فعالیت ۵۵ هزار امدادگر هلال احمر در کشور همدان پیام
 
 
يكشنبه - 10 مهر 1401 - شماره 4421
 
امروز : دوشنبه ، 11 مهر 1401

Today : Sun, October 2, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  122890 تاریخ انتشار:  1401-01-04 - 13:38 تعداد بازدید:  184
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فعالیت ۵۵ هزار امدادگر هلال احمر در کشور

اخبار

۵۵ هزار امدادگر هلال احمر در تعطیلات نوروزی فعالیت دارند.

رئیس جمعیت هلال احمر کشوردر جریان بازدید از خدمات نوروزی و امدادی هلال احمر در استان ضمن تشکر از ارائه خدمات به مسافران نوروزی اظهار کرد: ۳۳ هزار نفر از این تعداد جزو جوانان جمعیت هلال احمر و بیش از ۲۰ هزار نفر نیز امدادگر و نجاتگر هستند که البته نیروها بیشتر در نقاط حادثه‌خیز حضور دارند.

پیرحسین کولیوند ظهر امروز و روحیه‌ جهادی و نشاط اجتماعی در پایگاه‌های ویژه سلامت و همچنین پایگاه‌های جوانان جمعیت هلال احمر در ارائه خدمت به مردم کاملا مشهود است.

وی با بیان اینکه نجاتگران و اعضای جوانان جمعیت هلال احمر با حضور در پست‌های امداد و نجات نوروزی و در زمینه ارائه خدمات فرهنگی و بشردوستانه همواره نقش‌آفرین بوده‌اند گفت: ماهیت تشکیل جمعیت هلال احمر کمک به آسیب‌دیدگان و ارائه خدمات بشردوستانه است که در این مسیر ایثارگری نیز حرف اول و آخر را می‌زند.  

رئیس جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه آگاهسازی برای مقابله با کرونا و تأکید بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از موضوعاتی است که در این پایگاه‌ها نسبت به آن حساسیت وجود دارد گفت: در جریان بازدید از پایگاه‌ها بیشترین موارد شکایت مربوط به مشکلات گواراشی و تنفسی بود که باید نظارت بیشتری بر رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا شود.

وی با بیان اینکه مسافران نوروزی می‌توانند در صورت مواجهه با مشکل با سامانه ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند بر لزوم رعایت قوانین و مقررات رانندگی تأکید کرد و افزود: با توجه به افزایش سفرهای نوروزی طی امسال آن هم با وقفه دو ساله، تا حدودی متأسفانه تعداد تصادفات نیز افزایش داشته که مردم باید نسبت به رعایت قوانین توجه لازم را داشته باشند.

کولیوند از اتخاذ تدابیر مناسب از سوی دستگاه‌های ذیربط به ویژه پلیس برای کاهش تصادفات در چند استانی که بازدید داشته، تقدیر کرد و گفت: استفاده از خودروهای سایر دستگاه‌ها در نقاط حادثه‌خیز برای راهنمایی مردم و ممانعت از بروز تصادف از دیگر مواردی بود که حائز اهمیت است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com