1401-05-161401-05-26bool(false) آخرین دستاوردهای آموزشی در نمایشگاه تجهیزات دبی 2021 همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 26 مرداد 1401 - شماره 4385
 
امروز : چهارشنبه ، 26 مرداد 1401

Today : Wed, August 17, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  120660 تاریخ انتشار:  1400-08-27 - 09:42 تعداد بازدید:  254
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رویدادهای امارات را با همدان پیام دنبال کنید
آخرین دستاوردهای آموزشی در نمایشگاه تجهیزات دبی 2021

نویسنده : مریم مقدم

گوناگون


 نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی (GESS & GEF Dubai 2020) اهمیت زیادی در دنیای آموزش دارد. کنفرانس‌های برگزار شده در جریان آن فرصت خوبی برای یادگیری هستند.
۶ نمایشگاه در حال حاضر  هم زمان در امارات متحده عربی درحال برگزاری است. این رویدادها شامل عرب پلاست ، تجهیزات آموزشی، بازاریابی و کار،تجهیزات آزمایشگاهی ، تجهیزات خودروی و شر کت‌های ایده‌پرداز و تبلیغاتی (شتاب دهنده) می‌باشند.
سردبیر روزنامه همدان‌پیام با حضور خود به همراه تیمی از مجموعه فرهنگی رسانه‌ای همدان‌پیام در این نمایشگاه از فرایند برگزاری این رویداد چنین گفت: این رویداد در سال 1400 بین روزهای 23 تا 25 آبان‌ماه در محل نمایشگاه‌های دبی امارات برگزار شد .
یدا... طاقتی‌احسن افزود: آموزش یکی از بخش‌های مهمی است که دولت‌ها درگیر آن هستند، به همین دلیل اهمیت نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی در سطوح بالای جوامع است. سیاستگذاران وزرای کشورهای مختلف خود را همه‌ساله برای حضور در این رویداد به شهر دبی می‌رسانند. مسئولان مدارس و آموزشگاه‌ها که به فکر ارتقای وضعیت آموزشی خود هستند نیز همه ساله با استفاده از تور دبی خود را به این شهر می‌رسانند تا از مزایای نمایشگاه تجهیزات آموزشی استفاده کنند.
وی عنوان کرد: نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی علاوه بر مسئولان آموزشگاه‌ها و مدارس، معلمان و دانشگاهیان نیز جزو مهمترین بازدیدکنندگان نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی هستند، چون می‌خواهند سطح اطلاعات خود را بالا برده و با آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های آموزشی آشنا شوند.
سردبیر روزنامه همدان‌پیام دلیل اهمیت نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی را تغییر تکنولوژی‌های آموزشی دانست و گفت: بر اساس آمارهایی که اخیراً به دست آمده و نظراتی که بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان مطرح کرده‌اند،  95 درصد افراد بازدیدکننده عقیده دارند نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی برای توسعه سیستم‌ آموزشی آن‌ها بسیار مهم است.
وی یادآور شد: 75 درصد افراد حاضر در نمایشگاه سال 2021 اعلام کردند به خاطر داشتن تجربه از بازدید سال گذشته، امسال با یکی از غرفه‌داران و شرکت‌کنندگان نمایشگاه معامله و تجارت کرده‌اند.
 طاقتی‌احسن ادامه داد:  82 درصد افراد بازدیدکننده معتقد بودند این رویداد چشم‌اندازشان در خاورمیانه را به میزان قابل‌توجهی افزایش داده است.  83 درصد غرفه‌داران میزان بازدید از نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی را خوب و یا عالی خطاب کردند.
وی افزود: 90 درصد بازدیدکنندگان اعلام کردند در سال2022 نیز در نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی شرکت خواهند کرد. جالب‌تر اینکه 99 درصد آن‌‌ها حضور در این رویداد را به همکاران خود توصیه کردند. از نگاه سردبیر روزنامه همدان‌پیام، در کل خاورمیانه نمی‌توان رویدادی شبیه به نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی پیدا کرد، به همین دلیل تنها با حضور در آن قادر خواهید بود تازه‌ترین فناوری‌ها و متدهای آموزشی را مشاهده کنید. این کار با افزایش بازدهی آموزش، چند صد پله شما را در مقایسه با همکارانتان بالاتر قرار خواهد داد. گفتنی است، پس از معلم‌ها و استادان دانشگاه، یکی دیگر از مخاطب‌های اصلی نمایشگاه افرادی هستند که به‌صورت مرتب کنفرانس می‌دهند. فراگیری شیوه‌های نوین ارائه مطلب سبب می‌شود تأثیرگذاری آنها حین کنفرانس دادن چند برابر شود.
نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی بخش مهمی از رویداد، کنفرانس‌ها و گردهمایی‌های برگزار شده در جریان آن است که برای همه حضار مفید خواهند بود. هر فردی که در حوزه آموزش فعالیت دارد، با شرکت در این رویداد از مزایای آن بهره خواهد برد.
 با این‌حال،‌ مهمترین مخاطب‌های نمایشگاه، معلمان، اساتید دانشگاه‌ و مسئولان مؤسسات آموزشی هستند.
 برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت اختصاصی نمایشگاه به آدرس اینترنتی
 Gessdubai.com  سر بزنید.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com