1401-06-271401-07-06bool(false) باخت پاس با 3 اخراجی در یزد همدان پیام
 
 
دوشنبه - 4 مهر 1401 - شماره 4417
 
امروز : چهارشنبه ، 6 مهر 1401

Today : Wed, September 28, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  70052 تاریخ انتشار:  1395-01-17 - 05:45 تعداد بازدید:  6959
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

باخت پاس با 3 اخراجی در یزد

تیتر یک
فولادیزدیک ..................... پاس همدان صفر
گل فولادیزد: محمود شبان (77)
استادیوم شهیدنصیری یزد،هفته سی و دوم لیگ دسته اول ایران
دوشنبه شانزدهم فروردین ماه 95
هوا : عالی و مطبوع بهاری
کیفیت چمن:  هموار و مطلوب
داور: هادی حاج عباسی (گیلان)
کمک داوران: جعفر مهاجر (خراسان رضوی) و محمد بوالحسنی(قم)
داور چهارم: وحید مالکی(اصفهان)
نماینده فدراسیون: ابوالفضل اخلاقی(سمنان)
ناظر داوری: محمد امیری(خراسان رضوی)
بهترین بازیکن میدان: نیما دلاوری (فولاد یزد)
کارت زرد: نیما دلاوری ، احسان جودکی (فولادیزد) تورج جعفری و مجید غلام زاده (پاس همدان)
اخراج: نادر هوشیار از دقیقه 82 
و مجید غلام زاده از دقیقه 2+90
و اکبر محمدی سرمربی پاس همدان از دقیقه 82
 
اسامی بازیکنان فولادیزد:
میکاییل ایمن تراج،ابوالفضل علایی،نیمادلاوری،نعمت بخشی پور،احسان جودکی،هادی ایمانی (سید محمدعلی حسینی 77) ، علیرضا بیک زاویه، مهران درویش،سیدجوادشفیعی پور ( محمود شبان 64) ، رضا نبی زاده،حمید غلامی(بهنام بیرانوند از دقیقه 72)
سرمربی: مجید باقری نیا             سرپرست: محمد انواری
 
 
اسامی بازیکنان پاس همدان:
مسعود پورمحمد،محسن ورزکار،وحیدجلالی نیا،نادرهوشیار،مجیدغلام نژاد،میلاد صادقیان،محمد صادق کرمی(حسین کاظمی از دقیقه 28) ،امین پورعلی ،تورج جعفری(نوید خوش هوا از دقیقه 76) ،نیما پرتوی،داود شاهواروقی(مختار جمعه زاده از دقیقه 60)
سرمربی: اکبر محمدی                سرپرست: محمد آرتیمانی
 
 
شرح بازی:
امروز بر خلاف چند هفته گذشته روز پاس نبود و این تیم نتوانست به مانند چند هفته گذشته فوتبال هجومی خود را به نمایش بگذارد و در طول زمان مسابقه این یزدی ها بودند که بازی نسبتا بهتری به نمایش گذاردند. 
البته در این بازی فولادی ها برای زنده نگاه داشتن امیدهای خود چاره ای جز کسب پیروزی نداشتند. به هر روی حاصل تلاش دو تیم در پایان نیمه اول علیرغم پنج کرنری که فولادی ها به دست آوردند نتیجه ای در بر نداشت و دو  تیم بدون گل به رختکن رفتند. 
در دقایق ابتدایی نیمه دوم برای دقایقی پاس جلو کشید اما یزدی ها بازهم خود را به آب و آتش زدند و روی چند ضربه کرنر و ایستگاهی خطرناک ظاهر شدند تا اینکه سرانجام در دقیقه 77 به خواسته خود رسیدند و گل برتری را به ثمر رساندند. 
پس از گل فولاد بازی تحت تاثیر اخراج نادر هوشیار مدافع و سرگروه پاسی ها قرار گرفت و در پی اخراج این بازیکن سرمربی همدانی ها نیز اخراج شد و زمان های مسابقه نیز به سود میزبان سپری شد. هرچند پس از این گل روی ضد حملات بازهم کویرنشینان صاحب موقعیت شدند اما در پایان بازی پرحاشیه دو تیم با برتری یک بر صفر فولادمردان کویر خاتمه یافت.
 
بازی در یک نگاه:
در روزی که فولادیزد برای روشن نگاه داشتن بارقه های امید خود در راه بقا نیاز مبرم به هر سه امتیاز دیدار با پاس همدان داشت در پایان با تک گل محمود شبان کامروا شد و چک امید خود را پاس کرد !
 
شرح گل:
سانتر زیبای نعمت بخشی پور از جناح راست را محمود شبان با پروازی تماشایی و ضربه ی سر عالی به گل پیروزی بخش میزبان بدل نمود. 
 
بازی آینده دو تیم:
فولادی ها بایستی دوشنبه بیست و سوم فروردین ماه به کرمان سفر کنند تا در مقابل مس زخم خورده قرار بگیرند. 
پاسی ها نیز  همان روز در همدان از آلمینیوم اراک پذیرایی خواهند کرد.  
 
وضعیت دو تیم در جدول:
فولاد یزد با سه امتیاز بازی امروز 31 امتیازی شد و به سبب تفاضل گل بهتر نسبت به داماش یک رده در جدول صعود کرد و به جایگاه هجدهم جدول رسید. 
پاس نیز در همان امتیاز 34 باقی ماند و یک رده نیز در جدول تنزل پیدا کرد و روی خانه شانزدهم جدول نشست تا بار دیگر به منطقه خطر وارد شود. 
 
