شنیده3885 همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 6 آذر 1399 - شماره 3909
 
امروز : جمعه ، 7 آذر 1399

Today : Fri, November 27, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
بالا بردن ضریب هوشی کودکان
logo-samandehi
 
کد مطلب:  112901 تاریخ انتشار:  1399-08-07 - 10:07 تعداد بازدید:  53
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شنیده3885

شنیده

1- توزیع داروخانه‌ای واکسن آنفلوانزا همچنان در ابهام است. گویا با آنکه قرار بود از روزهای پایان مهر و آغاز آبان، توزیع داروخانه‌ای این واکسن برای گروه‌های پرخطر اولویت دوم انجام شود، هنوز این اقدام انجام نشده است. گفتنی است توزیع داروخانه‌ای واکسن آنفلوانزا منوط به ورود محموله جدید شده است.

2- گرانی روزانه لپ‌تاپ و تبلت دلیلی بر نفروختن و انبار کردن این کالاها از سوی برخی فروشندگان شده است. گویا تاپ‌ترین‌های این بازار اکنون از ۴۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان قیمت دارند. گفتنی است گرانی و بازار داغ این محصولات دلیلی شده تا برخی از فروشگاه‌های اینترنتی با وجود درج قیمت، موجودی انبارشان را صفر‌ زده‌اند و برخی بازاریان هم به بهانه‌های مختلف اجناس را نمی‌فروشند و انبار کرده‌اند.

3- رئیس اسبق سازمان صداوسیما به شکست در ساخت پیام‌رسان داخلی اعتراف کرده است. گویا ضرغامی با اعتراف به این شکست به تعریف نامه‌رسانی و رساندن نامه‌های مردم به مقامات کشور ازسوی خود پرداخته است. گفتنی است، ضرغامی از داوطلبانِ اعلام‌آمادگی‌کرده برای ورود به میدان رقابت انتخابات ریاست جمهوری است.

3- چالش مومو به نفع شبکه شاد شده است. گویا ترس دانش‌آموزان و والدین از واتس‌آپ با چالش مومو، آنها را به سمت استفاده از شبکه شاد سوق داده است. گفتنی است درحالی‌که مسئولان آموزشی به‌ظاهر از عملکرد خود در آموزش مجازی و ارائه سامانه شاد راضی هستند، برخی کاربران همچنان در استفاده از این سامانه مشکل دارند.

5- عملکرد وزارت کشور در کنترل تجمعات به‌منظور پیشگیری از شیوع کرونا، باز هم زیر سؤال رفته است. گویا برگزاری آزادانه جشن بیعت با تجمع مردمی در استانی از سوی یک جریان
فکری- سیاسی، در شرایط اوج شیوع کرونا، دلیل انتقاد از وزارت کشور شده است. گفتنی است چگونگی اعطای مجوز این تجمع و چرایی غفلت وزارت کشور و وزارت بهداشت از آن از ابهامات برگزاری این مراسم است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com