1402-11-301402-12-10bool(false) تویسرکان گنج زیر خاکستر همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : پنجشنبه ، 10 اسفند 1402

Today : Thu, February 29, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  120372 تاریخ انتشار:  1400-08-11 - 10:18 تعداد بازدید:  632
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردار تویسرکان در آیین کلنگ‌زنی پروژه پیاده‌راه سلامت تاکید کرد
تویسرکان گنج زیر خاکستر

گزارش ویژه

 شهرستان تویسرکان دارای مزیت‌ها و ظرفیت‌های خاصی است که تنها گردو و مبل‌ومنبت آن کافی است تا توجه به آن بتواند بخش عمده‌ای از اشتغال و سرمایه‌گذاري اقتصادی و گردشگری را در این شهرستان تأمین کند و این داشته‌ها در توسعه و پیشرفت مرکز شهرستان هم بی‌اثر نخواهد بود.
بهره‌گیری از این فرصت‌ها می‌تواند موقعیت‌هایی را ایجاد کند که رضایت شهروندان را هم تأمین کند. البته برای رسیدن به این خواسته‌ها حضور شهرداری توانمند و موقعیت‌شناس و شورایی همراه ضرورت دارد.
روز گذشته کلنگ آغاز عملیات اجرایی پیاده‌راه سلامت شهرداری تویسرکان در تپه نورالشهدا این شهر بر زمین زده شد.
فرماندار تویسرکان در این آیین با بیان اینکه وامدار هیچ قشر و گروه خاصی نیست، از شهردار تویسرکان خواست با تمام توان و به دور از توجه به حاشیه‌ها برنامه‌های خود را اجرایی کند.
به گزارش همدان‌پیام، سید رسول حسینی احداث این پروژه را یکی از اقدامات مهم در زمینه کاهش بزه‌کاری و افزایش نشاط اجتماعی در شهر بیان کرد و گفت: شهردار و شورای اسلامی شهر در نخستین قدم کار اجرایی خوبی را در مزار شهدای گمنام آغاز کردند و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری از این اقدام باشیم.
در ادامه شهردار تویسرکان در آیین کلنگ‌زنی پیاده‌راه سلامت تویسرکان را همانند گنجی که خاکستری روی آن را پوشانده بیان کرد و افزود: با همراهی و همدلی مسئولان تویسرکان را به زیباترین شهر استان تبدیل می‌کنیم.
محمد حسین‌پور با بیان وجود چشم‌اندازهای زیبا و باغات این شهر بیان کرد: امروز کلنگ پروژه پیاده‌راه سلامت را به زمین خواهیم زد و بهره‌برداری آن را در سال آینده شاهد خواهیم بود.
وی عملیات این پروژه را احداث پیاده‌راه سلامت، پیست دوچرخه‌‌سواری، تجهیز وسایل ورزشی، دسترسی آسان به قبور شهدا، احداث فضای سبز و آلاچیق و‌... بیان کرد و گفت: این پروژه به دلیل وجود ظرفیت‌هایی همچون قبور شهدای گمنام، عارف بزرگ تویسرکانی در این مکان به اجرا درآمد و شهروندان در این مکان با آرامش خاطر می‌توانند ورزش و تفریح کنند.
حسین‌پور با اشاره به اینکه مبل‌ومنبت و گردوی تویسرکان به عنوان برندهای شناخته شده فرصت‌هایی برای تقویت زیرساخت‌ها و سرمایه‌گذاری گردشگری است، بیان کرد: با اجرای این پروژه‌ها و به‌کارگیری تمام توان و ظرفیت فرصت‌هایی را برای حضور گردشگر در شهر فراهم خواهیم کرد.
در پایان پیری، عضو شورای اسلامی شهر تویسرکان هم گفت: با شناختی که نسبت به توانمندی شهردار و همراهی و هدف اعضای شورای شهر برای خدمت به مردم داریم، انتظار می‌رود با وجود همدلی بین آنها در پایان دوره شاهد تحولات اساسی در حوزه عمران، خدمات شهری، فضای سبز و... در شهر تویسرکان باشیم.بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com