درخشش دانش‌آموزان علامه حلي يك در كنكور سراسری سال 1395 همدان پیام
 
 
دوشنبه - 28 اسفند 1396 - شماره 3161
 
امروز : شنبه ، 4 فروردين 1397

Today : Sat, March 24, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  73328 تاریخ انتشار:  1395-06-15 - 05:45 تعداد بازدید:  661
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

درخشش دانش‌آموزان علامه حلي يك در كنكور سراسری سال 1395

نویسنده : مریم مقدم

گزارش ویژه

■ ایمان، اراده، تلاش و پشتكار دانش‌آموزان علامه حلي يك راه دستيابي به موفقيت را هموار كرد

 تحصيل در هر مقطع و هر مدرسه‌اي يك هدف را دنبال مي‌كند آن هم كسب علم و دانش و پا نهادن در مسيري است كه دانش‌آموز را به سوي موفقيت‌هاي روزافزون هدايت كند.
اما گاهي در ميان برخي مدارس افراد و مدارسي هستند كه جايگاهي متمايزتر را به خود اختصاص داده‌اند.
خروجي‌هاي متمايز زماني نمايان مي‌شود كه نتايج كنكور سالانه روي سايت‌هاي اطلاع‌رساني مي‌رود. كافي است نگاهي اجمالي را به چگونگي كسب رتبه‌ها و امتيازات دانش‌آموزان هر مدرسه معطوف كنيد، آنگاه درمي‌يابيد که در برخي مكان‌هاي آموزشي هدف روشن‌تر و مسير هموارتر ترسيم شده است.
نتايج كنكور سال 1395 هم در روزهاي اخير اعلام شد. نتايجي كه تحليل‌هاي بسياري را به خود اختصاص داد. در ميان رتبه‌هاي كسب شده توسط دانش‌آموزان فارغ‌التحصيل دبيرستاني در استان همدان، رتبه‌هاي دانش‌آموزان دبيرستان علامه حلي يك، تحسين‌برانگيز بود.
در روزهاي اخير مراسم فارغ‌التحصيلي دانش‌آموزان پايه چهارم اين دبيرستان در حال و هوايي خاص برگزار شد.
93 دانش‌آموز در اين دبيرستان پس از پشت سر گذاشتن مراحل مختلف تحصيلي فارغ‌التحصيل شدند. از اين تعداد 2 نفر با رتبه تك‌رقمي، 7 نفر با رتبه زير 100، 30 نفر با رتبه زير هزار و 53 نفر با رتبه زير 3 هزار موفق شدند تا مُهر قبولي در كنكور را بر كارنامه تحصيلي خود دريافت كنند.
دبيرستان علامه حلي(ره) يك دوره دوم در سال 1366 با هدف ارائه خدمات آموزشي خاص به دانش‌آموزان صاحب استعدادهاي برتر تأسيس شد. در اين آموزشگاه تعداد 350 نفر دانش‌آموز در پايه‌هاي مختلف مشغول به تحصيل شدند.
مدير اين مركز آموزشي و واحد آموزشي برتر در استان محورهاي عمده فعاليت در اين مركز را ارتقاي امور آموزشي، پرورشي و تربيت بدني، امور پژوهشي و فوق برنامه كه در مجموع طيف وسيعي از فعاليت‌هاي آموزشي و پرورشي را دربر مي‌گيرند دانست.
شهريار كمالوند، دلايل موفقيت دانش‌آموزان در كسب رتبه‌هاي برتر در كنكور سراسري سال 1395 اين آموزشگاه را ايمان، اراده، تلاش و پشتكار دانش‌آموزان، حمايت و پشتيباني خانواده‌ها، برنامه‌ريزي و بسترسازي مناسب مدرسه و بهره‌برداري از كادر آموزشي مجرب برشمرد.
وي در زمينه چگونگي عملكرد و تحصيل دانش‌آموزان اين مدرسه گفت: ايجاد انگيزه لازم براي دانش‌آموزان توانسته است سهم بسزايي در كسب مهارت‌هاي تحصيلي براي آنها داشته باشد و آنها توانسته‌اند با برنامه‌ريزي و بهره‌برداري مناسب از فضا و منابع آموزشي مدرسه در بهترين رتبه‌ها بدرخشند.
كمالوند همچنين افزود: اين مركز آموزشي در راستاي بسترسازي براي پرورش استعدادهاي دانش‌آموزان با همت و توانمندي آنها تلاش مي‌كند از فرصت‌هاي بي‌بديل بهترين بهره را به نفع كسب موفقيت‌هاي روزافزون آنها ببرد.
وي بیان كرد: زماني كه پاي جديت در تحصيل با هدف كسب مهارت‌هاي آموزشي به ميان مي‌آيد، دانش‌آموزان مدرسه علامه حلي يك همدان همواره خوش مي‌درخشند و اين مهم مي‌تواند نقطه قوتي براي سطوح آموزشي استان باشد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com