1401-06-271401-07-06bool(false) بی‌تعصب همان‌هایی هستند که در کرمانشاه برابر پاس دست مشت کردند! همدان پیام
 
 
دوشنبه - 4 مهر 1401 - شماره 4417
 
امروز : چهارشنبه ، 6 مهر 1401

Today : Wed, September 28, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  75054 تاریخ انتشار:  1395-09-22 - 05:45 تعداد بازدید:  4856
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پاسخ تند مخاطب خاص به سرمربی پاس:
بی‌تعصب همان‌هایی هستند که در کرمانشاه برابر پاس دست مشت کردند!

تیتر یک

در بازی اخیر پاس برابر نماینده کیش در لیگ دسته دوم اتفاقات عجیبی رخ داد که مهمترین آن به درگیری لفظی میان سرمربی فعلی پاس و رئیس سابق کانون هواداران برمی‌گشت. اتفاقی که حالا وارد فاز تازه‌ای شده است.
در دیدار پاس همدان برابر نماینده کیش که هفته گذشته برگزار شد، رضا طلایی سرمربی پاس با رئیس سابق کانون هواداران پاس درگیری لفظی پیدا کرد و با الفاظ بدی او را مورد لطف خود قرار داد! البته یکی از خبرنگاران هم در آن موقع کنار رئیس سابق کانون هواداران ایستاده بود که چند روز بعد طلایی در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها اعلام کرد که "همه خبرنگاران قابل احترام هستند و من در این گیرودار حواشی، مخاطب خود را شخصی خاص قرار دادم که یکی از خبرنگاران ورزشی‎نویس همدان در کنار او بود که این اشتباه رخ داد."
حالا همان مخاطب خاص که از قضا رئیس سابق کانون هواداران باشگاه پاس است پاسخ تندی به سرمربی فعلی پاس داده است. "جلیل الماسی" به ایسنا گفت: من پاسخ سرمربی پاس را نمی‌دهم چون قرار نیست مثل خود او رفتار و با الفاظ زشت توهین کنم!
الماسی افزود: فصل قبل من سرپرست تیم دسته دومی کیش بودم و همراه با حسن عزیزی (مدیرعامل وقت پاس) به همدان آمدیم. آن موقع زمزمه‌های رفتن داوود مهابادی از پاس به گوش می‌رسید. مهابادی البته آن موقع مردانگی کرد و طلایی را از ابتدای فصل به عنوان دستیار خود معرفی کرد و قید رفقای خود از دیگر شهرها را زد.
وی ادامه داد: بعد از رفتن مهابادی از پاس، طلایی به من زنگ زد که من شماره او را نداشتم. به من گفت باید با هم صحبت کنیم که من به خانه پدری او رفتم. در نهایت صحبت‌ها او از من خواست تا رابط حضور او در پاس باشم. بعد از چند روز در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل و چندتن از اعضای باشگاه برگزار شد همگی مخالف حضور طلایی روی نیمکت پاس بودند اما من درخواست کردم تا باشگاه به این مربی بومی فرصت بدهد.
رئیس سابق کانون هواداران پاس اضافه کرد: حالا امروز کار به جایی رسیده که همان سرمربی که تا دیروز رفتارش با من طور دیگری بود اجازه فحاشی به خود می‌دهد. ای کاش افراد گذشته خود را فراموش نکنند!
وی در پایان خاطرنشان کرد: ما هواداران و لیدرها بی‌تعصب نیستیم. بی‌تعصب همان‌هایی هستند که قرارداد صدوچند میلیون تومانی امضا می‌کنند. بی‌تعصب همان‌هایی هستند که در کرمانشاه به تیم شهر خود گل می‌زنند و بعد در کمال تعجب دست مشت می‌کنند!


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com