تغییر مدیران در صورت عدم انجام تعهدات همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 16 مرداد 1399 - شماره 3821
 
امروز : جمعه ، 17 مرداد 1399

Today : Fri, August 7, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  108914 تاریخ انتشار:  1399-03-10 - 14:04 تعداد بازدید:  138
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فرماندار نهاوند هشدار داد:
تغییر مدیران در صورت عدم انجام تعهدات

تا انتخابات 92

 مدیران شهرستان همانند گذشته حمایت شده و می‌شوند اما اگر مدیری نتواند در سال «جهش تولید» پاسخگوی تعهدات دستگاه خود باشد ناچار به تغییرات هستیم.

فرماندار شهرستان نهاوند در نشست بررسی طرح ها و مشکلات در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نهاوند، گفت: وضعیت آسفالت محور نهاوند- نورآباد، تعیین تکلیف زیرگذر سه راهی شهرک و زیرگذر کفراش، ادامه دوبانده شدن محور گیان، پیشبرد سند توسعه راهبردی شهرستان در حوزه راه ها و راه اندازی کارخانه آسفالت از مهمترین مشکلات و مطالبات مردم شهرستان است به طوریکه شهروندان را با مشکلات عدیده ای مواجه می کند.

به گزارش ایسنا، مراد ناصری با بیان اینکه ثبات مدیریت در نهاوند بر پایه‌ کار، تلاش، شایستگی و رضایتمندی مردم از مدیران است، افزود: مدیران شهرستان همانند گذشته حمایت شده و می‌شوند اما اگر مدیری نتواند در سال «جهش تولید» پاسخگوی تعهدات دستگاه خود باشد ناچار به تغییرات هستیم که نباید این موضوع سیاسی جلوه داده شود.

ناصری تأکید کرد: مدیری که پاسخگوی مردم باشد بومی و غیربومی ندارد، ارزیابی مدیران از دید ما کار، تلاش و پاسخگوی مردم بودن است.

وی با بیان اینکه از اداره راهداری و مدیران انتظار داریم در پیشبرد سند توسعه راهبردی یاریگر بیشتر ما در شهرستان باشند، ابرازامیدواری کرد: در سال ۹۹ که سال جهش تولید است، با کمک و همراهی مدیران شاهد به سرانجام رسیدن مطالبات حوزه راه باشیم.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان همدان نیز آخرین وضعیت پروژه ها و طرح های حوزه راهداری را مورد بررسی قرار داد و گفت: پروژه تعریض جاده نهاوند- گیان نیمه کاره است و پیشنهاد این است این پروژه از روستای کرک به بعد ادامه پیدا کند و اگر بخواهیم ادامه فاز اول را از ورودی نهاوند آغاز کنیم این پروژه تا چهار تا پنج سال آینده طول خواهد کشید.

مصطفی پناهنده با بیان اینکه تعریض، احداث و ساماندهی تمام راه های روستایی به اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای واگذار شده است، افزود: پیمانکار جاده نهاوند- نورآباد کارخانه آسفالت خریداری کرده است که می توان از آسفالت این کارخانه برای پروژه های نهاوند استفاده کرد.

وی ادامه داد: پیمانکار اعلام کرده است از تیرماه سال جاری عملیات آسفالت جاده نهاوند- نورآباد آغاز می شود و زیرگذر کفراش معارض دارد و تا وقتی این مشکل حل نشود، نمی توان هیچ کاری انجام داد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com