افتتاح و کلنگ‌زنی 7 پروژه با اعتبار 6 میلیارد تومان در شهرک فرهنگیان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 31 فروردين 1403

Today : Fri, April 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  100114 تاریخ انتشار:  1398-07-16 - 10:13 تعداد بازدید:  476
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

به همت شهرداری منطقه 4 همدان صورت گرفت
افتتاح و کلنگ‌زنی 7 پروژه با اعتبار 6 میلیارد تومان در شهرک فرهنگیان

گزارش ویژه

■ ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به مردم و تسریع در اجرای پروژه‌های مدیریت شهری

  آیین افتتاح و کلنگ زنی 7 پروژه مدیریت شهری  با اعتباری  6 میلیارد تومان در سطح منطقه چهار شهر همدان با حضور برخی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، مدیر منطقه چهار، تعدادی از مدیران مدیریت شهری و شهروندان کوی فرهنگیان برگزار شد.
شهردار همدان در این مراسم  با اشاره به ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به مردم و تسریع در اجرای پروژه‌های مدیریت شهری اظهار کرد: اجرای پروژه‌های مختلف شهری نقش به سزایی در بالا بردن سطح کیفی مناطق خواهد داشت که در این راستا شاهد اجرای پروژه‌های متنوع در سطح منطقه چهار هستیم که امیدواریم با همراهی و کمک شورای شهر وشهروندان بتوانیم رضایتمندی شهروندان را بالا ببریم.
عباس صوفی در ادامه تصریح کرد: پروژه "مسیر دسترسی 45 متری بلوار آیت ا... نجفی به کوی فرهنگیان" یکی از مهمترین اقدامات شهرداری منطقه چهار در راستای کاهش ترافیک، ساماندهی و روان سازی تردد شهروندان است که همزمان با اجرای عملیات آسفالت‌ریزی دوربرگردان بلوار آیت ا... نجفی می‌تواند نقش مهمی در روان سازی ترافیک منطقه داشته باشد و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که تا پایان سال این مسیر دسترسی را به اتمام برسانیم.
وی در این باره افزود: نظر به اجرای عملیات تکمیلی تقاطع غیرهمسطح غدیر و با توجه به زمان اجرای فعالیت عمرانی این پروژه می‌توان از ظرفیت ترافیکی این مسیر 45 متری در کاهش بار ترافیکی بهره برد.
صوفی بیان داشت: اقدامات مناسبی در سطح منطقه چهار در حال انجام است که در حوزه فضای سبز احداث پارک گلفام، در حوزه عمرانی اجرای پیاده رو سازی معابر و در حوزه زیرساختی نیز شاهد اجرای عملیات لکه گیری و آسفالت معابر فرعی واصلی در سطح منطقه هستیم که در تمامی پروژه‌ها کسب رضایت مردم در اولویت قرار دارد.
نایب رئیس شورای شهر همدان نیز در ادامه بیان داشت:‌ پروژه‌های خوبی در سطح منطقه چهار همدان آغاز شد است که امیدواریم با تأمین اعتبار لازم در کوتاه‌ترین زمان مورد بهره برداری قرار گیرند.
حمید بادامی نجات تصریح کرد: بلوار آیت ا... نجفی از مسیرهای پرتردد و به عنوان یکی از ورودی‌های شهر همدان محسوب می‌شود که با اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی و زیرساختی منفعت آن نصیب تمامی شهروندان می‌شود که علاوه بر آن مسیر عبوری شهروندان غرب کشور به مرکز می‌باشد که نیازمند توجه و حمایت‌های بیشتری است.
وی در ادامه بیان داشت: با توجه به جمعیت بالای کوی فرهنگیان و همچنین تردد بالای شهروندان از مسیر بلوار آیت ا... نجفی، اجرای پروژه "مسیر دسترسی 45 متری بلوار آیت ا... نجفی به کوی فرهنگیان" جزء پروژه‌های ماندگار شهر همدان خواهد بود که جا دارد از تلاش‌های شهرداری در توجه به مناطق کم برخودار شهر تقدیر کرد و انتظار داریم اجرای این پروژه در کنار سایر پروژه‌ها و در کوتاه‌ترین زمان به پایان برسد تا شاهد رضایت شهروندان باشیم.
افزایش سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان منطقه چهار در اولویت قرار دارد
مدیر منطقه چهار همدان نیز در این مراسم گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته 7 پروژه در سطح کوی فرهنگیان با هدف افزایش کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان، افتتاح، بهره برداری و کلنگ زنی شد که از شهروندان درخواست داریم همچون گذشته همراه و یاریگر مدیریت شهری در اجرای پروژه‌ها باشند.
مجید یوسفی نوید در ادامه تصریح کرد: پروژه "مسیر دسترسی 45 متری آیت ا... نجفی به کوی فرهنگیان" با مساحت 20250 مترمربع و اعتباری بالغ بر 25.805.518.433 ریال کلنگ زنی شد که این پروژه نقش بسیار مهمی در کاهش ترافک منطقه به ویژه ورودی کوی فرهنگیان و تقاطع غیر همسطح غدیر خواهد داشت که با برنامه‌ریزی صورت گرفته امیدواریم عملیات اجرایی این پروژه در مدت هشت ماه به پایان برسد.
وی در ادامه تصریح کرد: پروژه‌های دیگری نیز همچون "کندرو بلوار آیت ا... نجفی " نیز با مساحت: 6000 مترمربع و اعتباری بالغ بر 6.000.000.000 ریال، "پیاده‌رو سازی خیابان آزادی (واقع در کوی فرهنگیان)" با مساحت:‌4080 مترمربع و اعتبار 5.388.000.000 ریال، "دیوارکشی رودخانه بلوار بهنامجو (لایروبی رودخانه جنب بلوار بهنامجو)" با مساحت: 200 مترطول و اعتبار 9.740.000.000 ریال کلنگ زنی و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
مدیر منطقه چهار همدان توسعه فضای سبز و ساماندهی برخی نقاط سطح منطقه را از اولویت‌های خود برشمرد و گفت: پارک‌های جیبی یکی از اقدامات مناسب جهت ساماندهی معابر عقب نشینی شده است که در همین رابطه "پارک جیبی انتهای کوچه نظام (واقع در کوی فرهنگیان)" در مساحتی بالغ بر 317 مترمربع و اعتبار 200.000.000 ریال و "پارک جیبی ابتدای خیابان دانش‌آموز (واقع در کوی فرهنگیان)" با مساحت: 259 مترمربع و اعتباری بالغ بر 300.000.000 ریال افتتاح شد که علاوه بر این پروژه‌ها و در راستای تسهیل عبور و مرور شهروندان "تخریب ملک مسیری ابتدای کوچه یکم (واقع در کوی فرهنگیان) در مساحت 160 مترمربع و اعتباری بالغ بر 8.000.000.000 ریال صورت گرفت.
یوسفی نوید در پایان عنوان کرد: در کنار اجرای پروژه‌های عمرانی و زیرساختی و با توجه به در پیش بودن فصل بارش ها، دیوار کشی رودخانه کوی فرهنگیان در حال انجام است که همزمان با دیوارکشی رودخانه، شاهد عملیات لایروبی رودخانه نیز هستیم.

 
بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com