1402-11-281402-12-08bool(false) برندسازی فرهنگی دستورکار شورای پنجم همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 8 اسفند 1402

Today : Tue, February 27, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  109793 تاریخ انتشار:  1399-04-11 - 09:13 تعداد بازدید:  2779
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

برندسازی فرهنگی دستورکار شورای پنجم

تیتر یک با توجه به اینکه برندسازی برای شهر همدان از سیاست‌های شورای شهر در دوره پنجم مطرح و پیگیری شد، کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، در حوزه تخصصی خود برندسازی فرهنگی را در دستورکار قرار داد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان با عنوان این مطلب گفت: در راستای برندسازی فرهنگی، شکل‌گیری شورای اجتماعی محلات و کسب عنوان شهر دوستدار کودک از مهم‌ترین اهداف کمیسیون کلید خورد که با حمایت همکاران و همکاری حوزه‌های مرتبط در شهرداری محقق شد.
 رضوان سلماسی با بیان اینکه شورای اجتماعی محلات با هدف جلب مشارکت حداکثری شهروندان، فارغ از طبقه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی آنها، منطبق با زمانبندی و برنامه اجرایی آن شکل گرفت، افزود: برخلاف نیاز به مرتفع کردن ضعف‌ها، غنی‌سازی عملکرد و تقویت ساختار این شوراها، سیاست کمیسیون با تحقق درصد قابل قبولی در این حوزه، درحال فعالیت است.
وی ادامه داد: برند فرهنگی دیگر مورد توجه این کمیسیون، باتوجه به حوزه تأثیرگذار کودکان در شهر، کسب عنوان و نشان شهر دوستدار کودک برای همدان تعریف شد.
به گفته سلماسی، پس از طرح موضوع، با جلب مشارکت متخصصان و فعالان مدنی حوزه کودکان، کارگروه شهر دوستدار کودک در مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی، ذیل کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا شکل گرفت تا ضمن بررسی تخصصی با احصای نیازها، لزوم حرکت در این مسیر را به‌صورت علمی بررسی کند.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر همدان در این‌باره گفت: نتیجه مطالعات و بررسی‌های انجام شده در این کارگروه، تشکیل دبیرخانه شهر دوستدار کودک در معاونت شهرسازی و معماری، منطبق با دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت کشور بود.
سلماسی افزود: با شکل‌گیری دبیرخانه و آغاز اقدامات تعریف‌شده، ارزیابی عملکرد یک‌ساله شهر در این حوزه، توسط وزارت کشور و سازمان جهانی یونیسف، همدان توانست پس از رقابت با 70 شهر متقاضی، در کنار 11 شهر دیگر از سوی مراجع ذی‌صلاح به‌عنوان پایلوت شهر دوستدار کودک معرفی شود.


 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com