شنیده3878 همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 6 آذر 1399 - شماره 3909
 
امروز : جمعه ، 7 آذر 1399

Today : Fri, November 27, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
بالا بردن ضریب هوشی کودکان
logo-samandehi
 
کد مطلب:  112642 تاریخ انتشار:  1399-07-27 - 09:57 تعداد بازدید:  63
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شنیده3878

شنیده

1- آماده‌سازی اذهان برای ورود احمدی‌نژاد به انتخابات از سوی مشاوران و همفکران وی آغاز شده است. گویا انتشار فیلم‌ها و سخنان متفاوت احمدی‌نژاد در حجمی وسیع در این راستا انجام می‌شود. گفتنی است یکی از همفکران احمدی‌نژاد با انتشار یک نظرسنجی احتمال رأی مردم به او را بیشتر از تمامی داوطلبان احتمالی اعلام کرده است.

2- سخنان یک کارشناس در تلویزیون باز هم حاشیه‌ساز شده است. گویا پیش از این نیز حضور و سخنان چند کارشناس مذهبی و درمانی در تلویزیون حاشیه‌ساز شده بود. گفتنی است هنوز صداوسیما درباره این سخنان موضعی نداشته است.

3- در برخی از شهرهای کشور کمبود نان رخ داده است. گویا کمبود سهمیه و فروش آرد به قیمت آزاد دلیل این کمبود بوده است. گفتنی است گندمکاران برای کشت گندم با مشکلات بسیاری از تهیه بذر تا گرانی کود مواجه هستند و ممکن است اگر این مشکلات رفع نشود و قیمت خرید تضمینی گندم اصلاح نشود، تأمین گندم سال آینده کشور با کمبود مواجه و نیاز به واردات باشد.

4- کرونا برخی تولیدات جمعی صنایع‌دستی را تعطیل کرده است. گویا پس از شیوع ویروس کرونا و الزام به رعایت فاصله اجتماعی، عملا بافندگان فرش نمی‌توانند کنار یکدیگر بنشینند و فرش ببافند و بیکاری آنها، تولید و فروش فرش دستباف را به حداقل رسانده است. گفتنی است شیوع کرونا، نداشتن بیمه، کمبود نقدینگی و افزایش هزینه‌های تولید مانند خرید مواد‌ اولیه، مهم‌ترین مشکلات حوزه فرش هستند.

5- وارد نشدن واکسن آنفلوآنزا به کشور به چالش جدید دولتی‌ها و مخالفان تبدیل شده است. گویا تحریم‌های جدید بانکی آمریکا مانع واسطه‌گری بانک‌های خصوصی ایران در نقل و انتقال پول داروی خریداری شده و دریافت آن شده است. گفتنی است به‌رغم این چالش‌ها و موافقت و مخالفت‌ها، احتمال رسیدن واکسن آنفلوآنزا به دست مردم در این شرایط، همچنان در ‌پرده ابهام است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com