شنیده3883 همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 6 آذر 1399 - شماره 3909
 
امروز : جمعه ، 7 آذر 1399

Today : Thu, November 26, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
بالا بردن ضریب هوشی کودکان
logo-samandehi
 
کد مطلب:  112827 تاریخ انتشار:  1399-08-05 - 09:47 تعداد بازدید:  64
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شنیده3883

شنیده

۱- احتمال بازگشت عادل فردوسی‌پور به تلویزیون دوباره مطرح شده است. گویا با تغییر معاونت سیما و جانشینی حمید شاه‌آبادی به‌جای مرتضی میرباقری، گمانه‌زنی‌ها برای بازگشت تعدادی از مجریان پیشین تلویزیون داغ شده است. گفتنی است در چند سال گذشته، تلویزیون تعدادی از مجریان با سابقه و شناخته‌شده خود را به دلایل مختلف، کنار گذاشته است.

۲- احتمال دورکاری کارمندان استان برای قطع انتقال کرونا از این هفته، قوت گرفته است. گویا سازمان اداری و استخدامی نیز با دورکاری کارمندان به شرط تأمین زیرساخت‌های لازم، موافقت کرده است. گفتنی است با این موافقت درصورت تصویب دورکاری، درصدی از کارمندان دستگاه‌های اجرایی استان دورکار خواهند شد.

۳- فروشندگان بازارهای تابع قیمت ارز از خریداران بیشتر شده‌اند. گویا کاهش قیمت‌ ارز و تأثیر آن در کاهش قیمت در این بازارها، دلیل هجوم برای فروش است. گفتنی است در بازار خودرو، درحال‌حاضر تعداد فروشندگان زیاد شده اما خریدار نیست و معامله‎ای هم صورت نمی‎گیرد.

۴- دولت 2 ماه است که جلسات شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا را تعطیل کرده است. گویا دلیل این تعطیلی، غیبت رئیس جمهور است. گفتنی است آخرین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا که پایان مردادماه برگزار شد، مربوط به مخالفت رؤسای قوای مقننه و قضاییه با پیشنهاد دولت مبنی‌بر فروش اوراق سلف نفتی بود.

۵- تعدادی از نمایندگان به‌دنبال ارائه طرح استیضاح وزیر اقتصاد هستند. گویا نابسامانی‌ بازارها به‌ویژه بازارهای بورس، ارز، سرمایه و... و تخلف گسترده در واگذاری‌ها همچون هفت‌تپه از دلایل این نمایندگان برای ارائه طرح استیضاح است. گفتنی است پیش‌بینی می‌شود با توجه به محوریت‌های طرح استیضاح و شرایط اقتصادی کشور، درصورت طی روند استیضاح وزیر اقتصاد با دولت خداحافظی کند.
۶- نرخ هتل‌ها در دوران رکود صنعت هتلداری به دلیل شیوع کرونا با افزایش مواجه شده است. گویا نرخ هتل‌ها تا ۳۰ درصد و از یک مهرماه افزایش یافته است. گفتنی است این اقدام در شرایطی است که میانگین اقامت در هتل‌های کشور هم‌اکنون به کمتر از ۲۰ درصد رسیده است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com