خزل وگیان صاحب ناحیه صنعتی می‌شوند همدان پیام
 
 
شنبه - 26 اسفند 1396 - شماره 3159
 
امروز : يكشنبه ، 27 اسفند 1396

Today : Sun, March 18, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  82608 تاریخ انتشار:  1396-07-20 - 05:45 تعداد بازدید:  63
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

ره‌آورد سفر 2 روزه نماینده و فرماندار نهاوند به پایتخت:
خزل وگیان صاحب ناحیه صنعتی می‌شوند

مادستان

نهاوند-کمالوند- خبرنگار همدان‌پیام: سفر2روزه فرماندار نهاوند به همراه نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی در هفته جاری که با هدف پیگیری نیازها ومشکلات شهرستان انجام شد، ره‌آوردهای خوبی در حوزه‌های صنعت ومعدن،بنیاد مسکن و... به همراه داشت.
فرماندار نهاوند در تشریح نتایج این سفر گفت: در این سفر کاری 2 روزه در دیداری که با مسئولان مختلف کشوری برای طرح وپیگیری نیازها و مشکلات شهرستان داشته‌ایم نتایج خوبی به دست آمده است و اغلب موارد هم از جمله ناحیه صنعتی گیان و فیروزان مدت‌هاست که در دستور کار پیگیری است و در این سفر به نتیجه رسیده است.
کریم حمیدوند گفت: در دیداری که با وزیر دادگستری داشته‌ایم علاوه بر طرح مشکلات شهرستان، برای تهیه زمین و تأمین اعتبار ساخت ساختمان اداره تعزیرات حکومتی در نهاوند هم رایزنی‌هایی انجام شد که امیدواریم به زودی به نتیجه برسد.
حمیدوند با تأکید بر اینکه انتظار می‌رود شاهد تسریع در بهسازی روستاهای شهرستان و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام روستایی باشیم، افزود: در دیدار با رئیس و معاون بنیاد مسکن کشورهم مشکلات بهسازی روستاهای شهرستان عنوان شد که در نتیجه آن جذب مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار بوده که از این مبلغ (2 میلیاردتومان در قالب ارائه قیر و پانصد میلیون تومان هم به صورت اعتبار نقدی) اختصاص یافته است.
اما روز دوم این سفر هم شامل دیدارهایی بود با وزیر صنعت ومعدن که نتایج خوبی هم برای شهرستان به همراه داشت.
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در این باره گفت: پیرو رایزنی و پیگیری‌های قبلی در خصوص طرح و برنامه‌های حوزه صنعت و معدن در شهرستان، برخی موارد در این دیدار بررسی و دستور موافقت وزیر برای اجرایی شدن آنها گرفته شد.
حسن بهرام‌نیا از جمله حمایت از طرح تولید فروسیلیسیم نهاوند و اخذ موافقت‌نامه به منظور دریافت تسهیلات و تسریع در تکمیل این واحد صنعتی، همچنین اخذ مجوز و تأمین اعتبار ساخت ناحیه صنعتی فیروزان و مجوز و تأمین اعتبار ساخت شهرک صنعتی اختصاصی شهر گیان با اولویت (صنایع غذایی و صنایع وابسته به آب)، صدور مجوز (برای گذراندن مراحل شناسایی، ثبت و اجرایی شدن) تشکیل خوشه صنعتی مبل و منبت در شهرستان نهاوند، تأمین اعتبار برق‌رسانی و رفع مشکل برخی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی نهاوند، ایجاد ناحیه صنعتی روستایی مبل و منبت در روستای دهفول، اخذ مجوز ایجاد و استقرار خدماتی نظیر (فوریتهای درمانی، امدادی، آتشنشانی، خدمات رفاهی و... )در مراکز امداد و سوانح شهرک‌های صنعتی را عنوان کرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com