شهرداری همدان در اجرای پروژه‌ها رویکرد انسان‌محوری دارد همدان پیام
 
 
يكشنبه - 9 بهمن 1401 - شماره 4517
 
امروز : دوشنبه ، 10 بهمن 1401

Today : Sun, January 29, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  114910 تاریخ انتشار:  1399-10-16 - 09:43 تعداد بازدید:  436
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

معاون امور عمرانی استانداری همدان در بازدید از پروژه‌های منطقه یک شهرداری:
شهرداری همدان در اجرای پروژه‌ها رویکرد انسان‌محوری دارد

گزارش ویژه

 معاون امور عمرانی استاندار همدان به‌همراه صوفی شهردار همدان، دهبانی‌صابر مدیر منطقه یک و علی‌ضمیر معاون خدمات شهری از روند اجرایی پروژه‌های ساخت پارک فرامنطقه‌ای ولایت، سایت موزه پیاده‌رو مرکزی و ساختمان چندمنظوره کوی مدرس در سطح منطقه یک بازدید کردند.
معاون امور عمرانی استاندار همدان در این بازدید با اشاره به توسعه نگاه انسان‌محوری و ایجاد پیوست‌های فرهنگی و اجتماعی، حرکت شهر همدان را به سمت یک شهر ایده‌آل برای شهروندان دانست و گفت: همدان خصوصیات و ویژگی‌های خاصی از منظر فرهنگی، تاریخی و اجتماعی دارد که باید در اجرای همه پروژه‌ها لحاظ شوند، در این‌صورت شاهد استقبال مردم از این پروژه‌ها خواهیم بود.
فرهاد فرزانه ادامه داد: خوشبختانه در سالیان اخیر شهرداری همدان با استفاده از پرسنل جوان، متعهد و متخصص توانسته است این رویکرد را در شهر همدان توسعه دهد که خروجی آن رضایت همشهریان است.
فرزانه گفت: اقدامات و پروژه‌های بزرگی در همدان درحال اجراست که می‌توان به پروژه‌هایی همچون استانداردسازی و پیاده‌روسازی‌های گسترده معابر، ساخت سایت موزه پیاده‌رو مرکزی که یک نقطه تاریخی در شهر همدان محسوب می‌شود و ایجاد پارک فرامنطقه‌ای مانند پارک ولایت اشاره کرد، این اقدمات علاوه‌بر اینکه نشان‌دهنده نگاه مثبت شهرداری به شهر و بافت تاریخی آن است، نشان‌دهنده توجه شهرداری به فضای سبز و حرایم شهری نیز است.
شهردار همدان نیز با بیان اینکه پارک فرامنطقه‌ای ولایت با توجه به مساحت گسترده‌ای که دارد، می‌تواند یکی از پارک‌های راهبردی شهر همدان نیز باشد، گفت: تاکنون اقدامات مناسبی در زمینه ایجاد راه‌های دسترسی این پارک صورت پذیرفته است.
عباس صوفی با بیان اینکه موزه پیاده‌رو مرکزی در بافت تاریخی شهر و بازار قدیمی همدان می‌تواند بیش از پیش به جذب بیشتر گردشگر داخلی و خارجی کمک کند، اظهار کرد: ساخت این موزه اهمیت ویژه‌ای برای شهروندان همدانی دارد، از این‌رو در تابستان سالجاری ساخت این سایت موزه به منطقه یک شهرداری واگذار شد تا شاهد تکمیل هرچه سریعتر آن باشیم.
مدیر منطقه یک نیز با بیان اینکه روند عملیات اجرایی پارک فرامنطقه‌ای ولایت درحال انجام است و هم‌اکنون عملیات ساخت دیوارهای حائل و سنگچینی‌های مربوطه درحال انجام است، اظهار کرد: با ایجاد این پارک شاهد رشد قابل توجهی در سرانه فضای سبز شهروندان خواهیم بود و قطعا در آینده می‌تواند یکی از مکان‌های تأثیرگذار شهر همدان در جذب گردشگر باشد.
مسعود دهبانی‌صابر همچنین از پایان عملیات کارگاهی ستون‌های سازه اصلی سایت موزه پیاده‌‌رو مرکزی خبر داد و گفت: عملیات نصب این ستون‌ها در روزهای اخیر درحال انجام است و امیدواریم هرچه سریعتر با اجرای فوندانسیون اصلی روند اجرای پروژه را تسریع کنیم.
بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com