1400-06-211400-06-31bool(false) استان همدان "قرمز" شد همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 31 شهريور 1400 - شماره 4134
 
امروز : چهارشنبه ، 31 شهريور 1400

Today : Wed, September 22, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  116774 تاریخ انتشار:  1400-01-18 - 09:30 تعداد بازدید:  481
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

استان همدان "قرمز" شد

اخبار

 براساس آخرین آمار همه شهرهای استان در وضعیت قرمز و تنها شهرستان اسدآباد در وضعیت نارنجی است و آمار ابتلا به کرونا در استان همدان افزایشی و به طور کلی شرایط استان قرمز است.

استاندار همدان در جلسه فوق العاده ستاد استانی مدیریت کروناویروس همدان، اظهار کرد: تنها راه عبور از شرایط فعلی رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از برگزاری مراسم ها، دورهمی ها و تجمعات است.

سیدسعید شاهرخی با تاکید بر اینکه فرمانداران به صورت ویژه و ۲۴ ساعته در همه شهرها مدیریت امور را کنترل کنند تا پروتکل ها رعایت شود، افزود: آمار ابتلا به شدت افزایشی است و محدودیت های زیادی داریم و نباید اجازه بدهیم آمار فعلی بیشتر از این شود.

شاهرخی با بیان اینکه آنچه در کشور و استان درباره کرونا اتفاق افتاده، وضعیت بسیار خطرناکی است و باید مورد توجه جدی قرار گیرد، مطرح کرد: ضرورت دارد با یک حرکت و عزم جمعی و جدی کلیه امکانات را برای حفظ سلامتی مردم به کار گیریم.

وی رعایت جدی پروتکل های بهداشتی توسط کلیه دستگاه های اجرایی و دولتی را الزامی دانست و تصریح کرد: مسئولان اقناع سازی مردم در جهت جلب همکاری و رعایت پروتکل ها در رسانه ها و صداوسیما را در دستور کار خود قرار دهند.

استاندار همدان از فرمانداران خواست کلیه کمیته های زیرمجموعه ستاد شهرستانی را برای کنترل و مقابله با کرونا بسیج کنند و خاطرنشان کرد: فرمانداران کلیه امکانات و ظرفیت استان را برای حفظ سلامت مردم به کار گیرند.

وی اذعان کرد: مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند چراکه امکانات بهداشتی و درمانی استان تا حدی پاسخگویی دارد. 

استاندار همدان محدودیت های جدید شرایط قرمز کرونایی استان همدان را اعلام کرد: دو سوم ظرفیت کارکنان ادارات استان به صورت دورکاری باشند و تنها دستگاه‌های خدمات رسان و ضروری با ۵۰ درصد ظرفیت کارکنان در محل کار حضور یابند.

وی ادامه داد: فعالیت مشاغل و گروه‌های ۲، ۳ و ۴ تعطیل و فقط مشاغل گروه یک(خدمات ضروری مثل سوپر مارکت‌ها، نانوایی‌ها و ...) مجاز به فعالیت است.

شاهرخی اضافه کرد: مدارس، آموزشگاه‌ها، دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، حوزه‌های علمیه و کلیه مراکز آموزشی تعطیل بوده و کلیه مراسم های مذهبی، نمازجمعه و جماعات تعطیل است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تردد خودروهای غیربومی(ورود و خروج) به شهرستان‌های قرمز در سراسر استان و تردد بین شهرستانی در سطح استان ممنوع است.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد استانی مدیریت کرونا همدان، استاندار همدان با بیان اینکه تردد از ساعت ۲۱ شب تا ۳ بامداد ممنوع است، یادآور شد: برگزاری جلسات در شهرهای قرمز حداکثر ۱۵ و شهرهای نارنجی بالاتر از ۲۰ نفر ممنوع است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com