1401-06-271401-07-06bool(false) پـاس در اندیشه ذوب مس همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 6 مهر 1401 - شماره 4418
 
امروز : چهارشنبه ، 6 مهر 1401

Today : Wed, September 28, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  69281 تاریخ انتشار:  1394-12-10 - 05:45 تعداد بازدید:  4769
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پـاس در اندیشه ذوب مس

تیتر یک

 پاسی ها در حالی امروز باید به مصاف مس رفسنجان بروند که دستیابی به امتیاز در این بازی نیز برایشان از نان شب واجب تر است.
بازی رفت 2 تیم برحسب اتفاقات غیر قابل پیش بینی به سود پاس به پایان رسید. دیداری که مصدومیت ناگهانی سنگربان مس منجر به ثبت باخت سنگین برای مسی ها شد. در واقع خیلی ها از این پیروزی پاس به عنوان برد ناپلئونی یاد کردند وگرنه این تیم نتوانست روند برتری خود را در ادامه رقابت ها حفظ کند. با این حال، بازی رفت 2 تیم به هیچ عنوان قابل مقایسه با دیدار برگشت نیست.
مسی ها روند روبه رشد خود را طی کردند و تا به اینجا با اعتماد به سرمربی خارجی خود توانستند تا رتبه نهم جدول پیش بروند.
شاگردان کرستیچوویچ سرمربی مس رفسنجان هفته گذشته با وجودی که می توانستند مقابل پیکان صدرنشین به پیروزی برسند اما در نهایت به تساوی رسیدند.
با این حال مس در نیم فصل دوم از 7 بازی انجام داده صاحب 4 برد و 3 باخت شده است. البته نکته جالب توجه اینکه آنها از 3 باخت کسب شده، 2 بار در خانه مغلوب حریف خود شده اند.
مسی ها بهترین برد خانگی خود در نیم فصل دوم را مقابل آلومینیوم اراک به دست آوردند و با 2 گل پیروز شدند.
مس رفسنجان در صورت برتری مقابل پاس، بدون احتساب سایر نتایج می تواند حتی تا رده ششم جدول صعود کند و تساوی در این بازی چه بسا تغییر یک پله ای را در سقوط یا صعود مس در جدول مسابقات رقم می زند.
شکست در بازی مقابل پاس هم می توان مس را 2 پله به پایین جدول هدایت کند. رویارویی مجتبی محبوب‌مجاز مهاجم مس با هم بازی های سابق خود نیز جالب توجه است. مهاجم تهرانی مس در بازی دور رفت به دلیل مصدومیت حضور نداشت.
او در فصل جاری جایی در لیست مهابادی پیدا نکرد تا همراه با جلیل احمدی سنگربان فصل قبل پاس راهی مس شوند. حالا او به قدر انگیزه دارد که مقابل تیم سابق خود به گلزنی برسد. در این سوی میدان تیم پاس با برتری هفته قبل مقابل ماشین سازی تبریز روحیه تازه ای گرفت.
شاگردان اکبر محمدی پس از هفته ها عدم نتیجه گیری توانستند برابر ماشین سازی به پیروزی برسند تا همچنان فاصله امتیازی خود را با تیم های بالاتر جدول حفظ کنند.
آنها اکنون با 27 امتیاز در حالی رتبه هجدهم و قعرجدول لیگ یک را در اختیار دارند که کسب امتیاز در بازی خارج از خانه برابر مس رفسنجان از نان شب هم برای این تیم واجب تر است.پاسی ها اگر بتوانند در این بازی به پیروزی برسند و اگر شانس با آنها همراه باشد چه بسا تا رتبه شانزدهم صعود کنند. تساوی مقابل مس رفسنجان هم پاس را به فکر بازی های آینده می کند اما نمی تواند امتیازی برای صعود پاس به رده های بالاتر جدول باشد.
شکست پاس در این بازی هم اوضاع را برای این تیم وخیم تر می کند و بهترین نتیجه برای تیم های بالاتر از پاس محسوب می شود. باید توجه داشت که تیم پاس حق باخت ندارد و در صورت شکست یک گام دیگر به سقوط نزدیک می شود.
پاس هیچ گاه در رفسنجان موفق به پیروزی مقابل مس نشده و امیدوار است این طلسم شکسته شود. دیدار 2 تیم صنعت مس رفسنجان و پاس همدان را انور دورانی به همراه یوسف مغروری و امیرمحمد داودزاده  قضاوت خواهند کرد.
این بازی امروز دوشنبه و از ساعت 14:45 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان برگزار خواهد شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com