق تویسرکان،  رسول حسینی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.
فرماندار سابق تویسرکان در این مراسم با اشاره به اینکه برای توسعه و پیشرفت یک جامعه همه با هم باید همت کنند اظهار کرد:ما با برنامه‌ریزی، وحدت و همدلی مسئولان این شهرستان امروز در مسیر توسعه قرار دارد.
حبیب مومیوند با بیان اینکه طی این سال‌ها با همکاری و همراهی مسئولان در خدمت مردم بودیم و امروز بزرگترین پروژه‌ها در شهرستان داریم که در پنج محور تعریف شده است گفت: ستاد توسعه گلخانه‌ها در تویسرکان تشکیل شده و امروز  ۲۰ هکتار گلخانه در عرصه تولید فعال است.
وی طرح ملی سرشاخه‌کاری گردو را یک پروژه اقتصاد مقاومتی بزرگ دانست و با اشاره به اینکه این طرح مزایای زیادی از جمله مقاوم کردن درخت گردو در مقابل سرما دارد  افزود: متاسفانه ۴۰ درصد از گردوی تویسرکان امسال سرمازده است که با این طرح این آسیب کاهش خواهد یافت.
به گزارش فارس  فرماندار سابق تویسرکان با بیان اینکه هر آنچه در استان همدان انجام شده برابر آن در بحث اصلاحات باغات در تویسرکان بوده، از تلاش تغییر الگوی کشت به عنوان یک نیاز ضروری برای شهرستان خبر داد و بیان کرد: امروز کشت‌های آب‌بر در تویسرکان با انجام کارهای زیادی در حوزه ترویج به یک دهم کاهش پیدا کرده است.
معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان نیز با بیان اینکه با پیروزی انقلاب توطئه‌های دشمنان علیه ما آغاز شد و از آنجایی که انقلاب ما الهی بود دشمنان نتوانستند کاری از پیش ببرند اظهار کرد: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب انواع توطئه‌ها را به کار بردند که با تبعیت ملت ایران اسلامی از ولایت خنثی شد.
مصطفی آزاد‌بخت با بیان اینکه انقلاب به دنیا صادر شده و امروز دشمن متوجه شده که اگر این روند ادامه داشته باشد حتماً نیروهای استکباری، صهیونیست ارتجاعی و بلاد کفر زمین‌گیر خواهند شد افزود: دشمنان به شیوه‌های مختلف به دنبال تضعیف نظام جمهوری اسلامی هستند و امروز دشمن به جنگ اقتصادی و روانی روی آورده است، چراکه طبق سخن رهبری دشمن توان مقابله نظامی با ما را ندارد.
وی با تاکید بر اینکه اصل توان انقلاب را مردم عزیز و خون شهدا می‌دانیم و ضمن اینکه از نظر نظامی هم جایگاه ویژه‌ای داریم تاکید کرد: امروز دشمن جنگ اقتصادی را آغاز کرده و ما هم طبق سخنان رهبری باید آرایش نظامی بگیریم.
معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان رمز موفقیت در برابر دشمن را وحدت، هماهنگی و انسجام با محوریت ولایت فقیه دانست و بیان کرد: ولایت، مردم و مسئولان سه ضلع مهم برای خنثی کردن توطئه‌های دشمن هستند.
معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بحث انتخابات افزود: با محوریت استاندار و سیاست‌های وزیر کشور و دولت انتخابات بی‌طرفی را برگزار می‌کنیم.
 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com