شنیده4181 همدان پیام
 
 
يكشنبه - 3 بهمن 1400 - شماره 4234
 
امروز : دوشنبه ، 4 بهمن 1400

Today : Sun, January 23, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  120700 تاریخ انتشار:  1400-08-30 - 09:32 تعداد بازدید:  172
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شنیده4181

شنیده

 ۱- واکنش برخی از منتقدان سابق انتصابات فامیلی در دولت‌ها به انجام این نوع انتصابات در دولت سیزدهم جالب است. گویا واکنش آنها  توجیه و بی‌اشکال جلوه دادن این نوع انتصابات در دولت سیزدهم است. گفتنی است، برخی از این نوع تلاش‌ها با توهین به مردم همراه بوده است.

۲- حاجی‌بابایی از اعلام نظر شخصی درباره رأی اعتماد به گزینه پیشنهادی وزارت آموزش‌وپرورش طفره رفته است. گویا حاجی‌بابایی این اقدام را با انتشار توئیت و خطاب به فرهنگیان انجام داده است. گفتنی است، رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در توئیتر، نوشته: فراکسیون فرهنگیان پس از شنیدن برنامه‌های« نوری» و رأی اعضا اعلام نظر خواهد کرد.

۳- دولت به اعتراض مسالمت‌آمیز اصفهانی‌ها به مشکلات آبی توجه جدی کرده است. گویا در نخستین اقدام دولت به منظور حل مشکلات کشاورزان و توسعه طرح‌های آبی اصفهان  3 هزار و۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده است. گفتنی است، مقرر شده مبلغ  هزار و۵۰۰ میلیارد تومان از طریق صنایع، تأمین و در صندوق سازگاری با کم‌آبی به جهادکشاورزی تحویل تا بین حقابه‌داران تقسیم شود و برای هر یک از طرح‌های تکمیلی تصفیه‌خانه‌های جنوب و شمال اصفهان نیز ۴۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

۴- طرح گازسوز کردن خودروها در کشور شکست خورده است. گویا کمبود گاز در بخش خانگی دلیل بی‌توجهی و شکست این طرح بوده است. گفتنی است، به دنبال افزایش قیمت بنزین در سال ۱۳۹۸ برنامه گازسوز کردن رایگان خودروها در زمستان سال ۱۳۹۸ آغاز شد.

 ۵- اجاره خودروهای لوکس برای مسافرت افزایش یافته است. گویا برخی افراد به دلیل افزایش نرخ بلیت هواپیما و رعایت نکردن پروتکل‌ها حاضرند بهای بیشتری بدهند تا برای مسافرت، خودروی لوکس اجاره کنند. گفتنی است، برخی خودروها شبی یک میلیون اجاره داده می‌شوند و نرخ اجاره خودروهای مدل بالاتر نیز بیشتر است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com