مؤسسه کوثر تنها پرداخت کننده وام ازدواج بدون کارمزد در سامانه بانک مرکزی همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 26 تير 1403

Today : Tue, July 16, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  56032 تاریخ انتشار:  1393-11-20 - 05:45 تعداد بازدید:  1443
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مؤسسه کوثر تنها پرداخت کننده وام ازدواج بدون کارمزد در سامانه بانک مرکزی

گزارش ویژه

مدیر شعب مؤسسه کوثر استان همدان گفت: سقف وام پرداختی به زوج‌ها، 6 میلیون تومان (هر کدام 3 میلیون تومان) است و زوج‌ها می‌توانند با ارائه ضمانت‌نامه و مدارک لازم وام ازدواج بدون کارمزد دریافت کنند.
محمد محققی افزود: در حال حاضر تسهیلات وام ازدواج در سایر بانک‌ها 4 درصد است در حالی که این تسهیلات در مؤسسه کوثر بدون کارمزد پرداخت می‌شود.
وی با اعلام اینکه زوج‌ها تا 2 سال شمسی پس از عقد می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و دریافت وام ازدواج اقدام کنند، ادامه داد: این تسهیلات به زوج‌های بالای 18 سال پرداخت می‌شود. در صورتی که سن آنها کمتر باشد وام به نام آنها داده نمی‌شود.
محققی در ادامه این گفت‌وگو به بیان شرایط کامل پرداخت وام ازدواج بدون کارمزد پرداخت و گفت: تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج فقط یکبار و به متقاضیانی که از طریق سامانه ازدواج بانک مرکزی ثبت‌نام کرده‌اند، قابل پرداخت است.
همچنین متقاضیان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از تاریخ وقوع عقد تا پایان سال بعد فرصت استفاده از این تسهیلات را دارند. کارمزد این نوع وام صفر درصد است.
وی افزود: تمامی متقاضیان وام ازدواج که واجد این شرایط هستند، ابتدا باید از طریق سایت بانک مرکزی در سامانه قرض‌الحسنه ازدواج ثبت‌نام کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنند که در صورت موفقیت‌آمیز بودن مراحل ثبت‌نام، یک کد رهگیری 10 رقمی که کاملاً محرمانه بوده و مربوط به متقاضی است، به شخص ثبت‌نام کننده داده می‌شود.
محققی خاطرنشان کرد: متقاضیان موظف هستند برای اطلاع از وضعیت ثبت‌نام خود و همچنین نام شعبه مربوطه برای مراجعه اخذ وام ازدواج، به سایت مزبور مراجعه کرده و در صورتی که شعبه عامل اعطای وام برای متقاضی تعیین شده باشد باید با در دست داشتن مدرک مورد نیاز، ظرف مدت زمانی که از طرف سایت اعلام می‌شود (در حال حاضر حداکثر 12 روز کاری)، به شعبه مربوطه مراجعه کرده و در مورد ارائه مدارک و تکمیل پرونده و اتمام مراحل اخذ وام اقدام کنند. بدیهی است در صورت مراجعه نکردن متقاضیان در زمان تعیین شده، ثبت‌نام آنها کان لم یکن تلقی می‌شود.
وی در ادامه با اشاره به مدت بازپرداخت تسهیلات و کارمزد آن گفت: مدت بازپرداخت تسهیلات حداکثر 36ماهه با اقساط مساوی بوده و سررسید نخستین قسط، یک ماه پس از پرداخت تسهیلات مزبور است، نرخ کارمزد تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج صفر درصد تعیین می‌شود. مدیر شعب کوثر استان همدان در پایان اظهار کرد: پیش از این مسئول اعتبارات و بازاریابی این مؤسسه در جلسه آموزش سامانه ازدواج در بانک مرکزی شرکت کرده است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com