تقدیر از مدیرشهرداری منطقه 3 همدان در صحن شورا همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 18 بهمن 1401

Today : Tue, February 7, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  103416 تاریخ انتشار:  1398-10-07 - 13:02 تعداد بازدید:  234
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تقدیر از مدیرشهرداری منطقه 3 همدان در صحن شورا

گزارش ویژه

 شصت‌وهفتمین جلسه صحن شورای اسلامی شهر همدان در حالی برگزارشد که مدیرشهرداری منطقه 3 و کارکنان این مجموعه به‌دلیل فعالیت‌های گسترده و انجام پروژه‌های عمرانی به شکل مناسب، تقدیر شدند.
در این جلسه مدیرشهرداری منطقه۳  همدان در ابتدا به ارائه گزارش عملکرد شهرداری منطقه ۳ پرداخت.
محمدرضا فیضی‌منش از عملکرد ۹ ماهه شهرداری در حوزه‌های مختلف این منطقه گزارش کاملی ارائه‌کرد ،این موضاعات شامل گزارش‌هایی در رابطه‌با هزینه‌ها و درآمدها، آسفالت معابر، کف‌سازی و پیاده‌روسازی، ساخت نماد، تعریض و ساخت کندر ودیوارکشی و پوشش رودخانه‌ها، بازسازی و مرمت پارک‌ها بود.
وی در ادامه ۳۳ پروژه فعال این منطقه را توضیح‌داد و عملکرد اجرایی منطقه 3 را در حوزه‌های خرد و کلان باتوجه به بودجه مصوب، در حضور اعضای شورا و شهردار همدان ارائه‌کرد.
در پایان ارائه‌ی گزارش عملکرد مدیرشهرداری منطقه 3 همدان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان از عملکرد شهرداری منطقه ۳ در کلیه حوزه‌ها اعم‌از عمرانی و خدماتی و اجرایی تشکر کرد.
 کامران گردان با اشاره به برگزاری همایش بررسی راه‌کارهای حمایت از صنعت و رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب وکار خاطر‌نشان کرد: استاندار همدان نیز از شهردار منطقه ۳ برای تلاش وهمکاری در ساماندهی درودگران و نجاران تشکرکرده است.
درادامه حمید بادامی‌نجات نایب‌رئیس شورا نیز از شهرداری منطقه ۳ درباره اجرای متوازن پروژه‌های عمرانی و پخش متوازن آسفالت در معابر اصلی و محله‌های منطقه و همچنین ساخت سوله کسب وکار و سالن ورزشی و فرهنگسرای کسب وکار ولایت واقع در کوی خضر تقدیرکرد.
حسین قراباغی رئیس کمیسیون اقتصادی و گردشگری شورا نیز با تقدیر از مدیر و عوامل شهرداری منطقه۳ که دست‌دردست هم و با تلاش مضاعف باعث رضایت‌مندی زیاد ازسوی شهروندان نسبت‌به اقدامات در این منطقه شده‌اند همچنین از مدیر منطقه 3 شهرداری به‌دلیل ساماندهی محوطه سرگذر با اجرای سنگ‌فرش این محوطه که برای تسهیل عبور و مرور شهروندان و کسبه انجام‌شد، تقدیرکرد.
اکبر کاووسی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و امور مالی شورا هم از فیضی‌منش و کارکنان شهرداری منطقه ۳ به‌دلیل تلاش شبانه‌روزی در سطح منطقه تشکرکرد و گفت: هر زمان از شبانه‌روز ما تماس گرفتیم مدیر منطقه پای کار بود .
عباس صوفی شهردار همدان نیز از فیضی‌منش و کارکنان منطقه به پاس زحمات شبانه‌روزی تشکرکرد و همچنین به انجام مطالبات شهروندان در مسجد آیت‌ا... طالقانی در قالب جابه‌جایی پارکینگ ماشین‌سنگین‌ها و انتقال به میدان امام حسن (ع) و آسفالت معابر مزداگینه توسط شهرداری منطقه 3 اشاره و از این اقدامات تقدیرکرد.  
گفتنی است نیمی از پروژه‌های عمرانی منطقه‌3  به بهره‌برداری رسیده و ما‌بقی پروژه‌ها حدود ۶۰ درصد پیشرفت داشته است.بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com