معبر دسترسی به باغ بهشت همدان افتتاح شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 18 بهمن 1401

Today : Tue, February 7, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  122852 تاریخ انتشار:  1400-12-28 - 09:54 تعداد بازدید:  226
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

با حضور شهردار همدان،اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان استانی
معبر دسترسی به باغ بهشت همدان افتتاح شد

گزارش ویژه

 معبر دسترسی به باغ بهشت همدان که با همت شهرداری منطقه 3 ظرف مدت 2 هفته آماد شده بود، روز پنجشنبه با حضور شهردار همدان، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد. همچنین از المان شهدا در ابتدای همین معبر رونمایی شد.
شهردار همدان با بیان اینکه همه‌ی ما عزیزانی داریم که در آرامستان چشم‌انتظار ما هستند، اظهار کرد: مردم همدان روزهای پنجشنبه به‌ویژه پنجشنبه آخر سال با ترافیک مواجه می‌شدند، به همین دلیل برای پنجشنبه آخر سال این معبر پیشنهاد شد و مدیریت شهرداری منطقه 3 این پروژه را به نتیجه رساند.
سید مسعود حسینی افزود: این پروژه، پروژه وسیعی بود و در مدت کوتاهی به نتیجه رسید، اگر قرار بود این پروژه با برنامه‌ریزی بیشتر انجام شود شاید حدود 6 ماه طول می‌کشید.
وی در این مراسم با بیان اینکه امیدواریم در مسیری که قصد داریم طی کنیم، همواره ثابت قدم باشیم، گفت: در بحث پروژه‌های عمرانی سال 1401 رقم خوبی پیش بینی شده، اما سختی‌های بیشتری نسبت به سال 1400 دارد.
حسینی با بیان اینکه مأموریت اصلی ما در سال 1401 اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام مثل پارک سینا است، گفت: نکته اصلی این است که پروژه‌های بزرگ نباید ما را از پروژه‌های کوچک غافل کند، به پارک‌ها، معابر و فضاهایی که به زیباسازی شهر کمک بیشتری می‌کند، توجه می‌کنیم و به عنوان اولویت کاری خود قرار می‌دهیم.
شهردار همدان در بین صحبت‌هایش به رونمایی از المان شهید عنوان کرد و گفت: برای ساخت این المان از سازمان سیمامنظر تشکر می‌کنیم و بهترین جایگاهی که می‌توانست قرار بگیرد همینجاست، این المان مزین به نام شهیدان است و امیدواریم شهدا کوتاهی ها و قصور ما را در مسیری که طی می‌کنیم، ببخشند.
رئیس شورای شهر همدان هم در این مراسم بیان کرد: امروز و در این ایام مبارک یکی از خواسته‌های مردم همدان که ورود راحت‌تر به گلزار شهدا و آرامستان همدان است با همت منطقه 3 شهرداری و به صورت جهادی طراحی و اجرا شد.
محمود مسکریان با تدکید براینکه سال آینده توجه برنامه‌های شهرداری بیشتر بر روی اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است و انجام پروژه‌های جاری دانست و تلاش کنیم پروژه‌های مهمی را به مردم همدان تقدیم کنیم.
وی افزود: شهردار همدان اندیشه و برنامه‌ریزی جهادی دارد و از ایشان تقاضا داریم که فعالیت‌هایشان را در زمینه‌های عمرانی بیشتر کنند.
شهردار منطقه 3 نیز ضمن تشکر از تمام کسانی که در این پروزه وی را همراهی کردند، اعلام کرد: در 2 سال  گذشته براساس مصوبه ستاد ملی کرونا باغ بهشت تعطیل بود و پیش‌بینی می‌کردیم که امسال با سیل عظیم زائران اهل قبور مواجه شویم که همین موجب شد پروژه 35 متری دسترسی به باغ بهشت همدان را آغاز کنیم.
محمدرضا فیضی‌منش با بیان اینکه این پروژه را در اسفندماه شروع کردیم و موفق شدیم در مدت 2 هفته به پایان برسانیم، اظهار کرد: در این پروژه ساماندهی رودخانه مزدقینه را داشتیم و رودخانه را بسترسازی و پوشش‌دهی کردیم.
حسین مردانی، معاون خدمات شهری شهرداری همدان هم در پایان این مراسم گفت: اقدامات شهدا الگو و سرمشق همه‌ی ما است، همین اقدامات الگویی برای کارکنان شهرداری شد تا با ساختن این المان تا حدی ادای دین کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com