حاج حسين حيدري خير نمونه از افتخارات ‌کبودراهنگ است همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 30 بهمن 1398 - شماره 3698
 
امروز : پنجشنبه ، 1 اسفند 1398

Today : Thu, February 20, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


پیشنهاد ما برای داوطلبان انتخابات
logo-samandehi
 
کد مطلب:  91353 تاریخ انتشار:  1397-12-20 - 06:00 تعداد بازدید:  362
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

حاج حسين حيدري خير نمونه از افتخارات ‌کبودراهنگ است

نویسنده : اکرم حميدي

گزارش ویژه


انسان در مسير حرکت زندگي خود با موانع مادي زيادي رو به رو مي‌شودموانعي که جذابيت دلبستگي به دنيا را به همراه دارد اما بايد براي انجام کارهاي نيک اين موانع را کنار زد اگر کسي فقط يکبار لذت کار خير را بچشد ديگر نيازي به تشويق و تمجيد نيست چرا که اين گونه کارها روح انسان را جلا مي‌بخشد.
حاج حسين حيدري خير نمونه و مدرسه‌ساز کشوري از ديار کبودراهنگ است و يکي از افتخارات اين شهرستان مي‌باشد و همه ما به وجود خيران بزرگواري چون حاج حسين مي‌باليم و اميدواريم عمر پايداري داشته باشند و جوانان ما با الگو گرفتن از کارهاي خير وي در عمران و آباداني اين منطقه سهيم باشند.
اين خير نام آشنا در انجام امور خير دست توانا و بخشاينده‌اي دارد و ساخت مدرسه، درمانگاه، کتابخانه، انيستيتو پاستور و حمايت از مردمان مناطق محروم جزء نخستويت‌‌هاي کاري اين خيرات تا با انجام چنين کارهايي روح خيرخواهانه خود را جلا دهد.
شايان ذکر است که حاج‌حسين حيدري امسال نيز همانند سال‌هاي قبل در جشنواره خيرين مدرسه‌ساز کبودراهنگ حضور داشت و سرماي هوا، بارش شديد برف و لغزندگي راه‌ها هيچ کدام نتوانستند مانع حضور وي در اين جشنواره باشند و با عشق و اميد مسير تهران به کبودراهنگ را پيمود تا با تعهد کار خير ديگر بتواند خدمتي براي دانش‌آموزان اين منطقه کرده باشد.
وي در گفت‌وگو با همدان‌پيام مي‌گويد: ما انسان‌ها با هر عمل خيري که انجام مي‌دهيم به خدا نزديک مي‌شويم و اگر در برابر امر خداوند متعال تسليم شويم و سپاسگزار نعمت‌هاي او باشيم، حقوق مردم را پايمال نکنيم و به ايتام و نيازمندان ياري رسانيم به طور حتم به خدا خواهيم رسيد.
حيدري در حالي که اشک در چشمانش حلقه زده است مي‌گويد: وقتي که شور و نشاط دانش‌آموزان را در مدرسه‌اي که ساخته‌ام مي‌بينم بسيار شاکر خداوند متعال مي‌شوم که به من نعمتي داد تا بتوانم آن طور براي جلب رضاي او هزينه کنم.
وي خاطرنشان کرد: براي آينده نيز برنامه‌هاي دارم که از خداوند مي‌خواهم آن طور که تاکنون ياري‌ام کرده تا در کارهاي خير پيشقدم باشم باز هم همچنين لطفي را شامل حالم کند تا خدمت بيشتري براي مملکتم خصوصاً مناطق محروم داشته باشم.
لازم به ذکر است که حاج حسين نه تنها خودش يک خير است بلکه خانواده‌اش نيز هميشه در کار خير مشارکت دارند و مشوق اصلي او در کارهاي خير هستند.
و اما تعهد حاج حسين حيدري در بيست و يکمين جشنواره خيرين مدرسه‌ساز کبودراهنگ اهداء 5 دستگاه کامپيوتر به مدارس و پيگيري عملياتي شدن احداث مجتمع فرهنگي آموزشي و ورزشي به متراژ 3 هزار متر و با اعتبار بيش از 2 ميليارد تومان که مقرر بود با مشارکت آقاي قلم‌چي در کبودراهنگ ساخته شود بود که اميدواريم با پيگيري اين خير بزرگوار و حمايت مسئولان با ساخت اين مجتمع تا حدود زيادي از مشکلات دانش‌آموزان کبودراهنگي کاسته شود.
 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com