ضرورت تسریع در تکمیل و اجرای طرح‌های راه‌سازی نهاوند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 25 تير 1403

Today : Mon, July 15, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  135584 تاریخ انتشار:  1402-09-05 - 11:03 تعداد بازدید:  92
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

نماینده نهاوند تاکید کرد
ضرورت تسریع در تکمیل و اجرای طرح‌های راه‌سازی نهاوند

مادستان

 نهاوند- خبرنگارهمدان پیام: یکی از محور های حادثه خیز و البته گردشگری شهرستان که مقصد مسافران و میهمانان سراب فارسبان و بخش خزل از این مسیر عبور می کند، محور ارتباطی شهرک به فارسبان است که مطالبه چندین دهه مردم منطقه است،که این روزها مراحل  آسفالت و ایمن سازی را تجربه می کند.

پروژه مهمی که علیرغم بارش ها تعطیل نشد و کار همچنان ادامه دارد.


نماینده نهاوند در مجلس در بازدید از پروژه های راه در شهرستان با بیان اینکه با پیگیری‌های انجام‌شده مطالبات مردمی در این حوزه در حال به ثمر رسیدن است،گفت؛ بهسازی و آسفالت محور تعدادی از روستاهای بخش خزل در حال انجام است و بر لزوم تسریع در تکمیل و اجرای این پروژه‌ها تأکید کرد.

علیرضا شهبازی گفت: آسفالت جاده روستای دهنو عبدالملکی که جاده مذکور راه دسترسی سه روستای دهنو، حاجی‌آباد و زاپُن است در جلسه با معاون وزیر راه و شهرسازی در کمتر از یک ماه به نتیجه رسید.

شهبازی ادامه داد: روکش آسفالت جاده شهرک سلگی به رزینی و فارسبان به‌عنوان یکی از نقاط پرتردد و گردشگری شهرستان است که تکمیل و تعریض این محور و همچنین اصلاح سه‌راهی حادثه‌خیز فارسبان بااعتباری بالغ‌بر ۵۰۰ میلیارد ریال در دستور کار قرار دارد.

علیرضا شهبازی در بازدیدی به همراه موسوی رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نهاوند و ایرجی نماینده راهداری استان در امور پروژه‌های شهرستان از محورهای در دست بهسازی نهاوند ،درباره  زیرگذر روستای کفراش بر تسریع در اجرای آن برای آسفالت‌ریزی تأکید کرد و گفت: به‌زودی عملیات آسفالت‌ریزی معابر این روستا انجام خواهد شد.

وی اظهار داشت: پیگیری رفع مشکل معارضین جاده نهاوند به دهنو حدفاصل میدان عارف تا دهنو، برای تعریض و تسریع در اجرای آن انجام شود تا مشکل این محور هم کاهش یابد.

نماینده نهاوند همچنین در بازدید از روند اجرایی جاده گیان از پیگیری حل مشکلات این محور و تسریع در اجرای عملیات آن تأکید کرد.

 تامین اعتبار۲۵۰میلیارد ریالی چهارخطه نهاوند کوهانی

وی در سرکشی از محور چهار خطه نهاوند به روستای کوهانی گفت: با توجه به تأمین اعتبار موردنیاز به میزان ۲۵۰ میلیارد ریال با سرعت قابل قبولی در حال اجرا است که امیدواریم هرچه سریع‌تر به پایان برسد.

شهبازی همچنین در بازدید از سه‌راهی شعبان اظهار داشت: با توجه به حجم بالای تردد در این نقطه، برای ایمن‌سازی، روشنایی، خط‌کشی و نصب علائم ترافیکی و اصلاح رمپ ورود و خروج روستای شعبان زودتر اقدام شود.

وی در بازدید از روند آسفالت و بهسازی روستاهای بخش خزل نهاوند نیز گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده مطالبات مردمی در این حوزه در حال به ثمر رسیدن است.

نماینده نهاوند در مجلس در بازدید از روند بهسازی و آسفالت محور تعدادی از روستاهای بخش خزل بر لزوم تسریع در تکمیل و اجرای این پروژه‌ها تأکید کرد.

وی گفت: آسفالت جاده روستای دهنو عبدالملکی که جاده مذکور راه دسترسی سه روستای دهنو، حاجی‌آباد و زاپُن است در جلسه با معاون وزیر راه و شهرسازی در کمتر از یک ماه به نتیجه رسید.

 ادامه پروژه شهرک فارسبان

شهبازی ادامه داد: روکش آسفالت جاده شهرک سلگی به رزینی و فارسبان به‌عنوان یکی از نقاط پرتردد و گردشگری شهرستان است که تکمیل و تعریض این محور و همچنین اصلاح سه‌راهی حادثه‌خیز فارسبان بااعتباری بالغ‌بر ۵۰۰ میلیارد ریال در دستور کار قرار دارد.

وی در پایان از پیگیری در خصوص بهسازی معابر روستای عباس‌آباد و بهسازی معابر و تکمیل زمین چمن مصنوعی روستای شیراوند خبر داد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com