1402-11-291402-12-09bool(false) تضعیف شهردار در راستای منافع مردم نیست! همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : چهارشنبه ، 9 اسفند 1402

Today : Wed, February 28, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  129966 تاریخ انتشار:  1401-11-09 - 18:05 تعداد بازدید:  628
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رئیس کمیسیون شهرسازی معماری شورای شهر همدان:
تضعیف شهردار در راستای منافع مردم نیست!

گزارش ویژه


باید عملکرد شهرداری را به صورت علمی و به نسبت سال‌های گذشته ارزیابی کرد؛ با توجه به وجود حوزه‌های مختلف در شهرداری از حوزه عمرانی، فنی، شهرسازی و... کلی‌گویی و قضاوت کیفی بدون ارزیابی کمی و بدون استفاده از روش‌های علمی قابل قبول نیست.

رئیس کمیسیون شهرسازی معماری شورای شهر در نطق پیش از دستور شورا با تقدیر از شهردار در پرداخت متمرکز حقوق و توجه به دغدغه کارکنان و مدیران شهرداری، گفت: بودجه نقشه راه شهرداری در یک سال است و تمام فعالیت‌ها و اقدامات باید بر اساس بودجه انجام شود.

سعید حاجی‌بابایی با بیان اینکه با توجه به ماهیت کمی بودجه؛ ارزیابی عملکرد شهرداری باید بر این اساس باشد، اظهار کرد: ارزیابی هر چه کیفی‌تر باشد سلایق بیشتر تاثیرگذار است.

حاجی‌بابایی به تضعیف و تخریب اعضای شورا و شهردار در یک سال گذشته اشاره کرد و افزود: چرا که  تضعیف و تخریب‌ها به نفع مصالح شهر و در راستای منافع مردم نیست.

وی با اشاره به فرموده رهبری مبنی بر فصل‌الخطاب بودن قانون تصریح کرد: پرسش، تذکر و استیضاح حق اعضاست و کسی نمی‌تواند آنها را از این حق منع کند و هر عضو به این نتیجه رسیده باید حق خود را پیگیری کند.

رئیس کمیسیون شهرسازی معماری شورای شهر همدان ادامه داد: همانطور که حقوق قانونی اعضای در قانون مشخص است اما تحت فشار گذاشتن اعضای شورا توسط بازوهای سیاسی و رسانه‌ای برخی اعضا غیرقانونی است و همه باید به قانون برگردیم.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه از زمان رأی آوری شورای ششم، تشکیل جلسات قبل از آغاز به کار رسمی و حتی رسمیت یافتن این دوره شورا حاشیه‌سازی برای مجموعه مدیریت شهری در بالاترین حد ممکن بود، خاطرنشان کرد: این موارد با انتخاب سرپرست ادامه یافت و با انتخاب شهردار نیز کاهش نیافت و گویا تمام حواشی باید متمرکز بر مدیریت شهری شود!

وی با تأکید بر اینکه گویا مدیران تمام دستگاه‌ها سازمان‌ها متخصص هستند و مثل ساعت کار می‌کنند و فقط مدیریت شهری مشکل دارد، یادآور شد: ریشه این حواشی باید بیان شود، اینها چه جریاناتی  هستند که فکر می‌کنند می‌توانند با هر روشی به هر کسی بتازند.

رئیس کمیسیون شهرسازی معماری شورای شهر همدان اظهار کرد: اگر با این جریان همراه باشید با ضعیف‌ترین عملکرد مدیر جهادی می‌شوید و اگر همراه نباشید جایی برای ماندن ندارید!

حاجی‌بابایی با تاکید بر اینکه یک سال سابقه مدیریت، زمان کافی برای ارزیابی عملکرد مدیریت شهری نیست،گفت: ما اجازه نمی‌دهیم معدود افراد سیاسی و رسانه‌ای ناراحتی خود از نتایج انتخابات سال گذشته را بر سر مردم خالی کنند.

وی با بیان اینکه ما حافظ منافع مردم هستیم، تصریح کرد: اگر قرار باشد عده‌ای کلیپ بسازند، دروغ‌پردازی کنند، اتهام بزنند و عضو شورا را بکوبند یقینا تسلیم این فضا نخواهیم شد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com