اهتمام استاندار در اجرای زیرگذر امامزاده عبدا... همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 30 بهمن 1398 - شماره 3698
 
امروز : پنجشنبه ، 1 اسفند 1398

Today : Thu, February 20, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


پیشنهاد ما برای داوطلبان انتخابات
logo-samandehi
 
کد مطلب:  93397 تاریخ انتشار:  1398-02-22 - 09:00 تعداد بازدید:  276
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

حمایت و پیگیری شاهرخی از پروژه‌های عمرانی:
اهتمام استاندار در اجرای زیرگذر امامزاده عبدا...

نویسنده : نیر احمدی

گزارش ویژه

خبرنگار همدان پیام: به دلیل قرار گرفتن آستان مقدس امامزاده عبدا...(ع) همدان در وسط میدانی به این نام و درخواست های مردمی در راستای ایجاد مسیر دسترسی ایمن به این مکان مقدس با توجه به حضور گسترده مردم در این مکان شریف در تمامی ایام طول سال همواره مطرح بود.
در همین راستا و با توجه به عنایت سید سعید شاهرخی استاندار همدان به بقاع متبرکه و آستان مقدس امامزادگان و همچنین توجه وی به اجرای نظریات مردمی در راستای رعایت حقوق شهروندی از اواخر سال 1397 در چندین جلسه با حضور استاندار و معاونین استانداری ، شهردار همدان ، رئیس سازمان برنامه و بودجه ، هیأت امنای این آستان مقدس ، مدیرکل اوقاف استان و رئیس اوقاف شهرستان در خصوص اجرای طرح زیرگذر آستان مقدس امامزاده عبدا...(ع) همدان طرح ریزی گردید.
بطوریکه کار مطالعاتی این طرح با دستور مستقیم استاندار همدان هم اکنون در حال انجام است و چندین طرح در این راستا آماده اجرا گردیده و ان شاء ا... در روزهای آینده شاهد اجرای این پروژه خواهیم بود .
■ مرور بر جلسات برگزار شده در راستای اجرای این طرح با حضور استاندار همدان :
1- در راستای اجرای این طرح نخستین جلسه پیگیری با حضور سیدسعید شاهرخی استاندار همدان ، شهردار همدان ، ائمه جمعه شهرهای اسدآباد و رزن ، مدیرکل اوقاف استان ، رئیس اوقاف شهرستان و هیأت امنای امام زاده عبدا... (ع) در مورخه 27 اسفند 97برگزار گردید و در فضایی معنوی در آستانه سال نو این مکان شریف غبارروبی شد و پس از این مراسم استاندار همدان قسمت‌هایی از مجموعه این امامزاده واجب التعظیم را به همراه شهردار بازدید کردند و برای خدمت رسانی شایسته تر به زائرین این امام زاده و توسعه آن و اجرای طرح زیر گذر در این مکان تصمیماتی با حضور استاندار اتخاذ شد.
2- در دومین جلسه شاهد حضور استاندار همدان و پیگیری جدی وی در ایام خجسته نیمه شعبان در این مکان مقدس بودیم که خود شاهدی بر توجه جدی استاندار همدان به رعایت نظرات شهروندان و دفاع از حقوق مردم می باشد که البته این پیگیری در تمامی دوران حضور شاهرخی در سطح استان مسبوق به سابقه است و نشانه ای از توجه استاندار همدان به رعایت نظرات شهروندان همدانی است .
3- در سومین جلسه که در محل دفتر استاندار همدان با حضور با حضور استاندار همدان ، شهردار همدان ؛ مدیران کل حوزه استاندار و روابط عمومی و امور بین الملل استانداری همدان ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ، رئیس اوقاف شهرستان و هیأت امنای امام زاده عبدا...(ع) در تاریخ 17 اردیبهشت 98 برگزار شد مسیرهای پیش بینی شده در طرح زیرگذر امامزاده عبدا...(ع)با هدف دسترسی آسان مردم به امامزاده، کاهش ترافیک و اجرای بهتر برنامه های فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و شاهرخی خواستار انجام اقدامات لازم جهت اجرای این طرح در حداقل زمان ممکن شد.
در پایان به این نکته باید اشاره کرد که بدون شک اگر عزم راسخ استاندار همدان در این زمینه را شاهد نبودیم اجرای این طرح که از خواسته های عموم شهروندان همدانی بود به نتیجه نمی رسید.
بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com