در حاشیه:
بازی در هوای بسیار مطبوع و بهاری و همچنین چمن مطلوب استادیوم شهیدنصیری یزد راس ساعت آغاز شد. صبح روز بازی چمن سبز استادیوم برای این بازی کوتاه شده بود تا زمینه فوتبال تاکتیکی برای هر دو تیم فراهم باشد.  
فولادی ها با لباس های یکدست نارنجی و پاسی ها سراپا سبزپوش راهی میدان شده بودند. 
روبروی جایگاه استادیوم بنرهایی منقش به تصاویر تمامی بازیکنان و اعضای کادر باشگاه فولاد یزد نصب شده بود تا با روحیه ای مضاعف به استقبال اولین بازی خانگی سال 95 بروند. 
پیش از آغاز بازی کارت قرعه کشی از طرف محمد انواری سرپرست باشگاه فولاد یزد در اختیار بروبچه های تدارکات این تیم قرار گرفت تا بین هواداران یزدی تقسیم گردد. 
از سوی باشگاه فولادیزد پنج ربع سکه بهار آزادی  برای جذب تماشاگران بیشتر در اختیار سرپرست این تیم قرار گرفته بود.  در بین دونیمه اولین مرحله قرعه کشی برگزار شد و در پایان بازی جوایز به این عزیزان اهدا شد. در سه بازی باقیمانده خای فولادیزد این رویه ادامه خواهد داشت.  
 به همراه تیم پاس همدان چند نفر از لیدرهای این تیم به یزد آمده بودند که از ابتدای بازی بهتشویق پاس مشغول شدند. 
هواداران یزدی با شعار ابوالفضل علمدار تیم مارو نگه دار بازیکنان فولاد را به جلو فرا می خواندند. 
در دقیقه ده مسابقه اشتباه کمک داور مسابقه در اعلام آفساید  مهاجم فولادیزد باعث اعتراض کادر فنی و هواداران یزدی شد. کمک داور در اعلام نظر خود کمی عجله کرد. 
با خروج محمدصادق کرمی در دقیقه 28 بازی نادر هوشیار بازوبند سرگروهی پاسی ها را بست. این وظیفه در تیم فولاد یزد به مانند همیشه بر عهده علی بیک زاویه کهنه کار بود. 
با توجه به سفر صبح امروز محمود گودرزی وزیر ورزش به یزد مسئولان ورزش استان نتوانسته بودند در استادیوم حاضر شوند. 
از دقیقه 35 و در اقدامی هماهنگ بازی هردو سرمربی با بلند شدن از جای خود دستیارانشان را به سمت نیمکت فرستادند و هر دو از داخل محوطه فنی هدایت تیم هایشان را در دست گرفتند. 
نوید خوش هوا بازیکن تازه داماد پاسی ها از دقیقه 76 به جای تورج جعفری وارد زمین شد. هردو با تشویق اندک همدانی های حاضر روبرو شدند. 
در پی اخراج نادر هوشیار در دقیقه 82 بازی کادر فنی و نیمکت نشینان پاس به تیم داوری معترض شدند که در پی آن اکبر محمدی سرمربی همدانی ها نیز از روی نیمکت اخراج شد. 
اندک هواداران همدانی پس از اخراج کاپیتان و سرمربی تیمشان داور مسابقه را با لفظ پولکی هدف قرار دادند. 
امروز روز تیره هرسه کاپیتان پاس بود ، محمد صادق کرمی در دقیقه 28 به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفت و تعویض شد و دو سرگروه دیگر امروز این تیم هم در دقایق 82 و 90 با دریافت کارت قرمز اخراج شدند. 
مجید باقری نیا پس از سوت پایان بازی برای دقایقی ناپدید شد و پس از لحظاتی با چشمانی پر از  اشک روبروی دوربین لیگ یک قرار گرفت. 
علی نافعی یزدی مدیرعامل فولادیزد پس از پایان بازی در استادیوم حاضر شد اما مجید باقری نیا از او خواست فعلا در مورد پاداش این پیروزی با بازیکنان صحبتی نکند چراکه این قرار شده بوده فولادی ها برای شرفشان بجنگند نه برای پاداش!!!
از طرف باشگاه پاس اکبر محمدی و میرترابی دستیار او با دوربین لیگ یک و شبکه تابان مصاحبه نکردند و این وظیفه را به یکی از مربیان این تیم به نام بهگندم محول نمودند. 
بازیکنان فولادیزد پس از پایان بازی  در رختکن  با برپایی جشن و پایکوبی و پرتاب کردن یکی از هواداران کوتاه قامت تیم که روی دست بازیکنان شعار میداد به شادی پرداختند. 
گزارشگر برنامه لیگ یک از مسئولان دو تیم بابت موضوع هفته آینده این برنامه که در مورد تعویض مربیان است سئوالاتی پرسیدند. 
از سوی داور مسابقه نیمه اول دو دقیقه و نیمه دوم پنج دقیقه وقت اضافه محاسبه شد. 
 

بازگشت
نظرات بینندگان :
ارش همدانی - 1395-01-18
تعداد ی از دشمنان قسم خورده پاس همدان بهترین فرصت را پیش روی خود دیده اند ومیخواهند ضربه نهایی را در جسم بی رمق پاس فروکنند ودربین بعضی بازیکنان رخنه کرده وباعث ایجاد حاشیه درتیم شده اند ما هواداران تیم پاس همدان باددعای خیر وباکمک خدا وند یکتا وهمت وغیرت بازیکنان عزیزمان دشمنان راناکام وروسیاه میکنیم
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com