بايد برای تحقق مسكن و اشتغال با قدرت كار كرد همدان پیام
 
 
يكشنبه - 1 خرداد 1401 - شماره 4316
 
امروز : دوشنبه ، 2 خرداد 1401

Today : Sun, May 22, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  3430 تاریخ انتشار:  1390-09-04 - 01:19 تعداد بازدید:  249
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

در شورای برنامه‌ریزی استان مطرح شد؛
بايد برای تحقق مسكن و اشتغال با قدرت كار كرد

تیتر یک

همدان‌پیام: استاندار همدان مسکن و اشتغال را دو  رکن بهبودي وضع زندگي مردم دانست.
كرم‌رضا پيريايي در کارگروه برنامه‌ريزي و توسعه استان با بيان اينكه مسكن از نيازهاي مبرم مردم استان است، گفت: سال‌هاي 90 و 91 سال‌هاي تكميل مسكن است و بايد تلاش و پيگيري‌هاي لازم صورت بگيرد تا به سطح مطلوبي از كار برسيم.
وي تصريح كرد: در زمينه اشتغال در جايگاه خوبي قرار داريم و در سال‌هاي 90 و 91 اولويت كاري ما اشتغال پايدار است.
استاندار همدان حقيقت بسيج را بسيار متعالي دانست و اظهار كرد: از زماني كه امام راحل(ره) فرمان تشكيل بسيج را صادر كردند تا به امروز ظرفيت‌هاي بسيج روز به روز افزايش مي‌يابد.
پيريايي اضافه كرد: همگي مسئولان و مديران در رفتار و گفتار خود بايد به شكل يك بسيجي عمل كنند و اگر مجموعه نمايندگان، مديران و نخبگان دست به دست هم دهند يك كارآمدي و توفيق بزرگ براي استان حاصل خواهد شد.
وي خاطرنشان كرد: هرچه مسئولان استان به هم نزديك‌تر شوند در تصميم‌گيري‌ها بيشتر یكديگر را درك خواهند كرد و به لطف خدا جديت،‌ تلاش و همكاري در مجموعه استان ديده مي‌شود.
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري همدان، وي با بيان اينكه مسئولان بايد به صورت يك اندام‌واره جلو بروند، تصريح كرد: مديران و نمايندگان از اجزاي كار هستند و تا امروز كارها را به خوبي انجام داده‌اند.
استاندار بالاترين محبوبيت را جلب رضايت خدا و خلق خدا دانست و افزود:‌ در سفرهاي سوم و چهارم رئيس جمهوری، استانداري و نمايندگان نهايت تلاش و ظرفيت خود را براي تصويب مصوبات به كار گرفتند.
استاندار همدان با بيان به اينكه تمامي مجموعه‌هاي استان بايد همانند مجموعه‌هاي نمونه عمل كنند، بيان كرد: مديران بايد با جديت پيگير به سرانجام رسيدن مصوبات و طرح‌هاي به تصويب رسيده باشند.
نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين جلسه ضمن گراميداشت هفته بسيج گفت: آنچه از بسيج تداعي مي‌شود،‌ هشت سال دفاع مقدس است كه خروجي فرهنگي بسيجي است كه امام خميني (ره) آن را پايه‌گذاري كردند.
محمدكاظم حجازي ابراز كرد: برنامه‌ريزي‌ها و اهداف سه قوه در سايه فرهنگ بسيجي بوده است و هر زماني كه از اين فرهنگ فاصله گرفتند از مردم نمره مردودي دريافت كردند. به همين جهت است كه مقام معظم رهبري همه ما را به توجه اين فرهنگ در همه جهات دعوت مي‌كنند.
وي با بيان اينكه در دهه عدالت و پيشرفت قرار داريم، تصريح كرد: مسئولان استان بايد توجه داشته باشند كه اخلاق و رفتار اجتماعي آنان بايد مطابق با فرهنگ بسيجي باشد و از آن پيروي كنند.
نماينده مردم همدان و فامنين با يادآوري اينكه استان همدان يك جامعه ديني و مؤمن است، افزود:‌ حق اين مردم است كه خدمات بسط و گسترش پيدا كند و به اين نكته بايد بيش از پيش توجه داشت.
وي بيان كرد: به جهت تعاملي كه در مجموعه مؤثر در عملكرد استان وجود دارد توانستيم در كميسيون 219 اكثر طرح‌هاي استان را به تصويب برسانيم.
در ادامه اين جلسه معاون برنامه‌ريزي استاندار همدان به ارائه گزارش مصوبات كميسيون 219 مجلس پرداخت.
علي‌حيدر نوري گفت: 4 جلسه در كميسيون 219 برگزار شد كه با همكاري مديران توانستيم اكثر طرح‌هاي پيشنهادي را تصويب كنيم.
وي عنوان كرد: از 34 طرح تصويب شده 15 مصوبه مربوط به حوزه دانشگاه‌ها،‌ 3 مصوبه از اداره ارشاد اسلامي،‌ 4 طرح از حوزه راه و شهرسازي و دو طرح به حوزه نيرو اختصاص دارد.
وي ادامه داد: در زمينه صنعت، ‌معدن و تجارت يك طرح به تصويب رسيد و 4 مصوبه در حوزه دادگستري،‌ دو طرح در زمينه جهاد كشاورزي، در بحث ورزش و جوانان دو طرح و در آموزش و پرورش  و موزه دفاع مقدس دو طرح مورد تصويب قرار گرفت.
گفتني است، در اين كميسيون از 39 طرح پيشنهادي 34 طرح به تصويب نهايي رسيده است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com