شنیده3879 همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 6 آذر 1399 - شماره 3909
 
امروز : جمعه ، 7 آذر 1399

Today : Thu, November 26, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
بالا بردن ضریب هوشی کودکان
logo-samandehi
 
کد مطلب:  112726 تاریخ انتشار:  1399-07-28 - 07:00 تعداد بازدید:  28
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شنیده3879

شنیده

 1- نصب بنر یادبود شجریان در همدان با هزینه شخصی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. گویا برخی شهروندان پس از مشخص شدن موضع سکوت شورا و شهرداری، به نصب بنر یادبود استاد آواز ایران اقدم کرده‌اند. گفتنی است، این بیلبوردهای سفارشی یک مرکز درمانی یک روز پس از نصب با مجوز قانونی در چند نقطه شهر، به شکلی نامشخص پایین کشیده شده‌اند.

 2- فروش صوری طلا در اتاق‌های مجازی، بازار طلا را متلاطم‌تر کرده است. گویا با آنکه مصرف مصنوعات طلای کل کشور به صد کیلوگرم هم نمی‌رسد، فقط در تهران چند تُن طلا به شکل صوری در اتاق‌های مجازی معامله می‌شود. گفتنی است فروش‌های صوری طلا دلیل مهمی در برهم خوردن آرامش بازار طلا عنوان شده است.

 3- حقوق کارمندان در مهرماه به‌موقع پرداخت می‌شود. گویا نگرانی از پرداخت نشدن حقوق مهرماه که با رفتن به قرنطینه رئیس سازمان برنامه و بودجه شدت یافته بود، با بازگشت وی به محل کار برطرف شده است. گفتنی است «پرداخت به‌موقع حقوق و مزایای کارکنان در مهرماه»، «رفع کاستی و تکمیل همسان‌سازی حقوق بازنشستگان عزیز»، «تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت باقیمانده بازنشستگان »، «تکمیل پرداخت اعتبارات تکمیل طرح‌های عمرانی»، «تأدیه مطالبات باقیمانده کادر بهداشت و درمان» و « صدور مجوز فوق‌العاده شغل ویژه برای افراد مشمول با اعلام اعتبار مورد نیاز از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» مأموریت‌های مالی نوبخت پس از بازگشت دوباره اعلام شده است.

4-  احزاب تمرکز ویژه‌ای بر انتخابات شوراها دارند. گویا این توجه برای اجرای سیاست‌های خرد، محلی و منطقه‌ای است. گفتنی است در این میان توجه احزاب اصلاح‌طلب با توجه به مشکلاتی که در انتخابات ریاست جمهوری دارند، به انتخابات شوراها بیشتر بوده و تعیین خط‌مشی‌ها درباره انتخابات شوراها در این جناح آغاز شده است.

5-  حزب کارگزاران سازندگی گزینه‌های داوطلبی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری را به 6 داوطلب افزایش داده است. گویا کاندیدهای حزبی کارگزاران اسحاق جهانگیری، محسن هاشمی، همتی، ملک‌زاده، هاشمی‌طبا و کرباسچی هستند. گفتنی است با توجه به اینکه این حزب احتمال ائتلاف با اصولگرایان میانه‌رو را رد نکرده، احتمال حمایت این حزب از لاریجانی در انتخابات نیز مطرح است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com